Sari la conținut

De foame fac laba si sug pula ,CIM inclus in pret


Postări Recomandate

    Am fost rugata de Randunica sa postez acest anunt in numele ei care azi  este timida care este sau a tras pe nas.Nu stiu sigur dar o ajut:

 

     Buna dragilor sunt Randu cea mai mare labagioaica din Romanica si vreau sa va anunt ca prestez,dar eu nu sunt ca alea ,adica curva.Eu am aparut in presa nationala ca prostituata da nu e asa ,eu sunt o fata care suge pula pe bani, dar nu sunt curva.Ofer laba la prostime si din cand in cand ,doar cand am matreatza,mai sug si pula contra cost.Am un dinte care se misca si sunt nevoita sa mai fac si CIM.Intelegeti si voi acum ca matreatza si dintele ala ma obliga sa o iau in cioc,adica in gura si nu pot fi numita asa urat,adica curva curvelor.Pentru ca se misca dintele maine am oferta la CIM.Vai,dar trebuie sa incetez cu scrisul pentru ca ma mananca putin si in cur si nu mai am chef de oferte.
   Daca vreti sa prindeti un loc la laba si CIM maine sunati din timp:
   PROSTIME MULTA,LOCURI LIMITATE si: la prima ora ofer gratuitatile celor ce au postat ce si unde am vrut eu.
   Ii multumesc lui pisicut ca ma lasa sa-i sug pula.

Citate memorabile din Randu:

Cand eram mica imi mancam paduchii din cap de foame,acum sunt cea mai jmekera.
sau
Laba nu are nici un farmec daca nu dai bani la Randunica.

NU UITATI:PROSTIME MULTA LOCURI LIMITATE.
 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cred ca va incepe un nou scandal pe acest forum....

 

Mult mai palpitant decat celebru DOBRICA :laugh2  :laugh2

Dobre e mic copil  :laugh2  :laugh2 pe langa asta!!!dar nu o aiba viata lunga!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Pe bune ?

Ca eu nu as zice nu la o intalnire cu Randunica :)

Asta asa ca sa ne pastram in ton cu genul asta de glume .... :)

 

 

    Am fost rugata de Randunica sa postez acest anunt in numele ei care azi  este timida care este sau a tras pe nas.Nu stiu sigur dar o ajut:

 

     Buna dragilor sunt Randu cea mai mare labagioaica din Romanica si vreau sa va anunt ca prestez,dar eu nu sunt ca alea ,adica curva.Eu am aparut in presa nationala ca prostituata da nu e asa ,eu sunt o fata care suge pula pe bani, dar nu sunt curva.Ofer laba la prostime si din cand in cand ,doar cand am matreatza,mai sug si pula contra cost.Am un dinte care se misca si sunt nevoita sa mai fac si CIM.Intelegeti si voi acum ca matreatza si dintele ala ma obliga sa o iau in cioc,adica in gura si nu pot fi numita asa urat,adica curva curvelor.Pentru ca se misca dintele maine am oferta la CIM.Vai,dar trebuie sa incetez cu scrisul pentru ca ma mananca putin si in cur si nu mai am chef de oferte.
   Daca vreti sa prindeti un loc la laba si CIM maine sunati din timp:
   PROSTIME MULTA,LOCURI LIMITATE si: la prima ora ofer gratuitatile celor ce au postat ce si unde am vrut eu.
   Ii multumesc lui pisicut ca ma lasa sa-i sug pula.

Citate memorabile din Randu:

Cand eram mica imi mancam paduchii din cap de foame,acum sunt cea mai jmekera.
sau
Laba nu are nici un farmec daca nu dai bani la Randunica.

NU UITATI:PROSTIME MULTA LOCURI LIMITATE.
 

Link spre comentariu

Pe bune ?

Ca eu nu as zice nu la o intalnire cu Randunica :)

Asta asa ca sa ne pastram in ton cu genul asta de glume .... :)

Nu te acuza nimeni,fiecare cu gusturile si preferintele lui.Ce ne facem cand o vagaboanta penala ca Randu rade de gusturile sau preferatele noastre.Nu merita sa ne linga coaiele dupa un meci amical de fotbal?Si noua si la echipa adversa ?Japita ,pardon jartea ordinara.   :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Schizofrenia asta...

Săracul....

VORBESTI DE TINE CU SCHIZOFRENIA ,PENALO.UITI CE AI FACUT PE TOPICUL DE CONSTANTA MUISTA ORDINARA CE ESTI.SA VEZI CE O SA SUGI TU PULA PANA O SA LASI CIOCU JOS ,INFECTO.

NE BAGAM PULA IN TOATA RASA TA SI IN NEAMUL TAU DE CURVA  ORDINARA.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Și eu nu sug pula.dar tu sa nu te oprești.

Jet zdreanta ordinara.

Jur ca vara asta te educ.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:neamt
  • Oras:neamt

Am fost rugata de Randunica sa postez acest anunt in numele ei care azi este timida care este sau a tras pe nas.Nu stiu sigur dar o ajut:

 

Buna dragilor sunt Randu cea mai mare labagioaica din Romanica si vreau sa va anunt ca prestez,dar eu nu sunt ca alea ,adica curva.Eu am aparut in presa nationala ca prostituata da nu e asa ,eu sunt o fata care suge pula pe bani, dar nu sunt curva.Ofer laba la prostime si din cand in cand ,doar cand am matreatza,mai sug si pula contra cost.Am un dinte care se misca si sunt nevoita sa mai fac si CIM.Intelegeti si voi acum ca matreatza si dintele ala ma obliga sa o iau in cioc,adica in gura si nu pot fi numita asa urat,adica curva curvelor.Pentru ca se misca dintele maine am oferta la CIM.Vai,dar trebuie sa incetez cu scrisul pentru ca ma mananca putin si in cur si nu mai am chef de oferte.

Daca vreti sa prindeti un loc la laba si CIM maine sunati din timp:

PROSTIME MULTA,LOCURI LIMITATE si: la prima ora ofer gratuitatile celor ce au postat ce si unde am vrut eu.

Ii multumesc lui pisicut ca ma lasa sa-i sug pula.

Citate memorabile din Randu:

Cand eram mica imi mancam paduchii din cap de foame,acum sunt cea mai jmekera.

sau

Laba nu are nici un farmec daca nu dai bani la Randunica.

NU UITATI:PROSTIME MULTA LOCURI LIMITATE.

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

moderatori azi sunt la mamaia! :350x

Nup, cum la Mamaia, ii jignesti !? La Paralia, ca e ieftineala acolo, cu debandada de acolo, mancare, bautura, femei, trai neneaca !

Link spre comentariu

Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Treci sub pat ca te plesnesc. La locul tău potaie

 

  Ha ha ha !

 

Ce i-ai facut fata astuia de este pe cale a declansa al treilea razboi mondial,i-ai taiat scula,i-ai omorat tot neamul?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...