Sari la conținut

Masaj de relaxare complet - 0732874663 - Mosilor


Postări Recomandate

Salutari amatori de masaje cu surprize,

 

Acum vreo 2 saptamani in cautare de o maseuza care sa faca un masaj calumea si o surpriza la sfarsit, si fara prea mult success la doamnele consacrate, mi-am incercat norocul si m-am lansat in cautari online. Am gasit un anunt stingher pe AT ( care este inundat la sectiunea masaj si ai sanse mari sa te tepuiesti ).

 

50 L
ROXANA, 35 ani, ofer masaj de relaxare complet (terapeutic, sportiv, drenaj limfatic), cosmetica (pensat, epilat). Programari non stop. Nu raspund la numere private. 20 Jul 11:00

 

Am sunat si la telefon mi-a explicat ca este asistenta si ca face masaj si se pricepe si la cosmetica. Am intrebat cat este masajul ( ca sa verific pretul din anunt ), zice 50 lei ora.

M-am gandit ca ok, un masaj in general este 50 lei si ca o sa mai pluseze fata acolo cand o sa ne vedem fata in fata.

 

Am cerut indicatii si am purces la destinatie, Pizza Hut de la intersectia Mosilor cu Eminescu. urmand indicatiile ei am urcat la etajul 8 in blocul din spatele pizza hut. Apartement comunist, curatel, dar ne renovat recent, este in starea lui virgina dar curatel. Are o masa de masaj in mijlocul camerei si cam atat. ATENTIE!!! NU ARE AER CONDITIONAT. Deci evitati oricand temperatura exterioara se apropie de 28 ~ 30, sau poate va place la sauna ...

 

Doamna .... da sa zicem 35 ani ... blonda, durdulie bine, 1,65 inaltime si vreo 85 ~ 90 kg. Dupa cum ziceam, voiam masaj, asa ca aspectul nu era critic. 

Veneam de acasa, asa ca am sarit peste dus si m-am urcat pe masa. Si am asteptat sa inceapa masajul ....

Si incepe .... un fel de mangaiere pe spate ... cu mana ... sau cu cotul .. sau cu antebratul ... nu se hotara cu ce sa inceapa ... si dupa 2 sau 3 minute a coborat in zona feselor ... unde a inceput sa mangaie mai ferm ...

 

Acum trebuie sa mentionez ca eu nu dau instructiuni ce si cum sa faci. De aia vin la tine maseuza ca ma astept sa stii cum sa faci masaj, asa ca nu stau sa iti explic .... daca nu imi place ... injur in sinea mea si nu mai calc pe acolo ...

 

Nu prea am ce sa va povestesc, de la fese a coborat repede la outze si dupa 5 minute de la inceperea "masajului" ma intreba daca vreau sa ma intorc. M-am facut ca nu aud, dar femeia a insistat. M-am intors a doua oara si a sarit direct pe ala mic .... i-am atras atentia ca nu mai are ulei de masaj si cam doare ... asa ca a turnat un pic ( atentie se face economie ) si pe el. Laba urgenta si fugit la dus.

Decartat 50 lei si cautam usa cu disperare .... ea ma mai invita si la cosmetica si epilare ....

 

De la usa blocului, pana cand eram deja la parter la iesire a durat totul 30 minute ... cu urcat lift, imbracat ,dezbracat, dus ... totul 30 minute ... deci "masajul" + laba cred ca maxim 15 minute cu indulgenta.

 

OK, si acum notele ca la regulament.

  • Locatia - 6 
  • Igiena - 7 - pentru o asistenta cred ca se poate mai bine ....
  • Aspect - 5 - prea neingrijita
  • Masaj - 2 - inexistent
  • Cosmetica - N/A - n-am incercat si nici nu voi incerca la dansa
  • Laba - 4 
  • Atitudine - 5 - o lipsa de interes crasa ... cred ca daca putea ar fi gatit ceva in timpul masajului ca ii era foame ....

Concluzia ... mega teapa ... .de evitat, nu calcati pe acolo ... decat daca .... nu stiu ... ati baut grav si nu stiti unde sunteti de fapt ...

 

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu

am fost la doamna are 38 de ani   . pt un masaj . tipa arata bine mie mi-a placut un pic plinuta satena sani draguti , maricei , locatie pe mosilor colt cu eminescu in spate la pizza singura in locatie . masajul intradaevar slabut deacea m-am si enervat un pic si am ajuns sa-i fac eu masaj sa-i arat cum e face dar spre surprinderea mea tipa a intrat in transa era atat de satisfacuta de masaj incat nu am vrut sa-i stric placerea si uite asa i-am facut eu ei masaj patind tot eu http://ddcforum.com/Smileys/SoLoSMiLeYS1/smiley.gif http://ddcforum.com/Smileys/SoLoSMiLeYS1/smiley.gif http://ddcforum.com/Smileys/SoLoSMiLeYS1/smiley.gif . cei drept la sfarsit m-a rasplatit su un numar total .oral ok in limite rezonabile restul slabut e un fel de lasa-ma sa te las dar am  fost destul de multumit avand in vedere ca ma aprinsesem rau . o sa mai revin pentru a vedea daca are si alta atitudine pt ca e destul de placuta si ca aspect si in ea ce priveste conversatia . acum trageti si voi concluzii gusturile nu se discuta . oricum voi reveni cu o recenzie completa  a Mihaelei , pt ca asa o mai cheama dar isi spune Roxana

Link spre comentariu

sunat si eu la madama; tlf inchis....stiti ceva de 'mneaei?

mai incearca ca nu e disponibila tot timpul chiar lucreaza ca asistenta la un spital dar nu mi-a zis care . asta am dedus-o cand vorbea la telefon cu noste colege de ale ei . i-am si spus , o jumate de ora in plus pt telefon :): ) :) 

Link spre comentariu

asa cum am promis am revenit la ea m-a recunoscut imediat dupa discutiile indelungate care le avusesem cu ea la prima descindere . deci , daca aveti nevoie de masaj , e praf , dar daca stiti sa o manipulati obtineti mai multe de la ea oral normal si o sa incerc anal data viitoare vreau sa-i exploatezi limitele la maxim , nu stiu de ce mi s-a pus pata pe ea , poate si pt faptul ca eu vroiam masaj si mi-am luat-o 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...