Sari la conținut

Postări Recomandate

Buna.Pot sa te intreb ceva?Sunt sanse ca in urma tratamentului sa ajungi in cele din urma sa duci o viata normala?

 

Tu duci o viata normala, terminatule?!

 

Amada sunt, ce rahat de comentarii sunt astea, hai la mine pe topic te-am ignorat... intreci masura!

Am cont scartaietor de nou ca nu mai merge ala, bag ceva si in... Sa le baneze pe amandoua.

Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

Tu duci o viata normala, terminatule?!

 

Amada sunt, ce rahat de comentarii sunt astea, hai la mine pe topic te-am ignorat... intreci masura!

Am cont scartaietor de nou ca nu mai merge ala, bag ceva si in... Sa le baneze pe amandoua.

Hai ca esti tampita am intrebat frumos,stai dracu in banca ta.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Buna.Pot sa te intreb ceva?Sunt sanse ca in urma tratamentului sa ajungi in cele din urma sa duci o viata normala?

 

Momentan am dubii..  presupunand ca intru in remisie probabil da...  dar o sa dureze, pauza de 6 luni in tratament nu a fost suficient sa-mi recastig  forta. si reluarea sedintelor  e mai greu, stau m ult mai prost si la forta si la alte alea. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța

Esti grav bolând 

Mi-a dat mă-ta ceva boli venerice. :rax2 Tîrfa aia.

 

Tu duci o viata normala, terminatule?!

 

Amada sunt, ce rahat de comentarii sunt astea, hai la mine pe topic te-am ignorat... intreci masura!

Am cont scartaietor de nou ca nu mai merge ala, bag ceva si in... Sa le baneze pe amandoua.

I-ai zis-o fraierului. Probabil şi-a înghiţit sperma, de frică.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Să-ți dea Domnul un Înger păzitor care să te ocrotească.Sănătate și mult spor în tot ce-ți dorești.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@zeul internetului,tu înainte și eu după,dacă ții neapărat. Cinismul are prioritate.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța

Da, dar vezi că ea, în nesimţirea şi obrăznicia ei, aşteaptă ca noi să o ajutăm. De ce şi pentru ce? Cu ce a contribuit ea la societate?

Tu, dacă mergi pe stradă şi te întîlneşti cu o balegă, te opreşti din drum să îi dai atenţie?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, dar vezi că ea, în nesimţirea şi obrăznicia ei, aşteaptă ca noi să o ajutăm. De ce şi pentru ce? Cu ce a contribuit ea la societate?

Tu, dacă mergi pe stradă şi te întîlneşti cu o balegă, te opreşti din drum să îi dai atenţie?

 

Ti-ai pus intrebarea, acum da-ti si raspunsul. :)

Topicul deja e in coma de ceva timp, nu cred ca primeste cine stie ce ajutor, ce rost are sa o mai si insulti?

Mi se pare aiurea sa dai intr-un om la pamant.  :hihat

 

Peseu: Am cateva persoane care ar merita, aici nu e cazul.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da, dar vezi că ea, în nesimţirea şi obrăznicia ei, aşteaptă ca noi să o ajutăm. De ce şi pentru ce? Cu ce a contribuit ea la societate?

Tu, dacă mergi pe stradă şi te întîlneşti cu o balegă, te opreşti din drum să îi dai atenţie?

 

Ti-ai facut numarul de mult.

 

Sigur ai tu treaba si prin alte locuri, precum onanisti.ro 

 

Mergi acolo si trage-te de pl cu cine poti.

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

... Cu ce a contribuit ea la societate? ... 

Este o meserie, fetele sunt utile societatii. 

Unii ar putea fi ajutati sa scape de onanism 

  • Like 3
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Padure
  • Oras:Padure

Da, dar vezi că ea, în nesimţirea şi obrăznicia ei, aşteaptă ca noi să o ajutăm. De ce şi pentru ce? Cu ce a contribuit ea la societate?

Tu, dacă mergi pe stradă şi te întîlneşti cu o balegă, te opreşti din drum să îi dai atenţie?

Cuvintele tale m-au inspirat sa scriu o scurta poezie. Te apreciez. Intr-un fel si ea a putut contribui la societate. Unii condamna duritatea ta precum tu condamni viata unei prostituate, totusi amandoi aveti o contributie in societate: una pozitiva alta negativa, in functie de unghiul din care privesti problema.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cuvintele tale m-au inspirat sa scriu o scurta poezie. Te apreciez. Intr-un fel si ea a putut contribui la societate. Unii condamna duritatea ta precum tu condamni viata unei prostituate, totusi amandoi aveti o contributie in societate: una pozitiva alta negativa, in functie de unghiul din care privesti problema.

 

Ia un glob suprapopulat si spune-mi cata semnificatie are un singur om?

Poate are pentru cativa oameni, in rest suntem cate o furnica intr-un imens musuroi.

Ce inseamna sa contribui la societate? Sa faci pe robotul pentru cresterea veniturilor unor burtosi care abia se ridica la cat ii trage portofelul in jos?

Eu nu vreau sa contribui la societatea asta infecta, depravata, materialista, parsiva...

E si stupid sa spui ca are nevoie de contributie, se ingroapa singura de minune!

 

Lasati femeia in pace. Nu va da in cap, abia daca mai scrie, candva era un adevarat ajutor pe forum...

  • Like 1
Link spre comentariu

Mi-aduc aminte de tine când o ponegreai pe Cassy la greu,chiar și pe acest topic.Și nu-mi aduc aminte s-o fi ajutat vreodată când a avut nevoie cel mai mult.Dar așa Cum spui,nu vrei sa contribui la societatea asta infecta pt.ca n-ai cu ce deși faci parte și trăiești în ea.

Marș în plm de defectă.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-aduc aminte de tine când o ponegreai pe Cassy la greu,chiar și pe acest topic.Și nu-mi aduc aminte s-o fi ajutat vreodată când a avut nevoie cel mai mult.Dar așa Cum spui,nu vrei sa contribui la societatea asta infecta pt.ca n-ai cu ce deși faci parte și trăiești în ea.

Marș în plm de defectă.

 

Nu sunt ipocrita. Da, au fost momente cand am facut-o albie de porci...

Cati o mai sprijina acum?

Tu?

Eu nu dau in oameni la pamant! Nu era cand aiuream pe aici... 

Ajutat, adica bani? Eu personal nu-i trimit. Mi-e ca tu nu o sa ai de o paine...

Link spre comentariu

Hai ca ai editat.Tipic când nu ai argumente.Și Da, era perioada când chiar avea nevoie de bani și tu te vaitai ca n-ai de-o paine.Cat despre mine ca am eu ce manca mâine sau nu,Îți garantez ca mănânc mai bine ca tine.

App. Îl întreabă pe un ușer fostul tău dușman de moarte,actualmente prieten pe viață, ce înseamnă fariseu! ?

Răspunsul sincer și fără dubii ar fi:v-ați uitat în oglinda?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...