Sari la conținut

Dulcr si pasionala. Te astept la mine


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

hai ca daca o mai amani un pic se schimba fizic 70% si se face si de 30 de ani

Voiai sa ma duc in toiul noptii?😀

Voi incerca sa ajung azi, in fct de program. Din nefericire maibtrebuie sa si activam in campul muncii pt a ne putea permite vizite la "furmizoare de placeri"

Revin cu recenzie

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am sunat azi pt o programare. Mi-a raspuns o voce de femeie de 50 de ani rupta de oboseala si sictir. Mi-a spus ca este in zona Mihai Eminescu si ar trebuii sa revin cu tel cand sunt in zona. Sunt sigur ca toate pozele din anunturile cu acelasi nr sunt fake. Daca totusi dau pe acolo vom vedea

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am avut eu o tentativa azi sa ajung la ea, am sunat undeva la amiaza dar nu a fost sa fie a spus ca e disponibila undeva mai tarziu si am abandonat ce pot spune ca locatie undeva spre sud, ca varsta a zis ca are 20 ani si pozele reale, bine ca nu am crezut o boaba dar si asa vroiam sa vad poate e ceva care merita una peste alta am ales un alt anunt care se afla tot la new entry urmand sa si dau o recenzie.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

am sunat si eu si tariful este de 80 let 30 de min si 150 ora din cate am vorbit cu ea face CIM,GFE,oralu cu/fara prezervativ depinde de preferinta si ca pozele ii apartin,si din intamplare am vazut pe un alt site asemanator cu al nostru ca a fost verificata si pozele "ii apartin"

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Fetele amandoua dupa poze se vede ca au frecventat Anglia, au fost sa faca bani si acum sunt in tara !

Scuza_ma ca te intreb. Cum ti-ai dat seama dupa poze ca au frecventat Anglia?

Sunt curios daca detii vre-un secret in a identifica diverse

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...