Sari la conținut

cristina universitate 0732199183


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

da ai dreptate....dar sunt de anu trecut :kiss3

Poi..si cum facem draga mea,ori de cate ori o sa maresti tariful,sau iti schimbi chilotzei ,iti deschizi alt topic??

Trebuia sa intri pe acel topic si sa anunti schimbarea facuta de tine,nu sa iti deschizi alt topic!

O zi frumoasa!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu zic sa mai pui din start 50 lei...daca devii si tu super ocupata si obosita iar curvarii deceptionati ca stau la coada?

Noi ne facem ca uitam cum prestai anterior si pe ce tarife...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu zic sa mai pui din start 50 lei...daca devii si tu super ocupata si obosita iar curvarii deceptionati ca stau la coada?

Noi ne facem ca uitam cum prestai anterior si pe ce tarife...

 

corect, eu daca nu fut macar pe 200 roni$hori intru in depresie ej' nebun  :bad

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

corect, eu daca nu fut macar pe 200 roni$hori intru in depresie ej' nebun  :bad

domnii mei nu stiu ce va suparat atit de tare .pt ca am marit tarifu? nu sunt nici prima nici ultima .Iar pe celalalt nu am mai putu sa intru pt ca am fost plecata si nu am mai stiut pAROLA LA CONT.O SEARA PLACUTA.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna!

nu stiu de ce m-ai citat pe mine ca eu chiar nu m-am suparat, adica cum sa spun ma cam lasa rece cine ce tarife isi pune, ca fiecare e liber sa isi puna ce tarif vrea si fiecare client e liber sa aleaga unde merge si cat e dispus sa plateasca.

din partea mea succes "pa treaba" si mai departe cum crezi tu ca ti-e bine asa fa

stii cum e, sunt prea ocupat sa fiu vesel incat sa mai am si timp sa ma supar  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:universitate
  • Oras:universitate

buna!

nu stiu de ce m-ai citat pe mine ca eu chiar nu m-am suparat, adica cum sa spun ma cam lasa rece cine ce tarife isi pune, ca fiecare e liber sa isi puna ce tarif vrea si fiecare client e liber sa aleaga unde merge si cat e dispus sa plateasca.

din partea mea succes "pa treaba" si mai departe cum crezi tu ca ti-e bine asa fa

stii cum e, sunt prea ocupat sa fiu vesel incat sa mai am si timp sa ma supar  :hihat

:kiss3  :kiss3  :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna!

nu stiu de ce m-ai citat pe mine ca eu chiar nu m-am suparat, adica cum sa spun ma cam lasa rece cine ce tarife isi pune, ca fiecare e liber sa isi puna ce tarif vrea si fiecare client e liber sa aleaga unde merge si cat e dispus sa plateasca.

din partea mea succes "pa treaba" si mai departe cum crezi tu ca ti-e bine asa fa

stii cum e, sunt prea ocupat sa fiu vesel incat sa mai am si timp sa ma supar  :hihat

:kiss3  :kiss3  scz am intrat pe contu colegei mele .....da ai dreptate am fost putin nervoasa ..iubesc oamenii veseli tine-o tot asa.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:kiss3  :kiss3  :kiss3

 

sunt da succes cum ar veni, daca o dat asa dintr-o data norocu' peste mine ca o felina la 1,75 sa ma tzuce ashe cu foc  :rockettes-1

PS: esti colega cu Yazmin de mai sus? poate o fi vrut ea sa ma pupeze, da ai fost tu logata si atunci s-a incurcat nelamurirea :P

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:kiss3  :kiss3  scz am intrat pe contu colegei mele .....da ai dreptate am fost putin nervoasa ..iubesc oamenii veseli tine-o tot asa.

 

nu's asa pretentios, ca ma pupi tu, ca ma pupa ea (da te-am simtit ca ai postat de pe alt cont ai vazut ;) pupici sa fie si dragoste in lume, daca se poate si protejat ca sa traim multi ani fericiti e si mai bine :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu's asa pretentios, ca ma pupi tu, ca ma pupa ea (da te-am simtit ca ai postat de pe alt cont ai vazut ;) pupici sa fie si dragoste in lume, daca se poate si protejat ca sa traim multi ani fericiti e si mai bine :D

:gifs_ojos

Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

domnii mei nu stiu ce va suparat atit de tare .pt ca am marit tarifu? nu sunt nici prima nici ultima .Iar pe celalalt nu am mai putu sa intru pt ca am fost plecata si nu am mai stiut pAROLA LA CONT.O SEARA PLACUTA.

 

orice situl are procedura de password recovery/reset...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

domnii mei nu stiu ce va suparat atit de tare .pt ca am marit tarifu? nu sunt nici prima nici ultima .Iar pe celalalt nu am mai putu sa intru pt ca am fost plecata si nu am mai stiut pAROLA LA CONT.O SEARA PLACUTA.

 

 

Bine ca nu te-ai asezat in caPU LA MASA.:-):-):-)

Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Salutare!!!

Astazi pe la orele pranzului am vizitat-o pe domnisoara,dar nu am timpul necesar pt a lasa o recenzie...

Scurt si la obiect...nu se merita.nimic mai adevarat...chiar are mari probleme cu dantura.

Am platit pt o ora 150 ron,dar dantura i-am vazut-o cand a inceput un sex oral protejat...

Dar sa plec neterminat nu mi-a convenit.asa ca mi-am facut o laba mai lunga,pt a-mi trezi ciocanelul si am pus anvelopa si finalizat normal poz... :doggystyle

Revin cu toata recenzia+note mai tarziu.

Pana atunci bafta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...