Sari la conținut

Metode de sinucidere


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Viata o primesti, esti responsabil de ea, dar asa cum tu nu ai cerut asta, la fel nu ai avea voie sa refuzi renuntand...

La modul cel mai serios intreb, cand va veni momentul, cu certitudine va veni, care ar fi metoda cea mai eficienta de a termina...?

Prima tentativa a fost la 7 ani, am luat la nimereala un pumn de pastile gasite in dulap.. Apoi au mai fost tentative cand persoanele care trebuia sa fie plecate au revenit mai devreme, cand nu - pur si simplu stomacul a dat afara... M-am rasturnat intentionat cu masina, incercam sa intru intr-un pod pe autostrada, dar m-am invartit de 2 ori in ea, am aterizat pe partea soferului, dupa care masina a fost declarata 80% distrusa, nu mi-a venit sa cred cum arata cand am venit s-o ridic... si eu am iesit doar cu zgarieturi si o masina lipsa.

Deci pastile nu, rutiere nu, spanzurat mi-a trecut prin cap, dar nici atunci nu am avut loc...

Pare deprimant, macabru, etc. dar in momentul in care chiar trebuie sa pleci, cum poti s-o faci?

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Viata o primesti, esti responsabil de ea, dar asa cum tu nu ai cerut asta, la fel nu ai avea voie sa refuzi renuntand...

La modul cel mai serios intreb, cand va veni momentul, cu certitudine va veni, care ar fi metoda cea mai eficienta de a termina...?

Prima tentativa a fost la 7 ani, am luat la nimereala un pumn de pastile gasite in dulap.. Apoi au mai fost tentative cand persoanele care trebuia sa fie plecate au revenit mai devreme, cand nu - pur si simplu stomacul a dat afara... M-am rasturnat intentionat cu masina, incercam sa intru intr-un pod pe autostrada, dar m-am invartit de 2 ori in ea, am aterizat pe partea soferului, dupa care masina a fost declarata 80% distrusa, nu mi-a venit sa cred cum arata cand am venit s-o ridic... si eu am iesit doar cu zgarieturi si o masina lipsa.

Deci pastile nu, rutiere nu, spanzurat mi-a trecut prin cap, dar nici atunci nu am avut loc...

Pare deprimant, macabru, etc. dar in momentul in care chiar trebuie sa pleci, cum poti s-o faci?

Ce.i cu tine ma?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

N-am nimic, nu am nevoie nici de tratament, realitatea nu ar trebui pastilata, e suficient ca o aburesc uneori.. :)

La modul cel mai serios, ma distrez acum, dar o sa am un moment cand va trebui sa pun stop joc...

Nu vreau "harakiri", nici prea multa suferinta, ceva rapid si sigur.

Idei?

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

N-am nimic, nu am nevoie nici de tratament, realitatea nu ar trebui pastilata, e suficient ca o aburesc uneori.. :)

La modul cel mai serios, ma distrez acum, dar o sa am un moment cand va trebui sa pun stop joc...

Nu vreau "harakiri", nici prea multa suferinta, ceva rapid si sigur.

Idei?

 O pernă pe față.  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Cea mai la îndemâna, dacă nu ai resurse financiare, ar fi venele tăiate in cada

As mai sugera un pistol in gura-rapid si sigur.

Dacă vrei mai soft, probabil exista pastile sau injectii dar trebuie sa vorbesti cu un doctor.

 

Evident, ar mai fi si varianta sa te razgandesti si sa începi sa te bucuri din nou de viața - preferabil.

I

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ce cretini sunteți

Fetita asta are nevoie de ajutor sa treacă peste aceasta idee,nu sa o încurajați.

Dacă mâine Auziți ca a murit fetita asta?! Va bucurați cu ceva?!?!?!???????

Doamne sfinte

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Multumesc frumos!

Coma aia e doar pe aparate sau stai ca o leguma oricum?

Fata potolește te! Viata trebuie trăită! Da ți o șansă și bucura te de ea,nu face tâmpenii.

Hai sa ne vedem la o țigară sa te liniștești

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sud
  • Oras:sud

Ai fost "aleasă" să urci Himalaya pieptiş , ţi s-au eliminat ajutoarele importante de cănd ai fost mică, Ai cunoscut + infinit si - infinit, deci mai ai destulă treabă pă lumea asta. Momentul cu pricina nu-l alegem noi, la fel cum nu ne-a "poftit" nimeni la "spectacolul " dă pă lumea asta. N-ai ajuns pe Everest , mai ai. Mâine dimineaţă , zâmbeşte un minut soarelui, priveste un pom , o floare şi după aia fă-ti cafeaua. S-ar putea să fie mai bine.

 

PS: ln viata asta , am batut o singura femeie, am jurat ca n-o mai fac, nu mă face să merg până la capătul lumii să fac o excepţie cu tine dacă-ţi mai trece aşa ceva prin cap. Pentru altceva... poate

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator IzabellaSex&Bdsm
Reputație: 0

Well...aer pe vena cu seringa. Unele guri spun ca nu mori daca bagi aer pe vena, ci doar pe artera. Plm. Acum nu pot confirma care are efect si care nu. Baga pe google.

Sau alta metoda la indemana... sa bei apa :))) Fara caterinca. Daca bei ffff multa apa in "one shot" , mori. Nu stiu cata cantitate ar trebui, dar sigur sigur merge pt ca e o metoda similara inecului. Practic rinichii nu fac fata .

Cele 2 metode au eficienta 100 % . Nu suferi si nici nu iti trebuie prea mult curaj, gen ca atunci cand vrei sa iti tai venele, sari de pe bloc etc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragilor, nu e nici un rau, desi "sinucidere" suna urat, eu am trait cat... Nu sunt deprimata, m-am rasfatat in ultima perioada ca sa echilibrez ce mi-a lipsit inainte...

Nu acum, dar in mod cert am nevoie de o metoda sigura.

Eu nu o sa plec dupa multe chinuri si in lipsa de demnitate, vreau sa fie ca o lumanare stinsa. :)

La modul cel mai serios, sugestii? Rapid si fara complicatii... Merci!

Link spre comentariu

  • Oras:sud
  • Oras:sud

Uneori, am impresia ca pacientii de la Spitalul Obregia si-au facut cont pe nimfomane.ro... :angry :angry :@ :@ :dodgy:

Şi mai postează şi după telefon cu minim de greşeli de ortografie. Dar ce-o insemna normal ? 4 bibilici sau 1000 stoluri de cocostârci

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...