Sari la conținut

Postări Recomandate

Din cate stiu, FK nu face cu oricine, depinde de chimia dintre voi. Cel mai bine sa discuti cu ea la telefon.

Exact!!Putem vorbii despre aceest''serviciu'',cand indeplinesti urmatoarele conditii,nu iti miroase gura,nu ma lingi,nu imi bagi limba in gat,nu lasi kilograme de saliva de mine,si cel mai important sa ai toti dintii in gura!!!Nu am vrut sa jignesc pe nimeni,dar ma oftic cand imi vine cineva si ii miroase gura si vrea FK!! :slap2 Nu,nu pot sa ma sarut cu orisicine!! :icecream

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stau ca prostu'n parcare si nu pot sa mi revin : cata candoare, simpla si extrem de pura. Puritatea celor aproape 19 ani !

Clara m ai cucerit iremediabil !

Am sunat si cu o voce atat de...clara...m a invitat la ea. M a asteptat dupa usa iar cand a aparut am luat o razna cat de draguta, proaspata si tanara este. M a luat imediat la sarutat si chiar stapaneste arta sarutului. Un sarut dat cu pofta si cu toata gura dar muscand usor cu buzele i pline din cand in cand. Asta am facut pana cand s a eliberat baia.

Dupa dus am intrat in dormitor si am reinceput sarutarile...m a invitat sa ma destind, relaxez si sa o las sa mi o sarute. Doamne ! ce m a supt...ce limbi...ce deep pana cand se ineca si o simteam cum imi strange degetul sau limba aflate in pasa al ei roz si placut mirositoare.

Iar cand n am mai putut, mi a montat umbreluta si mi a tras un futai sa o tin minte. Mai ca mi rupea kkshelu'n ea. Iar n am mai rezistat si i am cerut sa ma lase s o fac si eu. Sanchi!...tot ea m a facut: ma strangea cu calcaiele si mi dadea pinteni, ca in sec imediat urmatoare sa se deschida cat putea de mult ca sa mi o ofere pe toata sa i o penetrez cat mai adanc...printre gafaieli si gemete. Si fiindca carnea tare de pe ea, banuiam c o s o simt inzecit pe fundul ei...am intors o. Fratilor cand s a intors si s a infipt in al meu puleaci si a dat drumu la niste contre de abia ma tineam de curul ei...am terminat cu spasme si convulsiuni care m au condus aproape de Nirvana. Punct.

Locatie 8 fara a/c

Fata 10

Oral 10

Normal 10

...tot ce tine de ea 10.

 

PS. un mic secret ce l impartasesc fratilor futaci: maine face 19 ani si vrea sa ne primeasca pe toti ca sa si sarbatoreasca ziua doar inconjurata de oameni de calitate si cadouri multe.

Clara...vin pe la 4...salveaza mi ora asta te rog !

  • Like 6
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Exact!!Putem vorbii despre aceest''serviciu'',cand indeplinesti urmatoarele conditii,nu iti miroase gura,nu ma lingi,nu imi bagi limba in gat,nu lasi kilograme de saliva de mine,si cel mai important sa ai toti dintii in gura!!!Nu am vrut sa jignesc pe nimeni,dar ma oftic cand imi vine cineva si ii miroase gura si vrea FK!! :slap2 Nu,nu pot sa ma sarut cu orisicine!! :icecream

Corect! I Agree! Fata are dreptate! :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Exact!!Putem vorbii despre aceest''serviciu'',cand indeplinesti urmatoarele conditii,nu iti miroase gura,nu ma lingi,nu imi bagi limba in gat,nu lasi kilograme de saliva de mine,si cel mai important sa ai toti dintii in gura!!!Nu am vrut sa jignesc pe nimeni,dar ma oftic cand imi vine cineva si ii miroase gura si vrea FK!! :slap2 Nu,nu pot sa ma sarut cu orisicine!! :icecream

Dar barbosi accepti pt fk?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...