Sari la conținut

Diana - 0732080243


Postări Recomandate

  • Oras:bd-ul Dimitrie Cantemir!Bucuresti
  • Oras:bd-ul Dimitrie Cantemir!Bucuresti

Seara in cazua, o seara de sambata lung asteptata pentru destrabalare(cei in relatii cu domiciliu comun/casnicii inteleg), in care mi-am propus sa incerc ceva ce nu primesc acasa, am alocat 30 minute de rasfoiri de topicuri, cu studiere atenta a pozelor si "meniurilor" fiecarei suspecte si m-am decis sa o contactez pe Diana...si bine am facut! :clap2 Am sunat-o cu aprox. 2 ore inainte sa stabilesc ora intalnirii, fiind intampinat de o voce placuta care mi-a aprobat cerintele. Ajuns la locatie la ora stabilita, mi-a raspuns la telefon fara intarziere sau sa invoce vreo scuza gen "stai sa plece cel care e acum". Zona Unirii, apartamentul il cunoasteam(fost cuib de fast-fuck, genul in care asteptai impreuna cu altii in alta camera pentru a intra), nu foarte mult schimbat, dar mult, mult mai curat si cu un ambient placut. Ajuns la usa am fost intampinat de Diana in costumul specific sarbatorilor :D , cu zambetul pe buze si foarte amabila, fara texte proaste gen "iubitu'/dragule/puiule etc". Dnsoara cred ca e pe la vreo 28 ani, micuta de inaltime, bine proportionata pentru gustul meu, cu o fata placuta si un cur apetisant. Din propie initiativa am decartat 100 RON pentru 1 finalizare mentionand ca am venit chitit pentru anal, ea spunundu-mi ca atat timp cat nu depasesc marimile acceptabile, e totul OK. Fumat o tigare, schimbat cateva vorbe, am observat ca e foarte comunicativa chiar si daca tu esti mai discret din fire, dat fiind prima vizita la ea. Apoi am trecut in camera de lucru(eu dusat acasa, ea probabil inainte pentru ca n-am avut parte de mirosuri neplacute), cu un pat decent, curatel, dar cu o lumina cam slaba pentru gustul meu. Ne-am dezbracat individual si am trecut la fapte, ea incepand cu un oral protejat(se poate si fara) bun, in pozitia dorita de mine, fara comentarii, cu mici tente de deep si atentie la zonele adiacente.Dupa vreo 5 minute in care mesterul a luat pozitia drepti, numai bun pentru un anal delicios am trecut direct la "desert", dnsoara aplicandu-mi un lubrifiant, fara zgarcenie, cum mai vezi la unele. Inainte sa incepem, mi-a mentionat fara vreo autoritate neplacuta si cu o "impacare" haioasa, ca nu-s chiar asa de mic/subtirel cum am spus(dotat nu sunt, ma incadrez clar in limit) si mi-a indeplinit dorinta, trecand in pozitia doggystyle. Pentru ca nu-s genul sa dau "ca surdu-n clopot" preferand placerea mea contra durerilor partenerei, m-am rezumat la miscari line, fara a penetra complet si am apreciat privelistea si stramtoarea "tunelului"...pacat de lumina aia slaba, pentru ca ai ce vedea :drool  Vreo 5 minute intense, in care m-am simtit excelent, dar si atent la ea sa nu exagerez cu miscarile, am rugat-o sa trecem la normal, schimband prezervativul si pozitia la misionar. Aici s-a schimbat registrul si am apasat pedala, fara nici un fel de "remuscare" si parca am observat si ceva placere din partea ei...ca o fi fost teatru, aia e, macar a fost bine facut :clap2Are o pizdulice carnoasa, numai buna de vanat...se umezeste relativ OK si cred ca suporta "abuzuri"...pe care din pacate n-am putut sa le indeplinesc, ca dupa maxim 5 minute mesterul n-a mai rezistat si am capitulat in prezervativ...pacat, pentru ca din ce am citit pe pagina anterioara accepta CIM,COF,COB...dar pentru asta exista data viitoare :138x Am mai schimbat cateva vorbe, eu balbaindu-ma ca dupa un extaz mult dorit, m-am imbracat, ne-am urat toate cele bune pentru sarbatorile ce urmeaza, mentionandu-i ca o voi mai vizita imediat dupa anul nou. Note: Locatia:7 (8 daca nu iei in considerare lumina/la baie n-am fost)Fata: 8 (nu e pentru cei ce cauta slim si cred ca i-ar sta bine slabanoaga, e foarte ok asa cum e)GFE:8Igiena: 9Oral:8 (a fost cu prezervativ la cerinta mea, altfel cred ca era de 9)Normal: 9Anal: 8 (nota mai mare cand schimba becul :D )Halatul:100 RON/finalizare Concluzie: Raport calitate pret bun, clar de revenit!

Multumesc pentru recenzie si te mai astept pe la mine :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la Diana astazi. Am facut programare cu 40 minute inainte. Am ajuns la Unirii, aglomeratie mare, m-am strofocat putin sa gasesc un loc de parcare ( nu cunosc asa bine zona, asa ca ar putea fi vina mea ). Apartamentul e foarte usor de gasit. Am sunat la interfon, am urcat la etajul 1 unde mi-a deschis Diana. M-am prezentat, am facut cunostinta, am mers la dus si dupa direct in camera cu pricina. A inceput cu un oral de zile mari cu multa atentie si in zonele apropiate. Am finailizat oral iar dupa cateva minute am trecut la runda 2. Eu venisem pentru anal si asta am si primit. Asadar..

Note:

 

Locatia:9 ( baia e cam micuta si erau cateva geluri de dus aruncate pe acolo )

Fata: 9 (nu prea ne arata sanii)

GFE: 10

Igiena: 10, n-am simtit niciun miros suspect 

Oral:10 fara prezervativ, de-a dreptul fabulos (poate sunt eu usor de impresionat)

Normal: 9

Anal: 9

Halatul:150 RON ora

 

E colega cu Raluca, O s-o vizitez si pe ea imediat cum imi fac timp!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bd-ul Dimitrie Cantemir!Bucuresti
  • Oras:bd-ul Dimitrie Cantemir!Bucuresti

Am fost si eu la Diana astazi. Am facut programare cu 40 minute inainte. Am ajuns la Unirii, aglomeratie mare, m-am strofocat putin sa gasesc un loc de parcare ( nu cunosc asa bine zona, asa ca ar putea fi vina mea ). Apartamentul e foarte usor de gasit. Am sunat la interfon, am urcat la etajul 1 unde mi-a deschis Diana. M-am prezentat, am facut cunostinta, am mers la dus si dupa direct in camera cu pricina. A inceput cu un oral de zile mari cu multa atentie si in zonele apropiate. Am finailizat oral iar dupa cateva minute am trecut la runda 2. Eu venisem pentru anal si asta am si primit. Asadar..Note: Locatia:9 ( baia e cam micuta si erau cateva geluri de dus aruncate pe acolo )Fata: 9 (nu prea ne arata sanii)GFE: 10Igiena: 10, n-am simtit niciun miros suspect Oral:10 fara prezervativ, de-a dreptul fabulos (poate sunt eu usor de impresionat)Normal: 9Anal: 9Halatul:150 RON ora E colega cu Raluca, O s-o vizitez si pe ea imediat cum imi fac timp!

Multumesc frumos pentru vizita :* si te mai astept pe la mine :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Seara in cazua, o seara de sambata lung asteptata pentru destrabalare(cei in relatii cu domiciliu comun/casnicii inteleg), in care mi-am propus sa incerc ceva ce nu primesc acasa, am alocat 30 minute de rasfoiri de topicuri, cu studiere atenta a pozelor si "meniurilor" fiecarei suspecte si m-am decis sa o contactez pe Diana...si bine am facut! :clap2

 

Am sunat-o cu aprox. 2 ore inainte sa stabilesc ora intalnirii, fiind intampinat de o voce placuta care mi-a aprobat cerintele. Ajuns la locatie la ora stabilita, mi-a raspuns la telefon fara intarziere sau sa invoce vreo scuza gen "stai sa plece cel care e acum". Zona Unirii, apartamentul il cunoasteam(fost cuib de fast-fuck, genul in care asteptai impreuna cu altii in alta camera pentru a intra), nu foarte mult schimbat, dar mult, mult mai curat si cu un ambient placut. Ajuns la usa am fost intampinat de Diana in costumul specific sarbatorilor :D , cu zambetul pe buze si foarte amabila, fara texte proaste gen "iubitu'/dragule/puiule etc". Dnsoara cred ca e pe la vreo 28 ani, micuta de inaltime, bine proportionata pentru gustul meu, cu o fata placuta si un cur apetisant. Din propie initiativa am decartat 100 RON pentru 1 finalizare mentionand ca am venit chitit pentru anal, ea spunundu-mi ca atat timp cat nu depasesc marimile acceptabile, e totul OK.

 

Fumat o tigare, schimbat cateva vorbe, am observat ca e foarte comunicativa chiar si daca tu esti mai discret din fire, dat fiind prima vizita la ea. Apoi am trecut in camera de lucru(eu dusat acasa, ea probabil inainte pentru ca n-am avut parte de mirosuri neplacute), cu un pat decent, curatel, dar cu o lumina cam slaba pentru gustul meu. Ne-am dezbracat individual si am trecut la fapte, ea incepand cu un oral protejat(se poate si fara) bun, in pozitia dorita de mine, fara comentarii, cu mici tente de deep si atentie la zonele adiacente.Dupa vreo 5 minute in care mesterul a luat pozitia drepti, numai bun pentru un anal delicios am trecut direct la "desert", dnsoara aplicandu-mi un lubrifiant, fara zgarcenie, cum mai vezi la unele. Inainte sa incepem, mi-a mentionat fara vreo autoritate neplacuta si cu o "impacare" haioasa, ca nu-s chiar asa de mic/subtirel cum am spus(dotat nu sunt, ma incadrez clar in limit) si mi-a indeplinit dorinta, trecand in pozitia doggystyle. Pentru ca nu-s genul sa dau "ca surdu-n clopot" preferand placerea mea contra durerilor partenerei, m-am rezumat la miscari line, fara a penetra complet si am apreciat privelistea si stramtoarea "tunelului"...pacat de lumina aia slaba, pentru ca ai ce vedea :drool  Vreo 5 minute intense, in care m-am simtit excelent, dar si atent la ea sa nu exagerez cu miscarile, am rugat-o sa trecem la normal, schimband prezervativul si pozitia la misionar. Aici s-a schimbat registrul si am apasat pedala, fara nici un fel de "remuscare" si parca am observat si ceva placere din partea ei...ca o fi fost teatru, aia e, macar a fost bine facut :clap2Are o pizdulice carnoasa, numai buna de vanat...se umezeste relativ OK si cred ca suporta "abuzuri"...pe care din pacate n-am putut sa le indeplinesc, ca dupa maxim 5 minute mesterul n-a mai rezistat si am capitulat in prezervativ...pacat, pentru ca din ce am citit pe pagina anterioara accepta CIM,COF,COB...dar pentru asta exista data viitoare :138x

 

Am mai schimbat cateva vorbe, eu balbaindu-ma ca dupa un extaz mult dorit, m-am imbracat, ne-am urat toate cele bune pentru sarbatorile ce urmeaza, mentionandu-i ca o voi mai vizita imediat dupa anul nou.

 

Note:

 

Locatia:7 (8 daca nu iei in considerare lumina/la baie n-am fost)

Fata: 8 (nu e pentru cei ce cauta slim si cred ca i-ar sta bine slabanoaga, e foarte ok asa cum e)

GFE:8

Igiena: 9

Oral:8 (a fost cu prezervativ la cerinta mea, altfel cred ca era de 9)

Normal: 9

Anal: 8 (nota mai mare cand schimba becul :D )

Halatul:100 RON/finalizare

 

Concluzie: Raport calitate pret bun, clar de revenit!

De ce nu 10 la igiena...?!? :hmmm
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Seara in cazua, o seara de sambata lung asteptata pentru destrabalare(cei in relatii cu domiciliu comun/casnicii inteleg), in care mi-am propus sa incerc ceva ce nu primesc acasa, am alocat 30 minute de rasfoiri de topicuri, cu studiere atenta a pozelor si "meniurilor" fiecarei suspecte si m-am decis sa o contactez pe Diana...si bine am facut! :clap2

 

Am sunat-o cu aprox. 2 ore inainte sa stabilesc ora intalnirii, fiind intampinat de o voce placuta care mi-a aprobat cerintele. Ajuns la locatie la ora stabilita, mi-a raspuns la telefon fara intarziere sau sa invoce vreo scuza gen "stai sa plece cel care e acum". Zona Unirii, apartamentul il cunoasteam(fost cuib de fast-fuck, genul in care asteptai impreuna cu altii in alta camera pentru a intra), nu foarte mult schimbat, dar mult, mult mai curat si cu un ambient placut. Ajuns la usa am fost intampinat de Diana in costumul specific sarbatorilor :D , cu zambetul pe buze si foarte amabila, fara texte proaste gen "iubitu'/dragule/puiule etc". Dnsoara cred ca e pe la vreo 28 ani, micuta de inaltime, bine proportionata pentru gustul meu, cu o fata placuta si un cur apetisant. Din propie initiativa am decartat 100 RON pentru 1 finalizare mentionand ca am venit chitit pentru anal, ea spunundu-mi ca atat timp cat nu depasesc marimile acceptabile, e totul OK.

 

Fumat o tigare, schimbat cateva vorbe, am observat ca e foarte comunicativa chiar si daca tu esti mai discret din fire, dat fiind prima vizita la ea. Apoi am trecut in camera de lucru(eu dusat acasa, ea probabil inainte pentru ca n-am avut parte de mirosuri neplacute), cu un pat decent, curatel, dar cu o lumina cam slaba pentru gustul meu. Ne-am dezbracat individual si am trecut la fapte, ea incepand cu un oral protejat(se poate si fara) bun, in pozitia dorita de mine, fara comentarii, cu mici tente de deep si atentie la zonele adiacente.Dupa vreo 5 minute in care mesterul a luat pozitia drepti, numai bun pentru un anal delicios am trecut direct la "desert", dnsoara aplicandu-mi un lubrifiant, fara zgarcenie, cum mai vezi la unele. Inainte sa incepem, mi-a mentionat fara vreo autoritate neplacuta si cu o "impacare" haioasa, ca nu-s chiar asa de mic/subtirel cum am spus(dotat nu sunt, ma incadrez clar in limit) si mi-a indeplinit dorinta, trecand in pozitia doggystyle. Pentru ca nu-s genul sa dau "ca surdu-n clopot" preferand placerea mea contra durerilor partenerei, m-am rezumat la miscari line, fara a penetra complet si am apreciat privelistea si stramtoarea "tunelului"...pacat de lumina aia slaba, pentru ca ai ce vedea :drool  Vreo 5 minute intense, in care m-am simtit excelent, dar si atent la ea sa nu exagerez cu miscarile, am rugat-o sa trecem la normal, schimband prezervativul si pozitia la misionar. Aici s-a schimbat registrul si am apasat pedala, fara nici un fel de "remuscare" si parca am observat si ceva placere din partea ei...ca o fi fost teatru, aia e, macar a fost bine facut :clap2Are o pizdulice carnoasa, numai buna de vanat...se umezeste relativ OK si cred ca suporta "abuzuri"...pe care din pacate n-am putut sa le indeplinesc, ca dupa maxim 5 minute mesterul n-a mai rezistat si am capitulat in prezervativ...pacat, pentru ca din ce am citit pe pagina anterioara accepta CIM,COF,COB...dar pentru asta exista data viitoare :138x

 

Am mai schimbat cateva vorbe, eu balbaindu-ma ca dupa un extaz mult dorit, m-am imbracat, ne-am urat toate cele bune pentru sarbatorile ce urmeaza, mentionandu-i ca o voi mai vizita imediat dupa anul nou.

 

Note:

 

Locatia:7 (8 daca nu iei in considerare lumina/la baie n-am fost)

Fata: 8 (nu e pentru cei ce cauta slim si cred ca i-ar sta bine slabanoaga, e foarte ok asa cum e)

GFE:8

Igiena: 9

Oral:8 (a fost cu prezervativ la cerinta mea, altfel cred ca era de 9)

Normal: 9

Anal: 8 (nota mai mare cand schimba becul :D )

Halatul:100 RON/finalizare

 

Concluzie: Raport calitate pret bun, clar de revenit!

 

Incearca prezervativele fosforescente :) :) Am luat de la sex-shop-ul de pe Magheru :)

Link spre comentariu
  • Oras:bd-ul Dimitrie Cantemir!Bucuresti
  • Oras:bd-ul Dimitrie Cantemir!Bucuresti

Di_ana iti doresc sa ai un craciun fericit, alaturi de cei dragi, si cand spun asta stii la ce ma refer!

Multumesc la fel ;)

Pup dulce

De asemenea,va doresc tuturor un Craciun Fericit,multa sănătate si bucurii alaturi de cei dragi :*

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nah ca trecui si eu pe la Diana. Sunat facut programare la ora x. Programul meu s-a terminat mai repede si am avut bafta sa fie disponibila si sa ma primeasca mai devreme. Am ajuns la locatie am sunat, mi-a raspuns,explicat cum sa ajung etc. Intru in casa o vad pe Diana si raman. Despre Diana ce pot sa spun...e o fata vorbareata..sociabila. Ca aspect fizic nu ma pot exprima. Gusturile difera oricum. E o fata normala...nu e skinny..nu e nici grasa. Mie mi-a placut ( si sunt cam lesinat dupa cele skinny ).

M-am cerut la dus baia e...o baie..cu cabina de dus curata cu cateva geluri de dus. Prosopul mirosea a detergent.

Camera de tortura e curata si intima. Nici prea intuneric nici prea lumina. Actiunea in sine nu am sa o descriu, nu s-a intamplat nimic din ce nu ati mai auzit pana acum. Pot spune doar ca am obosit-o pe Diana :)))

 

Si acum si notele dupa cum e traditia.

 

Locatie : 10 ( casa normala,curata fara mirosuri sau zgomote )

Fata : 10 ( curata,amabila, nu e grabita)

Oral : 8 ( scad 2 puncte pentru ca am ca punct de "reper" o duduie care mi-a blowed my head off :) ) dar Diana se pricepe

Normal : 9 ( e prezenta si incearca sa se bucure si ea de moment, chiar daca poate uneori ii e mai greu )

Gfe : nu sunt genul care sa ceara asta.

Anal : nu am incercat

Fk : nu am cerut

 

Halat 150 ron/ ora ( nu m-am uitat la ceas...dar nici Diana :) )

 

P.s. va rog sa ma scuzati daca recenziile mele nu sunt destul de satisfacatoare pentru voi, nu imi place sa scriu povesti. Prefer sa fiu scurt si la obiect. Dar daca totusi preferati sa le fac altfel sau aveti vreun sfat....va rog...

 

Numai bine domnilor !

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...