Sari la conținut

De foame fac laba si sug pula ,CIM inclus in pret


Postări Recomandate


    Am fost rugat de Randunica sa postez acest anunt in numele ei care azi  este timida care este sau a tras pe nas.Nu stiu sigur dar o ajut:
   Pentru sex normal,oral si anal negociem la mine in cuib.Pretul depinde de fraier.
  Buna dragilor sunt Randu cea mai mare labagioaica din Romanica si vreau sa va anunt ca prestez,dar eu nu sunt ca alea ,adica curva.Eu am aparut in presa nationala ca prostituata da nu e asa ,eu sunt o fata care suge pula pe bani, dar nu sunt curva.Ofer laba la prostime si din cand in cand ,doar cand am matreatza,mai sug si pula contra cost.Am un dinte care se misca si sunt nevoita sa mai fac si CIM.Intelegeti si voi acum ca matreatza si dintele ala ma obliga sa o iau in cioc,adica in gura si nu pot fi numita asa urat,adica curva curvelor.Pentru ca se misca dintele maine am oferta la CIM.Vai,dar trebuie sa incetez cu scrisul pentru ca ma mananca putin si in cur si nu mai am chef de oferte.
   Daca vreti sa prindeti un loc la laba si CIM maine sunati din timp:
   PROSTIME MULTA,LOCURI LIMITATE si: la prima ora ofer gratuitatile celor ce au postat ce si unde am vrut eu.
   Ii multumesc lui pisicut ca ma lasa sa-i sug pula.

Citate memorabile din Randu:

Cand eram mica imi mancam paduchii din cap de foame,acum sunt cea mai jmekera.
sau
Laba nu are nici un farmec daca nu dai bani la Randunica.

NU UITATI:PROSTIME MULTA LOCURI LIMITATE.
 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...