Sari la conținut

Lore este la Suceavaaa


Postări Recomandate

  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

nu cred ca mai activeaza in zona ( botosani - suceava )

 

Azi 4 octombrie mai sunt activa in Botosani . Revin in activitate dupa 6 Noiembrie, tot in Botosani, doar in Botosani.

Nu am planuri sa ajung in Sv cat de curand. Botosani nu e la celalalt capat de tara, asa ca cine are de dat 200-250/ora are si 30 lei pt combustibil. 

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

am sa fiu scurt...

am vizitat-o la hotelul unde avea locatia, indrumat ajuns,trecut de receptie usor. Lore ma astepta in camera,la prima impresie nu prea mi-a placut,am zis ca o sa fie o experienta dezamagitoare ca multe altele pe meleagurile noastre. deja nu ne intelegeam la bani ca se poate doar o ora nu si un numar,etc. pana la urma ne-am inteles la un numar normal protejat la 100 lei. nu prea imi placea nici cum arata cam negricioasa si slaba. se dezbraca si incepe sa ma mangaie cam timorata asa cumva. se trezeste juniorul pune preze si trecem la treaba.

fata s-a implicat maxim,gemea, se misca bine, f stramta, la capra se izbea in mine in ritm bun, deasupra se misca perfect si nu a dat semne de oboseala.

la un moment dat cand ii dadeam pe la spate ii tineam sanul stang in mana si ii simteam inima cum ii bate puternic. fata gafaia si se vedea ca ii place.

politicoasa, a vorbit frumos si a avut o atitudine civilizata.

note:
normal:9

aspect:8 slabuta cu sani frumosi si fund putin bombat

gfe:8

locatie;7

pret:100/normal prot./15 min

o recomand

 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...