Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Salut,

Am fost la Clara cu care am avut o chimie speciala, este foarte draguta si lipicioasa. Am avut o partida pasionala cu gemete si implicare de ambele parti. Nu dau detalii despre actiune pentru ca rautaciosii oricum vor comenta, insa Clara chiar are ceva special...nu laud gratuit, doar va spun ca ne-am potrivit foarte bine!

Locatia 8

Aspect 9

Oral protejat 8

Normal 10...capra pe fotoliu, a fost wauu, energie pura :)

Igiena 10

Gfe 9

Cadou 100 lei o finalizare

Sigur voi reveni si o recomand persoanelor familiste care doresc o fata fresh, frumusica si apetisanta. Eu personal am facut acel click cu ea si m-am simtit foarte bine.

Spor in viata va doresc!

  • Like 16
Link spre comentariu
Vizitator Eutuel123
Reputație: 0

Salut,

Am fost la Clara cu care am avut o chimie speciala, este foarte draguta si lipicioasa. Am avut o partida pasionala cu gemete si implicare de ambele parti. Nu dau detalii despre actiune pentru ca rautaciosii oricum vor comenta, insa Clara chiar are ceva special...nu laud gratuit, doar va spun ca ne-am potrivit foarte bine!

Locatia 8

Aspect 9

Oral protejat 8

Normal 10...capra pe fotoliu, a fost wauu, energie pura :)

Igiena 10

Gfe 9

Cadou 100 lei o finalizare

Sigur voi reveni si o recomand persoanelor familiste care doresc o fata fresh, frumusica si apetisanta. Eu personal am facut acel click cu ea si m-am simtit foarte bine.

Spor in viata va doresc!

De frica, de nevoie, ai facut o recenzie f rezervata sa nu se i-a vreun bagator de seama de tine, eu tot la fel v-oi face recenziile...e pe lista mea si clara dar cam toate din locatie sunt :)) la cat de greu finalizez nu stiu cum sa merg la ele :))
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

De frica, de nevoie, ai facut o recenzie f rezervata sa nu se i-a vreun bagator de seama de tine, eu tot la fel v-oi face recenziile...e pe lista mea si clara dar cam toate din locatie sunt :)) la cat de greu finalizez nu stiu cum sa merg la ele :))

Frumusica foc...daca faci click cu ea iese cu pasiune. :)

Iti doresc sa ajungi la ea!

Link spre comentariu
Vizitator Eutuel123
Reputație: 0

Ajung sigur dar corina o sa vrea si ea penis o sa vad tatele adelinei...ce dreacu fac? Eu cred ca o sa intru cu doua sa le impac le dau la amandoua sa nu se supere si ramane una de revenit :))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ajung sigur dar corina o sa vrea si ea penis o sa vad tatele adelinei...ce dreacu fac? Eu cred ca o sa intru cu doua sa le impac le dau la amandoua sa nu se supere si ramane una de revenit :))

Din pacate,Adelina nu mai este cu mine in locatie!! :(

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Stimati colegi,

 

Am avut placerea sa o vizitez pe Clara acum cateva zile. Locatia din Bd. Mircea Voda este usor de gasit. Odata ajunsi in scara, atentie mare sa nu sunati la vreo usa gresita, eu fiind cat pe ce indus in eroare de o usa ce avea lipita o inima. NU aceea este usa corecta! :)

 

Odata ajuns in locatia, Clara m-a intampinat intr-o fusta neagra, foarte stramta pe corp. Clara este draguta, tanara si are niste sani foarte tari! Am primit un prosop cam micut, am facut un dush rapid, am facut cadoul apoi am purces la treaba. Mi-a placut ca s-a implicat, gemetele parand reale :) Oralul a fost protejat, dar a fost acordata atentia cuveninta zonelor adiacente.

 

Notele mele:

Locatia - 8.5

Aspect - 9.5 (nu sunt fan tatuaje, dar gusturile nu se discuta)

Oral - 9

Normal - 10

 

In concluzie, a fost o experienta placuta pe care v-o recomand.

 

Ciocane tari!

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna te am sunat ieri seara dar mi a raspuns Corina si mi a spus ca te gasesc astazi dupa 12 , astazi am sunat din nou dar a raspuns tot Corina si mi a spus ca te gasesc abia duminica desi vad ca tu esti activa aici .Cum e defapt ?

Link spre comentariu

Buna te am sunat ieri seara dar mi a raspuns Corina si mi a spus ca te gasesc astazi dupa 12 , astazi am sunat din nou dar a raspuns tot Corina si mi a spus ca te gasesc abia duminica desi vad ca tu esti activa aici .Cum e defapt ?

 Interesant cum e internetul asta accesibil de oriunde...

Link spre comentariu

Buna te am sunat ieri seara dar mi a raspuns Corina si mi a spus ca te gasesc astazi dupa 12 , astazi am sunat din nou dar a raspuns tot Corina si mi a spus ca te gasesc abia duminica desi vad ca tu esti activa aici .Cum e defapt ?

Da pentru ca ea ,nu a stiut ca eu am plecat la mare aseara :( :o,revin duminica....:D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...