Sari la conținut

Postări Recomandate

AM 19 ani, sex anal, senzuala, jucausa, pasionala si plina de erotism sunt doar cateva cuvinte care ma pot caracteriza, sex oral nep. cu fin. orala, normal in diferite pozitii, anal (50 L), dus asistat, discretie,kiss, 04 Nov 11:00 0736.531.738 Pret 150L/ora
Se jura ca pozele sunt reale. Locatie: Calea Victoriei - vis-a-vis de Sala Palatului. Confirma cineva?post-16938-133409724335_thumb.jpgpost-16938-133409724336_thumb.jpgpost-16938-133409724337_thumb.jpgpost-16938-133409724338_thumb.jpg
  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost in vizita.E intr-un bloc de pe Ion Campineanu - coltul cu Novotel. Cladire din anii '50-'60 (secolul trecut), cu scara intunecoasa si destul de stramta. Un apartament standard pentru astfel de cladire, nimic deosebit.Fata este cea din poze. O fata la 1.60-1.65, cu mustata. Are cel putin varsta pe care o declara, posibil ceva mai mult. Din modul cum vorbeste, cred ca nu e novice. Arata normal, cat sa poti sa spui ca nu e urata.Am intrat in camera si am intrebat care sunt conditiile. Zice repede: "200 total". Din cate am vazut eu prin alte parti, "total" e un eufemism pentru anal. Ii spun ca nu vreau anal, ea mormaie ceva ca "total" inseamna nu doar anal, ci si cu fantezii: anilingus, cunilingus, mangaieri. Hm, daca si astea sunt fantezii... Zice: "150 oral si normal". Interb: "Pe ora, nu?" (asa scrie in anunt). Zice ca pe finalizare. Ii spun ca in anunt a scris ca e 150/ora, ea raspunde usor defensiv: "Nu dau eu anunturile".N-am stat, pentru ca fata, in opinia mea, nu e de nivelul 150/fin.

Link spre comentariu

Am fost si eu.Locatia descrisa mai sus - este un vechi cuib pentru cunoscatori, blocul de pe colt, vis-a-vis de parcarea de la Novotel.Fatuca este veche in bransa, nu are doar 19 ani cum zice in anunt. Am mai vizitat-o acum un an si mi-a parut rau dupa bani.Sa va explic faza cu "totalul" ca asa mi-am luat-o data trecuta. La 150 lei ai parte de servicii minime. Daca vrei servicii totale :) (FK, CIM, mangaieri si alte alea - adica atentie din partea ei) atunci alegi meniul de 200 lei. La banii astia cica s-ar putea si anal, dar eu n-am ajuns asa departe. Ca boul, data trecuta m-am intepat si am pus botul. Si acum mai plang dupa bani. Servicii de doi bani si grabita sa scape de mine. Probabil ca la 150 dupa ce ii dadeam banii imi deschidea usa sa plec si imi multumea pentru contributie.Locatia este "amarata", cu asternuturi schimbate rar, prosoape doar uscate, nu si spalate, baia spartana si fata chiar are mustata cum a scris antevorbitorul.Se recomanda Alexandra. Eu nu o recomand. :)Aduce cat de cat cu pozele si varsta nu o are totusi dubla fata de cea declarata, bate pe la un 25.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...