Sari la conținut

Balerina - 0762354588


Postări Recomandate

"Fosta balerina! Acum, sunt aici pentru tine, domn generos , curat si manierat ! te astept la locul meu de refugiu !!! nu raspund la numere private !!! "Am trecut in seara asta si pe la domnisoara balerina. Pot sa zic ca n-a fost nici foarte calda dar nici rece. Totusi, per total o experientza placuta, cu plusuri si minusuri. Primul mare plus pentru seriozitate. De data ce ai vorbit cu ea la telefon si ai facut o programare ramane stabilita. Al doilea mare plus pentru aspect. E tinerica si foarte dragutzica. Arata de 20 de ani totusi. Vanesa, pentru ca asa se prezinta, este o fata draguta, cu un corp frumos, niste sani de 10.Atitudinea iar e destul de ok. Finutza fata, amabila, de treaba te serveste cu suc si chiar cu prajituri La pat e intr-adevar un pic cam incepatoare. Parca e prea incordata tot timpul. Si un pic smecheritza. Nu-i chiar genul meu dar a fost o experientza interesanta. Ca si prestatie, oral neprotejat, facut cu grija, dar nespectaculos, ajutata si de maini din cand in cand, fara a avea grija de zonele adiacente....accepta sa fie linsa, este curata, iar la 69 deja isi imbunatateste tehnica de oral, adica nu-si mai foloseste mainile.... un 7La normal, este foarte stramta, fapt ce o avantajeaza, dar implicare 0... sta cu ochii in tavan iar picioarele zici ca-i sunt intepenite.... cu toate ca am incercat din rasputeri sa o fac si pe ea sa se simta bine si sa se implice...per ansamblu este o fata draguta, curata, dar nu-i facuta pentru meseria asta, parerea mea.... Dar ca sa fim obiectivi trebuie sa trecem si la minusuri... Cum ziceam pare un pic cam incordata si parca se fereste de unele lucruri. Parca incearca sa te finalizeze mai repede fara sa se oboseasca prea tare cateodata. Itzi da unele lucruri asa doar un pic si cu portzia sa te atatze mai tare. Un minus e zona si locatzia. Camera arata totusi decent cu un pat mare, destul de nou, zdravan ok si destul de curat. Baia un pic cam mica si mai naspa. Prosop curat itzi da daca-i ceri, deci e ok. Nota per total e cam 7.

Link spre comentariu

AM fost si eu pe la Vanessa. AM reusit sa o prind din prima. Am ajuns la locatie, cand sun, pierdere de memorie, dar si-a amintit ca vin si m-a rugat daca mai pot astepta 10 min. Am asteptat cat a zis ea, afara, iar apoi am intrat in bloc. Usa mi-am deschis-o singur, dupa ce mi-a sugerat ea unde, tipa ascunzandu-se dupa usa. Intrat in "biroul" ei, am discutat putin despre ce vreau, iar mi s-a parut putin pierduta, dar deasemenea de treaba. Ne-am pus pe treaba, pupaturi, mangaieri. AM trecut la sex oral np care a fost ok, dar a cam folosit mana in exces. AM trecut la normal, a executat ea problema, in mare, nu s-a plans de oboseala. In opinia mea, a parut destul de ok si la normal, cat de cat stramta, cred ca s-a excitat natural. Nu a venit nicio briza de jos sau de altundeva, era spalata fata. La corp foarte bine, are parul mai scurt, era vopsita roscat. Totusi, datorita faptului ca a folosit cam mult mana la oral, m-am terminat cam repede. Dupa am mers la baie, o baie ce parea ok dpdv al curateniei, nu avea dus sau cada, dusul era conectat direct la bateria de la ghiuveta. Mi-a propus la sfarsit sa mai stau cu ea la discutii, desi trecuse timpul alocat pentru a ramane la ea, fata nu avea de lucru, insa cum eram grabit, nu am mai stat.Note:Oral 7Normal 8GFE 7 ( nu ne-am sarutat pe buze, doar cateva pupicuri pe obraz, corp, dar mie mi s-a parut ca stie sa se faca placuta)Pret: 100 RON/ O FINALIZARECOncluzia: in opinia mea, este de revenit daca se va comporta cum s-a comportat cu mine mai ales ca arata bine la corp si la pat stie meserie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...