Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

pt amatorii de fete plinute program nonstop

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
323 raspunsuri in acest thread

#321 zlobozingura

zlobozingura

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 35 Postari:
  • Inscris la:
    Ieri, 15:58
  • Reputatie: 0

Postat Astazi, 11:52

Da mă dautaru vanesa cristina persoana sub control judiciar o furacioasa ordinara o țigancă de ultima speță a crezut ca I va merge la infinit sa își bata joc de noi pe acest forum rândul trecut mam coborât la nivelul ei aici pe forum
    Am avertizato ca dacă mai continua sa aducă injuri asupra familiei și ai copiilor noștri am săi pun totul despre ea aici sa ajungă vedeta cum a ajuns și la pitesti eu una chiar mam saturat de ea rade de noi și de familia noastră dar nu are timp sa își vadă mizeria de sub nas șiosul în care trăiește iar dacă eu nu mă leg de familia ei este pentru simplul fapt ca sunt prea educata pentru nivelul ei de mahalagioaica ordinara VREAU SA REȚINEȚI URMĂTOARELE LUCRURI NU AVEM NIMIC CU ACEASTA FEMEIE EA A VRUT SA NE INTIMIDEZE SĂI FACEM BANI SĂI PLĂTIM CAMERA UNDE ERA CAZATĂ A VRUT SA NE INTIMIDEZE SĂI DAM BANI PENTRU AȘA ZIS "JMECHIERIE" ÎN TERMENI ACESTEI FEMEI VĂZÂND CA NU POATE LO NIMIC DE LA NOI NEA SPART CAMERELE CÂND NOI NU ERA ÎNĂUNTRU ȘI NEA FURAT 15 MILIOANE O BRĂȚARĂ DE 10 GRAME PARFUMURI ȘI COSMETICE DUPĂ CE A FĂCUT ACEASTA SPARGERE A REVENIT TERORIZANDUNE PE FIECARE ZI ADUCÂND INJURI LA ADRESA NOASTRĂ ȘI A COPIILOR PENTRU SIMPLUL FAPT CA NU NEAM SUPUS EI
    RĂBDAREA MEA A AVUT O LIMITA IAR DACĂ ACEASTA FEMEIE NU VA ÎNCETA NICI EU NU MĂ VOI OPRI ȘI VOI MERGE MAI DEPARTE CU ACEASTA DAUTARU VANESA CRISTINA SUB CONTROL JUDICIAR .
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#322 zlobozingura

zlobozingura

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 35 Postari:
    • Inscris la:
      Ieri, 15:58

Postat Astazi, 11:59

...

Fisiere atasate

• 0

#323 lora1986

lora1986

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 45 Postari:
    • Inscris la:
      24 December 2017

Postat Astazi, 12:01

Nu te ma.i cobori la bivelul ei lariso las.o cai i.a batuta de soarta destul nu avem cu cn vb ca asta ie pe pitesti nu poate lucra petru ca majoritatea pitestului din hoata de buzubare purcea titanic scroafa fata lui taticu manci un sac da piine si multe oameni nu o scot sfatul meu ai sa ne ducem miine unde trebui si asa o potolim
    • 0

#324 dyaadry89

dyaadry89

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      Astazi, 11:42

Postat Astazi, 12:29

Această individă știe să râdă de toată lumea dar nu își vede hoitul ma făcut țiganca dar ea trăiește cu țigan și înjură mai rău ca o ursăreasă.Mia înjurat copilul și soțul mort și-a pus bărbatul sa mă sune si ma amenințat cu cumnatul ei că o să mă...,iar apoi să spună atâtea minciuni eu nu am pus pe nimeni să o amenințe cea ce face ea spune că fac altele și-a pus amanți să mă sune și să mă înjure cu amenințări pe mn și alte fete deoarece fetele nu a vrut să îi plătească cam de hotel unde a stat și nu a plătit.această femeie este bolnavă mintal foarte rău o cunoaște toate femeile și clienți din pitești de toată de buzunare și maltratoare de femei ea a crezut că noi sântem cele care au frică de ea dar a greșit persoanele eu nu am nici bărbat nici pește în șifoner și nici nu am timp ca dânsa sa ponegresc clienți și femeile pe forum sau să intru în discuții fără sens nici să inventez ca ea.Sper să vă dați seama ce fel de femeie este
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

9 useri citesc topicul

5 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi