Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am un suflet curat si just.

Adevarul este dur, nu pretind altceva.

Nu-ti convine, citeste reclame in care esti indrumat sa crezi in baliverne, nu-mi citi postarile.

 

---

 

 

Pt Cassy dedicatie :(

 

 

 

A windstorm dropped a bird from the sky

It fell to the ground and it's wings broke and died

But when the time got by, back to sky it flied

'cause the wings healed in time and the bird was I

 

Time is the death and the healing

Take your last breath, 'cause death is deceiving

Time is the past, now and tomorrow

Days fly so fast and it leaves me so hollow

 

A snowstorm blew inside a wolf's eyes

And the frozen tears covered all the mountainsides

But then the time got by and the wolf died

And someday that wolf would be I

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Certurile, jignirile nu-si  au rostul, pana la urma fiecare are dreptul sa-si spuna parerea. 

 

Oricum n-o sa-mi bat capul cine ce mai crede despre mine, am altele de infruntat in viitorul foarte-foarte apropiat (greul abia acum vine) 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Certurile, jignirile nu-si  au rostul, pana la urma fiecare are dreptul sa-si spuna parerea. 

 

Oricum n-o sa-mi bat capul cine ce mai crede despre mine, am altele de infruntat in viitorul foarte-foarte apropiat (greul abia acum vine) 

 

Asta e si problema, nu ti-a pasat ce crede lumea despre tine.

Cum adica sa nu-ti pese cand vrei ajutor?!

Greul abia acum vine nu din cauza la tratamente, ci pentru ca lumea de care nu-ti pasa nu ti le mai plateste, pe langa modul extravagant de viata cu care te-ai obisnuit...

Nici noi nu ne batem capul ce crezi tu despre noi, avem de ajutat rude, ba chiar straini, decat o... increzuta, care a reusit sa franga niste inimi cu povestea ei trista.

Daca nu era insistenta mea, nu-ti trrecea prin cap sa multumesti celor care te-au ajutat.

Acum preocupata fiind cu altele, daca nu-ti pasa ce crede lumea, nici de ajutor nu ai nevoie!

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Asta e si problema, nu ti-a pasat ce crede lumea despre tine.

Cum adica sa nu-ti pese cand vrei ajutor?!

Greul abia acum vine nu din cauza la tratamente, ci pentru ca lumea de care nu-ti pasa nu ti le mai plateste, pe langa modul extravagant de viata cu care te-ai obisnuit...

Nici noi nu ne batem capul ce crezi tu despre noi, avem de ajutat rude, ba chiar straini, decat o... increzuta, care a reusit sa franga niste inimi cu povestea ei trista.

Daca nu era insistenta mea, nu-ti trrecea prin cap sa multumesti celor care te-au ajutat.

Acum preocupata fiind cu altele, daca nu-ti pasa ce crede lumea, nici de ajutor nu ai nevoie!

Du-te dracu de curva proasta si ratata. sper sa arzi in iad amada! cu minuscula janghino......

RozKendra

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Du-te dracu de curva proasta si ratata. sper sa arzi in iad amada! cu minuscula janghino......

RozKendra

 

Roz, atat stii, atat scrii.

Daca e sa crape curva asta nesimtita maine o sa caut mormantul lui Yka sa-i urez sa se linisteasca in pace, inca una care si-a batut joc a merlit-o!

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Roz, atat stii, atat scrii.

Daca e sa crape curva asta nesimtita maine o sa caut mormantul lui Yka sa-i urez sa se linisteasca in pace, inca una care si-a batut joc a merlit-o!

mhm.....

T-A-C-I! nu iti asesti alta viata decat sa hartuiesti femei?

Am vb si cu ika , am sunat-o si pe cassy. oamenii bolnai sunt ca atare, te roade ciuda  deschide-ti topic de ficat,splina,rinichi etc etc distrsusi si donatii si cum ca nu faci nimic ci doar astepti ca o vaca

scuza-mi romana ! daca ai ipresia ca am vreun dram de ceva,orice fata de rtine tte-a8i lovit la cap. esti un dulap ambulant urat si sleit,atata tot

tushti copila

scrie  bpe cum te simti sau unde plm te simti tu confortabil

MARSH  de aici vitico  :)

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mhm.....

T-A-C-I! nu iti asesti alta viata decat sa hartuiesti femei?

Am vb si cu ika , am sunat-o si pe cassy. oamenii bolnai sunt ca atare, te roade ciuda  deschide-ti topic de ficat,splina,rinichi etc etc distrsusi si donatii si cum ca nu faci nimic ci doar astepti ca o vaca

scuza-mi romana ! daca ai ipresia ca am vreun dram de ceva,orice fata de rtine tte-a8i lovit la cap. esti un dulap ambulant urat si sleit,atata tot

tushti copila

scrie  bpe cum te simti sau unde plm te simti tu confortabil

MARSH  de aici vitico   :)

 

Din cate observi eu nu insult.

Nu ai probleme cu romana, cea care crede multe si marunte depre Romania, dar nici cu limba natala nu se impaca prea bine...

Ma roade ciuda intr-un singur fel, oamenii care merita, mor, javrele au topic deschis in continuare ignorand...

La tine nu este vorba de varsta, tu pur si simplu vezi lucrurile dintr-un singur punct.

Nu mai jigni gratis, iti fac creierii bigudiuri fara sa-ti aduc injurii, ba fara sa vorbesc cu tine.

Ai grija ce-ti doresti si nu mai baga unde ar zice unii ca "nu-ti fierbe oala".

N-am de gand, dar esti insistenta, poate ma supar...

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Din cate observi eu nu insult.

Nu ai probleme cu romana, cea care crede multe si marunte depre Romania, dar nici cu limba natala nu se impaca prea bine...

Ma roade ciuda intr-un singur fel, oamenii care merita, mor, javrele au topic deschis in continuare ignorand...

La tine nu este vorba de varsta, tu pur si simplu vezi lucrurile dintr-un singur punct.

Nu mai jigni gratis, iti fac creierii bigudiuri fara sa-ti aduc injurii, ba fara sa vorbesc cu tine.

Ai grija ce-ti doresti si nu mai baga unde ar zice unii ca "nu-ti fierbe oala".

N-am de gand, dar esti insistenta, poate ma supar...

 

 

 

shu,shu vacutzo...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Asta e si problema, nu ti-a pasat ce crede lumea despre tine.

Cum adica sa nu-ti pese cand vrei ajutor?!

Greul abia acum vine nu din cauza la tratamente, ci pentru ca lumea de care nu-ti pasa nu ti le mai plateste, pe langa modul extravagant de viata cu care te-ai obisnuit...

Nici noi nu ne batem capul ce crezi tu despre noi, avem de ajutat rude, ba chiar straini, decat o... increzuta, care a reusit sa franga niste inimi cu povestea ei trista.

Daca nu era insistenta mea, nu-ti trrecea prin cap sa multumesti celor care te-au ajutat.

Acum preocupata fiind cu altele, daca nu-ti pasa ce crede lumea, nici de ajutor nu ai nevoie!

 

 

Roz, atat stii, atat scrii.

Daca e sa crape curva asta nesimtita maine o sa caut mormantul lui Yka sa-i urez sa se linisteasca in pace, inca una care si-a batut joc a merlit-o!

 

 

Din cate observi eu nu insult.

Nu ai probleme cu romana, cea care crede multe si marunte depre Romania, dar nici cu limba natala nu se impaca prea bine...

Ma roade ciuda intr-un singur fel, oamenii care merita, mor, javrele au topic deschis in continuare ignorand...

La tine nu este vorba de varsta, tu pur si simplu vezi lucrurile dintr-un singur punct.

Nu mai jigni gratis, iti fac creierii bigudiuri fara sa-ti aduc injurii, ba fara sa vorbesc cu tine.

Ai grija ce-ti doresti si nu mai baga unde ar zice unii ca "nu-ti fierbe oala".

N-am de gand, dar esti insistenta, poate ma supar...

 

 

N-ai nici cea mai vaga idee ce ti-am facut, este?

A fost ceva care intoarce... dar cand vreau ceva, nu-mi sta nimic in cale, vaco!

 

Mi-am propus sa-ti ignor balbaiala pe forum dar se pare ca nu te potolesti ... Du-te fata, la munca daca asta ai ales si lasa oamenii de pe aici in pace. Ai jignit destul, poate ca nu in ultimul an dar ai facut-o fara pic de menajamente. Du-te si vezi-ti de viata si lasa pe ceilalti in pace. Sa nu te racaie invidia ca unii primesc mai mult decat tine de la semeni, sa te racaie intrebarea "de ce?" , iar daca nu gasesti raspunsul pentru ca mintea nu te prea duce ti-l voi da eu. Acei oameni merita, tu nu facci decat sa torni otrava in jurul tau... mai ia o dusca si iti trece

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-am propus sa-ti ignor balbaiala pe forum dar se pare ca nu te potolesti ... Du-te fata, la munca daca asta ai ales si lasa oamenii de pe aici in pace. Ai jignit destul, poate ca nu in ultimul an dar ai facut-o fara pic de menajamente. Du-te si vezi-ti de viata si lasa pe ceilalti in pace. Sa nu te racaie invidia ca unii primesc mai mult decat tine de la semeni, sa te racaie intrebarea "de ce?" , iar daca nu gasesti raspunsul pentru ca mintea nu te prea duce ti-l voi da eu. Acei oameni merita, tu nu facci decat sa torni otrava in jurul tau... mai ia o dusca si iti trece

 

Nu primesc sfaturi de la persoane cu infectii vaginale si par pubian pe burta.

Invidie?! Ti s-a urcat infectia si la cap.

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu primesc sfaturi de la persoane cu infectii vaginale si par pubian pe burta.

Invidie?! Ti s-a urcat infectia si la cap.

 

tu esti prea proasta in general, ca sa primesti vreun sfat ... eu nu ti-am dat sfaturi pentru ca nu obisnuiesc sa dau sfaturi. Hai, incearca un paharel, poate iti revi la normalitate nu mai face pe filozoafa, se simte invidia in fiecare cuvant pe care il arunci pe aici. Te macina invidia? mai trage o dusca

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

tu esti prea proasta in general, ca sa primesti vreun sfat ... eu nu ti-am dat sfaturi pentru ca nu obisnuiesc sa dau sfaturi. Hai, incearca un paharel, poate iti revi la normalitate nu mai face pe filozoafa, se simte invidia in fiecare cuvant pe care il arunci pe aici. Te macina invidia? mai trage o dusca

 

Ai dreptate, nu am cum sa nu invidiez o curva batrana, care altceva nu a vrut sa faca, actual cica inca bolnava de cancer dupa ce 2 ani i s-au bagat bani in curul ala basit, dar in loc de "merci" vezi ca-i nu-i pasa de ce crede lumea despre ea! Si pe tine te invidiez, o alta curva batrana care alte perspective nu are in viata! Sa mai iau o gura de cafea sa-mi amintesc cate alte panarame mai invidiez eu pe aici...

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ai dreptate, nu am cum sa nu invidiez o curva batrana, care altceva nu a vrut sa faca, actual cica inca bolnava de cancer dupa ce 2 ani i s-au bagat bani in curul ala basit, dar in loc de "merci" vezi ca-i nu-i pasa de ce crede lumea despre ea! Si pe tine te invidiez, o alta curva batrana care alte perspective nu are in viata! Sa mai iau o gura de cafea sa-mi amintesc cate alte panarame mai invidiez eu pe aici...

 

o dusca?

 

=))

 

da, ai dreptate ... mai trage un gat =)) tu, cea venita din Basarabia, cu ganduri mari de a rupe gura targului (cu pizda nu cu capul)  =)) constatand intr-un final ca nu faci fata nici cu pizda nici cu capul fara sa mai vorbim sa-si incropeasca un viitor =)) Cea care se plange ca doarme in pat cu unul pe care nici nu-l suporta pentru ca pute a alcool si batranete, dar il accepta ca ii toarna de baut (bautura fiind singurul tau tel in viata) =)) ... am tuica de vanzare, am scos doar "fruncea", ti-as vinde dar tare mi-e ca nici cu banii de futareala nu-ti permiti sa cumperi :D... o sa crapi de grija celor ddin jur pe care nu-i intereseaza nici cat negru de sub unghie de tine la cat de cainoasa esti la suflet =))

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

De când vă căutați voi, fetele, la suflet...de perspective, si nu mentineti aceasta în discreție, dacă nu stiți să vorbiți de asa ceva!? Eu văd perspectiva în om, nu trebuie el să-mi demonstreze nimic...ci să-mi arate că se duce într-acolo, cu adevărat!

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Cica inca bolnav? 

Nu te roada multumitirle, am facut-o in pm, telefon,. mail, pot sa-ti spuna toti.. 

cassy, iti doresc multa sanatate ! :hug1

PS as fi vrut sa stiu  de IKA  :(  :cry2 (asta e valabil pt toti care au stiut mai din timp de suferinta ei) IMPOSIBIL SA NU SE FI PUTUT FACE CEVA SI PT EA.

injurati.ma frumos da ii musai sa scriu asta...

  • Like 12
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Dupa faza cu Yka... putin imi pasa cat FDG si unde ai!

Esti o persoana prea indiferenta si egoista!

Nu mai intretineti trollii daca vreti bani de la fraieri!

Mai Amada nu stiu de unde atata rautate in tine da este tragic ce s-a intamplat cu Yka dar mult lume nu stia de boala ei daca se stia daca stiam cu siguranta puteam sau incercam sa o ajut chiar daca nu o cunosc..... Da intr-adevar cazul lui Cassy a fost facut public si multi au ajutat-o sau o vor ajuta.... Ca idee unii oameni sa sti ca ajuta si in afara forumurilor de futut ca asa e natura oamenilor sau a unora dintre ei sa-si sprijine intr-o mare sau mai mica masura semenii... ti-as sugera sa-ti vezi de topicul tau de dominare si ce mai vrei tu...lasa-i pe ceilalti oameni cu necazurile lor ca necazurile vin singure nu trebuie sa ti le cauti....

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai Amada nu stiu de unde atata rautate in tine da este tragic ce s-a intamplat cu Yka dar mult lume nu stia de boala ei daca se stia daca stiam cu siguranta puteam sau incercam sa o ajut chiar daca nu o cunosc..... Da intr-adevar cazul lui Cassy a fost facut public si multi au ajutat-o sau o vor ajuta.... Ca idee unii oameni sa sti ca ajuta si in afara forumurilor de futut ca asa e natura oamenilor sau a unora dintre ei sa-si sprijine intr-o mare sau mai mica masura semenii... ti-as sugera sa-ti vezi de topicul tau de dominare si ce mai vrei tu...lasa-i pe ceilalti oameni cu necazurile lor ca necazurile vin singure nu trebuie sa ti le cauti....

 

De ce nu am stiut noi de Yka?!  :FIREdevil

Pentru ca "prietenele" ei i-au respectat decizia sa moara!

De ce merita javra asta ajutata?!

Pentru ca nu poseda suflet si stie sa manipuleze? Eu zic NU!

Cine vrea sa creada ce spun, bine, cine nu, face cum considera!

Toti tac, majoritatea prefera sa se ascunda sub patura cand aud un vecin ca-si bate nevasta... eu m-am dus si am batut la usa!

Este paradoxal ca 4 membri din familia mea au murit de cancer, dar am primit suficient prin ADN incat sa nu pun sentimentele la inaintare...

Azi ma simt rea, nu ma mai intaratati, va rog. As fi in stare sa ridic si iadul!

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...