Sari la conținut

0758928028 rond alba iulia


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salutare confrati. e primul topic inceput de mine asa ca o sa va rog sa nu ma blamati prea rau

manat de poftele carnale, am gasit numarul in at si am sunat. la telefon o voce dragalasa, mi.a explicat tot meniul: oral normal mici fantezii sex intre sani sarutari masaj de relaxare, 100 fin 150 ora. ajuns la fata locului, buimacit si de lumina difuza, o cunosc pe domnisoara. daca tin bine minte s-a intitulat denisa. un pic cam grasuta, dar oarecum dragalasa la fata, genul din topor. sanii sunt piesa de rezistenta. ajuns in camera imi explica, ca "sexul propriu zis e 150 lei". intreb daca o ora si spune ca nu, doar o finalizare care include si masaj. fiind tarziu si grabindu-ma in alta parte am ramas. acum regret decizia. masajul extrem de slab, oralul protejat, am incercat sa ii spun sa faca deep dar nu a vrut. la normal a stat ea deasupra apoi a zis ca vrea pe la spate. deja plin de nervi am finalizat si am plecat.

 

sincer nu stiu daca e teapa, dar mie asa mi s-a parut. una vorbit la telefon alta la fata locului. mai are o colega roscata, care nu iese cu nimic in evidenta. slabuta si fara forme

 

note:

oral : 2

normal : 3

gfe : -1

masaj: 0

locatie : 8, super ok apartamentul in rond la alba iulia

atitudine: 1

 

halat: 150

 

eu unul nu o sa mai revin nici gratis

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...