Sari la conținut

Stefania-Noua in Domeniu,colega Corinei si a Innei,bulevardul Mircea Voda


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa o pauza destul de lunga am revenit cu forte proaspete saptamana asta si mi-am batut recordul: 3 vizite intr-o saptamana. :laugh2

Una din fetele la care am ales sa merg e Stefania. Am fost putin speriat de toata tevatura de mai sus: pesti, tigani si alte cateva lucruri,

dar din fericire totul a fost foarte ok si nu am ramas cu un regret pt vizita facuta, ba din contra m-am simtit foarte bine.

 

Programarea am facut-o sunand la numarul de mai sus, nu a fost nevoie de confirmare, iar Stefania mi-a oferit detaliile foarte clar.

Dupa 1 ora jumatate am ajuns pe Mircea Voda, in zona poti ajunge destul de usor, aaa si nici nu am vazut vreun "mexican" prin fata blocului  :laugh2 cum mentiona un coleg mai sus.

Locatia e acceptabila, curata, geluri de dus la baie 8.5.

Stefania mi s-a parut draguta, un pic brunetica, tinerica, pare ca nu are nici cei 19 ani, are un corp frumos si este extrem de deschisa. Sau cel putin asa a fost cu mine.

Aspect: zambareata, copilaroasa 8.5 - 9, sanii frumosi

Gfe: 9  Am vorbit despre foarte multe lucruri

Oral: 8 Nu stiu daca sunt cel mai in masura sa-mi dau cu parerea, se implica, se poate si mai bine, dar cred ca e si la inceput. 

Normal: 9. Aici sunt subiectiv, nu a durat foarte mult, e foarte stramta, prima data am crezut ca nu intra, desi nu sunt super dotat.  :laugh2

 

Per total eu am fost bucuros ca am cunoscut-o, se vede ca e la inceput de drum, are bun simt si inca e o copila in sensul bun al cuvantului.

O recomand, dar trebuie sa intelegem ca fiind noua in domeniu trebuie sa avem un pic rabdare cu ea. Eu unul o sa revin.

 

Seara frumoasa

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa o pauza destul de lunga am revenit cu forte proaspete saptamana asta si mi-am batut recordul: 3 vizite intr-o saptamana. :laugh2

Una din fetele la care am ales sa merg e Stefania. Am fost putin speriat de toata tevatura de mai sus: pesti, tigani si alte cateva lucruri,

dar din fericire totul a fost foarte ok si nu am ramas cu un regret pt vizita facuta, ba din contra m-am simtit foarte bine.

 

Programarea am facut-o sunand la numarul de mai sus, nu a fost nevoie de confirmare, iar Stefania mi-a oferit detaliile foarte clar.

Dupa 1 ora jumatate am ajuns pe Mircea Voda, in zona poti ajunge destul de usor, aaa si nici nu am vazut vreun "mexican" prin fata blocului  :laugh2 cum mentiona un coleg mai sus.

Locatia e acceptabila, curata, geluri de dus la baie 8.5.

Stefania mi s-a parut draguta, un pic brunetica, tinerica, pare ca nu are nici cei 19 ani, are un corp frumos si este extrem de deschisa. Sau cel putin asa a fost cu mine.

Aspect: zambareata, copilaroasa 8.5 - 9, sanii frumosi

Gfe: 9  Am vorbit despre foarte multe lucruri

Oral: 8 Nu stiu daca sunt cel mai in masura sa-mi dau cu parerea, se implica, se poate si mai bine, dar cred ca e si la inceput. 

Normal: 9. Aici sunt subiectiv, nu a durat foarte mult, e foarte stramta, prima data am crezut ca nu intra, desi nu sunt super dotat.  :laugh2

 

Per total eu am fost bucuros ca am cunoscut-o, se vede ca e la inceput de drum, are bun simt si inca e o copila in sensul bun al cuvantului.

O recomand, dar trebuie sa intelegem ca fiind noua in domeniu trebuie sa avem un pic rabdare cu ea. Eu unul o sa revin.

 

Seara frumoasa

 

Mda, alt labagiu care ne ia de proşti...

Carevasăzică: a citit tot felul de chestii naşpa (peşti, ţigani şi alte câteva lucruri) - dar a ales să meargă la Ştefania!

Din fericire n-a fost totul un mare căcat (dupa cum se aştepta) - ba din contră, s-a simţit foarte bine! :slap2

Aşa că ne-o recomandă şi nouă - dar ATENTIE! În cazul în care prestaţia se va dovedi de 5 bani va fi probabil vina noastră, pentru că fata e nouă şi trebuie să avem un pic răbdare cu ea! Capisci?! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda, alt labagiu care ne ia de proşti...

Carevasăzică: a citit tot felul de chestii naşpa (peşti, ţigani şi alte câteva lucruri) - dar a ales să meargă la Ştefania!

Din fericire n-a fost totul un mare căcat (dupa cum se aştepta) - ba din contră, s-a simţit foarte bine! :slap2

Aşa că ne-o recomandă şi nouă - dar ATENTIE! În cazul în care prestaţia se va dovedi de 5 bani va fi probabil vina noastră, pentru că fata e nouă şi trebuie să avem un pic răbdare cu ea! Capisci?! :laugh2

Nu voiam sa-ti raspund, dar ma sacrific pana la urma. Labagiu cred ca esti tu, am ales sa merg pt ca nu mi-e teama,am coaie ,nu tremur ca o fetita la orice zvon.

Ai vreo problema daca m-am simtit bine? Nu o recomand taranilor, mai ales astora de cred ca femeia e un animal, am mers la cateva tipe pana acum si niciodata nu m-am simtit prost. Asa ca zic eu ca mai depinde si de om si de comportament. Hai pa

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu voiam sa-ti raspund, dar ma sacrific pana la urma. Labagiu cred ca esti tu, am ales sa merg pt ca nu mi-e teama,am coaie ,nu tremur ca o fetita la orice zvon.

Ai vreo problema daca m-am simtit bine? Nu o recomand taranilor, mai ales astora de cred ca femeia e un animal, am mers la cateva tipe pana acum si niciodata nu m-am simtit prost. Asa ca zic eu ca mai depinde si de om si de comportament. Hai pa

sper ca a citit si coryna. sa nu le mai imbrace pe fetele alea la fel (inclusiv cu mileul ala) si sa le trateze mai uman 

 

bine ca nu esti o fetita altfel nu plecai neinstruit si neghidat.  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe coryna o cunosc din copilarie diferenta dintre ea si mine este de un an,nu vad cum ar putea sa fie pestele meu!

 

 

Pfaaaaaaa.... ce chestie mişto! Şi când eraţi mici şi săreaţi coarda aveaţi fantezii despre cum o să fie când o sa creşteţi voi mari şi o să vă faceţi curve? :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Felicitări fotografului. Merita toți banii. Uitandu-mă pe poze, mai ca am senzația ca a pozat o candidata la Miss. Realitatea e,totuși, alta. Singura poza mai realista e cea în cada, ea fiind cu spatele. E micuța, subțirica, cu alura de copila, dar destul de comuna. Deci, sa nu va așteptați sa cadeți pe spate. După ce am vazut-o, eu am stat pe gânduri dacă sa rămân.(mă refer la înfățișare, sau, poate, sunt eu mai pretentios) Și, din păcate, am rămas.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu voiam sa-ti raspund, dar ma sacrific pana la urma. Labagiu cred ca esti tu, am ales sa merg pt ca nu mi-e teama,am coaie ,nu tremur ca o fetita la orice zvon.

Ai vreo problema daca m-am simtit bine? Nu o recomand taranilor, mai ales astora de cred ca femeia e un animal, am mers la cateva tipe pana acum si niciodata nu m-am simtit prost. Asa ca zic eu ca mai depinde si de om si de comportament. Hai pa

 

Am vazut azi anunţul alte tute care suna ca mai jos şi cum-necum mi-am adus aminte de tine şi de favorita ta... :laugh2

 

"STEFANIA, nu poze false, nu drogata care o face pe 50 de lei, nu jegoasa, pozele imi apartin, ofer sex oral si normal cu diferite fantezii, iti promit ca te vei simti bine si vei reveni,"

  • Minus 2
Link spre comentariu

am vorbit cu ea la telefon. Am intrebat-o ce fel de baieti ii plac, mai cu muschi, mai intelectuali; nu de alta dar nu-mi plac fetele care nu pot lega doua vorbe. A zis ca nu are pretentii, nu stie, baietii inteligenti. Și mi-a închis. (și evident nu a mai răspuns) Vocea părea drăguță, dar comportamentul nu mi s-a părut ok deloc.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

am vorbit cu ea la telefon. Am intrebat-o ce fel de baieti ii plac, mai cu muschi, mai intelectuali; nu de alta dar nu-mi plac fetele care nu pot lega doua vorbe. A zis ca nu are pretentii, nu stie, baietii inteligenti. Și mi-a închis. (și evident nu a mai răspuns) Vocea părea drăguță, dar comportamentul nu mi s-a părut ok deloc.

 

mare ii gradina si unii tot mai sar gardul  :slap2

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...