Sari la conținut

Alina la Galati


Postări Recomandate

  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Ma gandesc sa va fac o vizita momentan nu stiu inca data cu exactitate dar voi anunta aici cand am de gand sa vin

Dupa cum bine stiti sunt o femeie matura am 46 ani

Serviciile mele sunt (oral,normal,anal)

cadoul este -200lei pe parcursul unei ore

post-408-0-22540900-1436451815_thumb.jpg

post-408-0-57194100-1436451896_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Eventual un link catre topicul tau de pe Bucuresti daca se poate.... 

Sper sa ai o experienta placuta in Galati, nu ca unele colege care au venit totusi din start cu o atitudine superioara. 

Iar ca un sfat, cand iti cauti locatie, sa fii sigura ca are si "apa curenta" . Si nu , nu este o gluma.... :D 

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Eventual un link catre topicul tau de pe Bucuresti daca se poate.... 

Sper sa ai o experienta placuta in Galati, nu ca unele colege care au venit totusi din start cu o atitudine superioara. 

Iar ca un sfat, cand iti cauti locatie, sa fii sigura ca are si "apa curenta" . Si nu , nu este o gluma.... :D

chiar asta cautam o locatie cu apa calda pentru ca stiu problema apei in Galati 

https://nimfomane.com/forum/topic/2632-alina-0721061652-mall-vitan/page-12

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Ai recomandari foarte excitante... M-ai facut curios! Astept locatia biroului, mai ales ca timpul e destul de scurt. Am inteles eu bine ca, in august, vei fi la Constanta? Sarut!

da in august voi fi in constanta am mai fost si daia si revin deoarece am promis iar eu chiar ma tin de cuvant

Link spre comentariu
  • Oras:Galati, Romania
  • Oras:Galati, Romania

da in august voi fi in constanta am mai fost si daia si revin deoarece am promis iar eu chiar ma tin de cuvant

Mi se pare normal. Vezi cum faci, atunci, si deschide afacerea, Ca, vorba aia: incep concediile, etc...

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Cam cand preconizezi ca ajungi ? Saptamana viitoare ? :D

 

Si inca o chestie... am inteles ca "dusul" e obligatoriu la locatie.... aviz unui amator dintr-un oras vecin... ;)

 

Inca ceva... ne poti spune cam care sunt serviciile? Am inteles ca singura varianta este 1 ora 200 RON. Mai sunt si alte variante ? 

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Cam cand preconizezi ca ajungi ? Saptamana viitoare ? :D

 

Si inca o chestie... am inteles ca "dusul" e obligatoriu la locatie.... aviz unui amator dintr-un oras vecin... ;)

 

Inca ceva... ne poti spune cam care sunt serviciile? Am inteles ca singura varianta este 1 ora 200 RON. Mai sunt si alte variante ? 

Mai exista o singura varianta 150lei/fin-30min

o sa anunt cand sosesc posibil pe 23 iulie sau inainte sa plec la constanta cu cateva zile

Link spre comentariu

  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Mi se pare normal. Vezi cum faci, atunci, si deschide afacerea, Ca, vorba aia: incep concediile, etc...

Concediile au inceput de mult dar eu am o vorba cine vrea sa se relaxeze si sa se simta bine isi face un pic de timp si pentru sufletelul lui :rockettes-1

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...