Sari la conținut

Noua in Timisoara si in domeniu - 0757195089


Postări Recomandate


  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Satul de poze si anunturi false? Vino la mine, sunt o bruneta frumoasa cu sanii mari care iti va oferi minunate clipe de relaxare si placere alaturi de ea. Poze reale profesionale.
Serviciile oferite de mine sunt: sex oral si normal, masaj erotic si de roanga elaxare si mici fantezii.
Pentru mai multe detalii contactati-ma la tel. 0757195089 

 

 

 

Cam asa suna anuntul...Eu am fost la ea acum o saptamana ...am dat de ea din greseala ca sa zic asa...am sunat la un alt anunt ( cu una care nici nu are rost sa explic iar cat de idiot asi fi fost daca as fi ramas la aia - ce sa zic asa e cand nu futi ceva timp si mai toate  ti se par bune...in fine...) ajung la goanga aia , pe str. Babadag, ( la UMT ) si cand o vad sa dau sa plec , dar deschide usa mai larg si o vad pe gagica asta, zambareata , mai plinuta , privire un pic perversa , si goanga asta imi zice , ma intreaba , daca ma supar ca a chemat-o si pe prietena ei . Cu ochii in sanii la aia ii zic evident ca nu , si incepe sa imi insire tot felul de tarife combinate ba cu aia ba cu amandoua , ba cu o finalizare ba cu doua , in final ii zic ca o aleg numa pe aia pentru o finalizare . 100 de lei finalizarea numa cu aia ON si NP  i-am dat la Alexandra ...parca zicea ca o cheama , dar nu inainte de a ma certa un pic cu goanga ca a trebuit si ei sa ii dau 50 de lei pentru deranj , ca eu cu ea vorbisem la telefon si ca e si apartamentul ei si cum eram deja cu pula sculata i-am dat 50 numa sa nu o mai aud ...daca nu s-a inteles pana acuma goanga e matroana lu aia...daca are vreo importanta. In sfarsit ramas numa cu asta in garsoniera ( una modesta ) ne apindem fiecare o tigara si incepem un mic chat si din vorba in vorba ajungem sa imi arate ea profilul ei de fb ( ca eu o intrebasem ce anunt are pe net ca nu l-am vazut , si ca nu am vazut pozele ) , unde sunt si pozele acestea , deci confirm ca pozele ii apartin . dupa palavrageala si tigara trecem la actiune . un mic preludiu cu FK , cam mic si incomod patul , trecem si la un 69 , unde observ o pasarica foarte curata si frumoasa , tipa nu parea a fi foarte mult forjata ca sa zic asa , desi ea imi spsese ca e noua ,,,cine o credea , ...., trecem la normal , cu LOT unde se vede lipsa de experienta , adica , destul de grabit, nu intr-un mod deranjant dar grabita . Cand am schimbat si am trecut eu deasupra si dupaia am pus-o capra dadea si ea din cur numa numa sa ma termin mai repede , intr-un final termin in prezervativ , la care era rasulfla un pic usurata si zice '' in sfarsit '' , cred ca daca mai dura un pic auzeam deja clasicul '' ce greu te termini '' , 

Ea asa la corp e un pic plinuta  , desi la fata nu e ...nu ma mai chinui sa o descriu acuma ca nu e cine stie ce. + ca puteti trage concluziile si din poze 

 

NOTE

Aspect - 7  ( mica de inaltime pe la 1,65 , plinuta , sanii medii , pielea mi-a placut in mod deosebit , si era epilata peste tot foarte bine)

Oral - neprotejat 7 , fara atentie la oo sau alte artificii , simplu si la obiect

Normal - 7 accepta orice pozitie doar ca are inclinatii spre fast fuck - desi am beneficiat de FK cat am vrut

*Anal- nu am intrebat , ma gandesc ca nu 

*Finalizari iar nu am intrebat , eu am terminat in prez ....

Iar asa ca atitudine cu mine a fost ok , vorbareata deschisa la taclale si zambareata mai ales.

 

Cost 100 de lei + 50 la goanga 

 

Asa ce sa zic...100 de lei cu ea  mi-a convenit, acuma ca m-a facut si aia de 50 ..asta e...zic astea  din punctul meu de vedere , mai ales ca nu mai revin ca nu e nimic special , si zona e destul de dubioasa mai ales seara . 

 

PS- raspund cu placere la orice intrebare , daca am uitat sa mentionez ceva

 

 

 

 

 

 

 

post-99664-0-75980800-1437510926_thumb.jpg

post-99664-0-67025600-1437510941_thumb.jpg

post-99664-0-41878700-1437510961_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...