Sari la conținut

INNA 0762048318 ,zona bulevardul Mircea Voda


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator rebel_
Reputație: 0

Salutare futacosi!

 

Am revenit astazi la INNA dupa aproape doua saptamani, notele si serviciile de care am beneficiat raman neschimbate de la prima recenzie. I-am mai facut doua poze la final sa le am ca amintire pentru ca urmeaza sa plece in Franta cat de curand, nu am inteles ce a vrut sa insinueze cu degetelul ala dar la final a iesit bine :)

 

 

post-179191-0-76237300-1443991213_thumb.jpgpost-179191-0-37420700-1443991228_thumb.jpg

 

 

Ciocane tari :)

Link spre comentariu
Vizitator dupagrb
Reputație: 0

I put the same review by mistake in one of the ads instead of doing it in her main thread so here it is again.


 


I called Inna some weeks ago and arranged for a meeting at her place. The number and place are as mentioned in her post, near Hotel Royal. Once I got to the location I was pleased to find out she speaks good English so it was easy to communicate with her. Everything was as agreed on the phone and she is definitely the girl on the photos. She is a small girl but she has a fantastic body, very well proportioned and she is quite attractive, at least for my taste. We talked for some minutes and when she was ready we got to it. The service was thankfully, above standard though I was not particularly marveled by the oral, but that is how I feel most of the times here in Bucharest, The normal was quite good, a bunch of positions, very good attitude and involvement. The apartment was also nice, clean towel so no complains there.


 


Notes


Locatie: 9 - Clean apartment and towels, easy to find.


Oral: 8 - Average for my taste


Normal: 9 - Different positions, very good attitude


Igiena :10 - No complains, she was fresh and fragrant


GFE/Atitudine: 9 - We talked a bit before starting and the rest of the meeting went pretty fine as well.


Price: 200 Ron/h as announced, no tricks for foreigners


 


I really enjoyed my time so I will probably be back


  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Data fiind dispozitia mea buna dupa plecarea de la Inna, am zis sa las si eu ceva in urma...

 

Tin sa mentionez ca este a 2 a mea vizita la aceasta micutza.

 

Ajung in locatie unde sunt primit cu un zambet familiar, stat de vorba la 1,2 tigari (i le-am fumat pe ale fetei :)), un dus rapid si trecut

la fapte.

 

Incepe cu un oral care desi nu este spectaculos, pentru un fan inrait este mai mult decat suficient pentru o lansare reusita.

Trecem la chinuit fata in doggy, lady on top, misionar, iar doggy. La schimbat pozitii nu comenteaza si geme chiar frumos.

Dupa o pauza de 15 minute trecem si la 2 a tura mult mai rapida, un oral, o pun capra si termin glorios ca la rodeo.

 

Dupa o scurta  discutie plec cu promisiunea de a o mai vedea macar o data inainte sa plece in tari straine.

 

Locatie: 8 - curat, nimic spectaculos, nimic deranjant

 

Aspect: 9 - fata are di toati, punctul forte fiind funduletzul dupa care sigur intorci capetele pe strada

 

Oral: 7 - am scazut in principal pt ca este protejat, dar si-a facut treaba

 

Normal: 10 - pasarica stramta, geme frumos

 

GFE: 9 - desi este un pic distanta, stie sa se faca placuta si poti sa stai la taclale cu ea mai bine decat cu prietena :)) FK nu am incercat

 

Igiena: 11 - foarte curata, miroase placut, toate serviciile fiind protejate parca iti vine mai usor sa pui botu :))

 

Overall : 10 - per total a fost o experienta placuta, nu a zis nimic desi trecuse de mult ora initala, a 2 a fost ad-hoc.

 

Halat: 400 lei 2 ore

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Buna dragii mei , avand in vedere ca am avut mai multe cereri de a mai ramane cateva Zile in plus in tara tin sa va anunt ca ma mai gasiti pana pe data de 22 octombrie!! Va pup si va astept cu programari !!

Deci, tara te vrea curva, s-ar zice,

Link spre comentariu
  • Oras:ilfov
  • Oras:ilfov
am fost si eu ieri la inna.

aparitia este foarte placuta, desi pe gustul meu a inceput sa intervina la corp prea devreme.

 

sini potiviti ca marine, dar foarte fermi si indrazneti. forme f frumoase, talie subtire, fundulet indraznet.

toate sint la locul lor, si ferme.

 

partea mai putin buna, nu se implica in act, este mecanica chiar si gemut-ul pe care cineva mai sus il aprecia.

poate ca a fost o lipsa de chimie sau asa face tot timpul.

 

Locatie: 8 

Aspect: 9 (nu am pus 10 din cauza interventiei)

Oral: 7 

Normal: 7/8 - mecanica multa, pare plictisita

GFE: NA - nu ma intereseaza subiectul ca nu de asta merg, conversatie corecta subiecte diverse; perso am gasit ca trage de timp (nici eu nu am insistat)

FK: 0 - nu ofera

Igiena proprie: 10 (prin casa se mai observa indiferenta)

 

 

concluzie:

 daca cauti un pic de interactivitate si naturalete in act mergi in alta parte

 daca cauti un corp frumos si nu te intereseaza altceva atunci e cazul sa treci.

 

Halat: 200 / h + 100 / fin

 

eu nu mai trec

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...