Sari la conținut

cristina universitate 0732199183


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

fizic e ok, nici nu a coborat acum 5 minute de pe coperta vreunui playboy, dar nici nu o poti cataloga altfel decat bunicica :)

dar cel mai frumos aspect la ea este ca daca esti pus pe glume si ai o atitudine pozitiva e genul de femeie care apreciaza asta si stie sa guste momente placute in atmosfera relaxanta

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

fizic e ok, nici nu a coborat acum 5 minute de pe coperta vreunui playboy, dar nici nu o poti cataloga altfel decat bunicica :)

dar cel mai frumos aspect la ea este ca daca esti pus pe glume si ai o atitudine pozitiva e genul de femeie care apreciaza asta si stie sa guste momente placute in atmosfera relaxanta

Frate alexxx,ai fost la ea sa glumiti sau sa o :atm ???,sa nu imi spui ca i-ai mai dat si bani!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate alexxx,ai fost la ea sa glumiti sau sa o :atm ???,sa nu imi spui ca i-ai mai dat si bani!!

 

nu i-am dat.

eu sunt pe invers, ma platesc ele pe mine :P =))

povestea e lunga, de asta nici nu am scris recenzie, dar eu personal nu sunt genul care deschid usa, imi dau pantalonii jos, bag pula in diferite gauri atasate de un corp, si am fugit ca de turci.

mai si stau la o poveste, o intepatura, o gluma, o tigara, ca altfel ne transformam dreq in roboti sexuali =))

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

nu i-am dat.

eu sunt pe invers, ma platesc ele pe mine :P =))

povestea e lunga, de asta nici nu am scris recenzie, dar eu personal nu sunt genul care deschid usa, imi dau pantalonii jos, bag pula in diferite gauri atasate de un corp, si am fugit ca de turci.

mai si stau la o poveste, o intepatura, o gluma, o tigara, ca altfel ne transformam dreq in roboti sexuali =))

I Agree! Bravo frate Alex!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:clapp  :X

nu i-am dat.

eu sunt pe invers, ma platesc ele pe mine :P =))

povestea e lunga, de asta nici nu am scris recenzie, dar eu personal nu sunt genul care deschid usa, imi dau pantalonii jos, bag pula in diferite gauri atasate de un corp, si am fugit ca de turci.

mai si stau la o poveste, o intepatura, o gluma, o tigara, ca altfel ne transformam dreq in roboti sexuali =))

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...