Sari la conținut

Caut un taran futacios. :)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, taran, in sensul la curte, cu gradina, muncitor la sapa, etc. Invat sa fac compot si conserve, trebuie sa-mi asigure tigari si mult sex, inclusiv limbi. Sunt o femeie la 36 ani, e posibil sa-mi dai 30, cam grasuta momentan. :) [email protected]. Florine, daca nici acum nu ma marit, ai pus-o! :D

 

 ...si sa reziste 12 runde fara sa cada !  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

planning to move lady :) nu se mai poate asa i really need to get laid nu vezi ce feisty sunt  :laugh2  de acolo mi se trage

 

 

Ba sunt cu ea dar in clipa asta nu e niciuna langa mine  :) Crezi ca mai am rabdare pana dupa-amiaza?

 

Ia vezi aici, bag mana in foc ca te rezolva, stie si unde e punctul G...  :laugh2

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

 

 
 

 

Ia vezi aici, bag mana in foc ca te rezolva, stie si unde e punctul G...  :laugh2

:hug1

i dun fck random trebuie sa iubesc sa fiu iubita etc etc etc . sunt de aia cu conceptii de pa vremea lu bunica pana atunci ma rezolv singura  :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

i dun fck random trebuie sa iubesc sa fiu iubita etc etc etc . sunt de aia cu conceptii de pa vremea lu bunica pana atunci ma rezolv singura  :kiss3

 

Nu e nimic rau in asta, doar ca nu mai faci sex daca nu esti in relatie... 

Eu cand ma desparteam de cineva, prima perioada ma futeam in stanga si in dreapta doar ca sa uit...

Vreo 2 luni era un fel de sex frenzy.  :laugh2

Apoi intram in normal si in scurt timp ma trezeam ca iar se muta unul la mine.  :laugh2  :slap2

Link spre comentariu

  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Nu e nimic rau in asta, doar ca nu mai faci sex daca nu esti in relatie... 

Eu cand ma desparteam de cineva, prima perioada ma futeam in stanga si in dreapta doar ca sa uit...

Vreo 2 luni era un fel de sex frenzy.  :laugh2

Apoi intram in normal si in scurt timp ma trezeam ca iar se muta unul la mine.  :laugh2  :slap2

m-am gandit ca ar fi mai usor emotional sa treci cu altu dar eu nu pot. efectiv nu pot nu ma simt eu bine.......

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...