Sari la conținut

CE NE SCOATE DIN MINTI SI NE ENERVEAZA LA MAXIM!


Postări Recomandate

  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

Am o durere accentuata in pula. :laugh2 LA FIGURAT!

 

Dar observ niste lucruri care se intampla. Si m-am gandit sa le notific. Le poti citi in 220.

Poti spune ca forumul nu s-a schimbat odata ce a devenit foarte popular? Si nu neaparat in bine! Gen.

 

In rest?

https://youtu.be/rHWhbM4XGBM

 

ok. si ce vrei tu sa faci?

 

p.s te iau din aproape in aproape ca poate intelegi...

  • Like 1
Link spre comentariu

Mda, de cand sunt populare nu mai respecta program de lucru, nu mai raspund la orele stabilite anterior pentru programari desi ii spui ca la ora aia vi SIGUR.

 

Cel mai grav e ca au renuntat sa mai raspunda macar sa iti spuna ca nu au timp, sa cauti altceva de futut. Pur si simplu nu raspund cu zilele...

 

ESEC TOTAL!

vezi ce inseamna sa faci recenzi aiurea si fara pic de adevar asa veneai si la mine eu am statat pana tarziu asta este data viitoare sa stii

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

"

 

Deci, MA EVERVEAZA DIN CE IN CE MAI MULT :PCx  ca acest forum a devenit O TARABA, UN TALCIOC si o platforma pe care lumea se cearta si bate campii! Din ce in ce mai rar gasesti o recenzie si trebuie sa rasfoiesti prin zeci de pagini de REMARCI RETARDE si inutile pana gasesti ceva ce este util. :pope

Acest forum era candva un loc populat de OAMENI SERIOSI :hihatOameni pasionati de fete frumoase care se fut bine :bkke si puteai avea incerdere in ceea ce ei scriu pentru ca se facea o selectie reala.

 

BAG PULA! NU MAI SUPORT TOPICE INTREGI

NU MAI SUPORT TOPICE INTREGI cu retarzi care pun intrebari stupide,

NU MAI SUPORT CRETINII

 

Vezi ca te imbolnavesti daca te enervezi asa usor din orice. Daca un forum (o comunitate virtuala) reuseste sa te scoata din sarite, in care multi, dar foarte muuulti isi descarca nervii si frustrarile (vezi asta e buba :slap2 ))), ce te faci in viata sociala de zi cu zi? Ii tragi unuia pe strada o palma pentru ca e prost!?  Ia fa si tu selectia informatiei ca tot esti baiat finutz si destept si nu prelua "bullshet"-urile daca le recunosti ca atare. :laugh2 Nu vei reusi sa schimbi nimic, tot ceea ce poti sa faci e sa te menajezi pe tine. Ia lucrurile asa cum sunt si-ti vei face viata mai usoara. Idealurile le gasesti in viata care va urma (si nici asta nu e sigur). :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

... forumul ar trebui sa aduca distractie nu nervi!

Totul e sa fim fair play si sa mentinem umorul la un nivel ridicat.

Da, cum "orice padure are uscaturi" si aici mai sunt persoane care atunci cand nu au argumente intr-o discutie, incep sa injure. La ignore cu ei !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu am reusit inca sa aflu, dar nici nu am cautat sa incerc asa ceva!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...