Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:acasa
  • Oras:acasa

dat ass :X ! btw, bai futacilor cand mai mergeti pe la fete nu mai dati ca surzii in clopote.... am fost saptamana trecuta pe la domnisoara,nu o mai vazusem de anul trecut si avand pofta de ceva miscare, am bagat mana pe telefon si mi-am facut programare! pot sa zic ca am vazut cateva modificari in comportamentul domnisoarei, cand am ajuns, nu am gasit-o cu nasul in laptop, am stat putin de vorba la un tutun, dupa care am intrat in camera de confesiuni! deutza a facut o vizita la baie. eu in timpul asta o asteptam intins pe pat dezbracat, aproape sculat! a venit pisicoasa langa mine, si-a dat jos prosopul, a ceinput sa ma sarute pe gat pe abdomen si a continuat mai jos cu un oral foarte bun, de data asta nu a fost foarte atenta la culbutori, dupa vre-o 5 minute cred, a pus caciulita pe fraier si am invitat-o deasupra.... aici cred ca e singurul - pe care il are la normal, cel putin cu mine nu prea a mers in pozitia asta.... am trecut eu deasupra, si parca s-a mai destins si ea putin, a ceinput sa ma traga in ea, chiar a participat si de jos, si pot sa spun ca le numar pe degetele de la o mana fetele care au facut treaba asta, marea majoritate cand stau pe spate parca ar fi gonflabile... am trecut la un doggy... pozitie in care am si finalizat, am incercat sa mai diversific putin pozitia si am incercat sa dau de sus oarecum, iar aici a venit surpriza, cand mi-a spus ca o doare :o e prima cred care imi zice trb asta :( nu am insistat pe subiect, dar cred ca a trecut vre-un cioban inainte si i-a tras de toti banii.... dupa ce am intreminat treaba, am mai stat la o tigare, +un pahar de apa rece, pe care l-am si varsat:)) pe podea! imi cer scuze din nou! si acum sa dam si notele!

Apartament: 7, sciner nu sunt prea pretentios la capitolul asta, era curatenie, mobilier vechi.... i-am dat 7 din cauza patului care mi se pare putin cam mic... am si dat cu cap sanatos de perete, norocul meu ca il am tare!

ANDREEA: 8-9, fundul ala e criminal! pacat ca nu-l pune la bataie :(

oral: 9 , imi place tehnica ei, chiar daca nu il face deep...

normal:8, pentru ca nu prea a mers treaba cu ea deasupra, pentru restu pozitiilor 10 :)

GFE: 8, nu e suparacioasa:)) am tachinat-o putin si a raspuns frumos la provocari!

halat: 100 20min; NU m-am uitat la ceas ... cred ca m-am incardat!

Daca am uitat ceva ma scuzati!

IN CONCLUZIE E DE REVENIT LA DEUTZA!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu credeam ca a patit si tanti amelia ceva similar ca si colegul neymar si ca iubi ei posteaza

 

Dar tanti amelia a dat up la toate topicele celor de la top pt ca ele sa reapara pe prima pagina a sectiunii care era 'ocupata' de thread-uri(sterse intre timp de admin)deschise aiurea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da ce-ai patit geanin-o de postezi peste tot? Vrei vip? :)

... tanti amelia a dat up la toate topicele celor de la top pt ca ele sa reapara pe prima pagina a sectiunii care era 'ocupata' de thread-uri(sterse intre timp de admin)deschise aiurea

Di fapt...io am gresit ku topingu asta ! Am facut o confuzii ântre Andreea asta...cari nu moi activiaza di mult, da ie înca la top...si Andreea Deea. Io topingu asta doriam sal las pi ultima pajina...cu ala al coliejei Lory, cari la fiel o disparut. Da mam âncurcat siam facut un bubu !

 

O reglato Pisicu di tat !!! ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Di fapt...io am gresit ku topingu asta ! Am facut o confuzii ântre Andreea asta...cari nu moi activiaza di mult, da ie înca la top...si Andreea Deea. Io topingu asta doriam sal las pi ultima pajina...cu ala al coliejei Lory, cari la fiel o disparut. Da mam âncurcat siam facut un bubu !

 

O reglato Pisicu di tat !!! ;)

mi-ai frant inima amelio :(((

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...