Sari la conținut

BRUNETA 60 lei finalizarea ora 150 noua in domeniu tel0768773283


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Anuntul suna cam asa...

 

Vino intrun cadru intim alaturi de mine sa uiti de probleme sex total si mici fantezi tel 0768773283

 

sau...

 

Bruneta 19 ani noua in orasul tau,ofer sex oral neprotejat in functie de igiena si normal protejat Domnilor manierati ce doresc sa petreaca cateva momente cu mine si vaginul meu mik si stramnt...nu raspund la privat si sms...tel 0760893700 poze reale

 

Are mai multe anunturi...

 

In fine... Ideea e saptamana trecuta, din lipsa de ocupatie si horny fiind, am zis sa fac o escapada.

Initial gandul meu era sa merg la Anda, eu fiind un impatimit al tipelor skinny si din ce am citit din recenzii, merita vizitata. N-am reusit sa dau de ea asa ca m-am reorientat. Dupa mai multe incercari esuate am zis WTF ...iau anunturile la puricat, nefutut nu ma pun sa dorm. Si cum era duminica seara, am dat doar de domnisoara mai sus mentionata si inca vreo doua. Am sunat si mi-a raspuns o voce prietenoasa. I-am spus ca vreau sa trec pe la ea in vreo ora, doua...ea foarte deschisa mi-a zis ca e ok si sa revin cu un telefon.

Zis si facut. Revin cu un telefon, imi raspunde, imi spune ca e in zona Complex studentesc - fostul Abator. Sun din nou sa-mi dea ultimele detalii legate de adresa si urc sus la ea. 

Acolo imi deschide o tipa miniona (lucru care m-a si atras initial) imbracata sumar si ma invita inauntru cu grija sa nu o vada nimeni si direct ma intreaba ce doresc. I-am spus sa-mi mai prezinte o data oferta si ma rezum la un ON si NP. Desi eram curios de un anal, tipa nu mi-a inspirat incredere asa ca m-am rezumat doar la strictul necesar.

M-am dezbracat, la fel si ea si a sarit direct pe "ala micu" fara nici o retinere. Ma asteptam sa imi prezinte baia sau ceva, dar n-a avut nici o treaba (chiar daca eu facusem dus inainte, ea nu avea de unde sa stie). In fine, trecem peste...dupa vreo 3 minute sare dupa prezervativ, moment in care ii zic ca a fost cam scurt si mi-ar placea sa mai continue cu oralul. Face ceva figuri, dar se conformeaza pana la urma. Trecem la inspectia vaginului mai apoi unde totul parea ok, cred ca facuse dus inainte sa ajung sau cel putin asa imi place sa cred :)

Schimbam pozitia, ea incepe sa faca mutre ca timpul trece, moment in care a inceput sa-mi cam piara cheful, dar continui. La un moment dat ii zic sa revenim la oral si din nou imi aminteste ca timpul trece si asa nu facem treaba, doar ne fataim...ba sugem pula, ba ne futem..."iar oral?" In gandul meu..."ce nesimtit trebuie sa fiu ca am cerut asa ceva..." Pana la urma se conformeaza dar nu mai accepta sa faca fara prezervativ si incepusem sa devin nervos dar am zis ca nu merita si respectuos fiind din fire, am lasat de la mine si chinuit m-am terminat in balonas. 

 

Si acum sa trecem la note...

 

Locatie - 4 (cred ca sunt indulgent chiar, garsoniera confort 3, draperie la baie in loc de usa, patul mai, mai sa se rupa, in baie ud pe jos, capacul de la wc "statea" sa pice, in chiuveta era furtunul de dus ca nu avea unde sa-l puna etc.)

Aspect - 7 (tipa are 19 ani sau cel putin asa zice, dar fata tradeaza o viata nu tocmai usoara, dar la corp ok...sani medii, fundul micut si obraznic, un pic de burtica)

Atutudine - 5 (nu e mai deloc vorbareata, cu obiective clare: sa te faca sa te termini cat mai repede cu efort minim, in repetate randuri a adus vorba de timpul care trece)

Igiena - 6 (nu m-a intrebat daca am facut dus, daca vreau sau ceva de genul, dar ea parea proaspat iesita de la dus...sper sa nu ma insel)

GFE - inexistent

ON - 4 (din start rapid sa termine treaba repede, de zone adiacente nici nu mai vorbesc, mereu ajutata de mana, cand i-am zis sa incerce sa lase mana de-o parte a fost foarte reticenta si n-a reusit...tind sa cred ca a avut ceva experiente neplacute cu alti tipi si asa se simtea mai "safe", de deepthroat nici nu poate fi vorba....a zis ..citez "toti vreti asa, dar voi ce credeti ca e asa usor..?!?" ..WTF..am ramas masca, am avut senzatia ca ma cearta :)) )

NP - 7 (colaboreaza cat de cat, usoare tendinte de a geme, nu a refuzat vreo pozitie, dar nici eu n-am fost deloc pretentios)

 

Halatul - 60 Lei (achitati inainte la initiativa mea)

 

Concluzie...in loc de o laba, poate merge ca oricum e ieftin. De revenit?...pentru mine, nu. Doar eventual in cazul in care as vrea sa incerc anal (si nu am alte optiuni) - zicea ca e incepatoare, desi mi se pare mult 150 Lei (ON+ NP+AP - 1h) pentru calitatea serviciilor  si nu prea am incredere in igiena.

Daca vreti un fast fuck pe bani putini si nu puneti mare pret pe igiena... go for it.

 

post-150330-0-60938600-1435778254_thumb.jpg

post-150330-0-55205300-1435778261_thumb.jpg

post-150330-0-46088700-1435778268_thumb.jpg

post-150330-0-81865300-1435778273_thumb.jpg

post-150330-0-94562000-1435778278_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator tmdud
Reputație: 0

Am fost acum vreo 3 saptamani, greu de gasit locatia, mahalagioaica aia nu stie sa explice exact, in fine.

 

Locatie: 3; garsoniera cu o camera, cealalta asteapta in baie pana termini.

Atitudine: 4, penibila, mai umpic si ma certa la telefon.

Aspect fata: 4, dupa 3-4 beri pot sa zic ca... "merge".

Aspect corp: 8

Igiena: 5, ii miroasea gura si sub bratul.

 

Concluzie: nu e de revenit.

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sunt multe indicii, atat in anunt, cat si in texte. Pozele pot fi reale, dar calitatea serviciilor=0.

Ca si tip: selecteaza textul anuntului si da un search pe google. Poate fi un rezultat la cautare. Sau mai multe. De acolo tu stii ce faci.

Iar vrajeala cu "Ultima zi in Timisoara" sau "ultima Saptamana in Timisoara", "noua in domeniu", e doar vrajeala. Sau rebranding.

Ca la hipermarket. E doar o chestiune de marketing. Personal, evit anunturile astea.

Sunt doar niste tip-uri. Pentru cei care nu au prea mult timp la dispozitie.

Bafta la futut!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...