Sari la conținut

Blonda-0755348480


Postări Recomandate

  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

fa petardo,ce mortii mătii ai cu mine,si tu si mîrletele tău, ai terminat tu să-mă suni mă sună el, băgavas toate pulele în gît care le-am avut,

Bini mă fii dură Ano .... aratale tu cine i catzeaua..
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Intreaba-i pe marian cristescu si matura roscata ce i-au dat puncte si la Fazan. Are destule si de la baron. Altele le are din perioada banarilor prin depunctare, le-a primit de la cei ce ii minusau pe altii... Un user semineu cred ca i-a dat puncte la toate postarile.

Mai este si Ionel care i-a punctat postarile.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

tu vorbesti care ai mai multe conturii si-îti dai puncte singur :laugh2 

Iar ai vorbit, iar poluezi aerul. Din cauza ta, Iasul se afla pe locul 3 in clasamentul oraselor cu poluare ridicata din Romania.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ano,n-ai nimerit-o cu conturile, P1ctorul are mai multe conturi,dar bancare,așa că dă-te bine pe lângă el,mai știi de unde sare iepurele...

 

 

În altă ordine de idei,dacă ar fi numai Ana care să polueze,Iașul ar sta bine,dar sunt destui,cu pretenții,care poluează.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

 

 

Pret : 100 lei 1 nr ( aprox. 20 min)

          200  lei 1 ora  ( 60 min. 2 nr)oral si normal,ambele protejate.accept si limbi in pasarica.saruturi ,masaj,

accept si doamne lesbi, 200 lei ora- ofer limbi in pasarica, saruturi peste tot, masturbare,masaj,---accept saruturii, limbi in fund si pasarica,masturbare,69, masaj, jok cu sinii, sug sinii, sa mi se suga degetele,,miini piceoare.NU PRIMESC DOMNI CU BILEEE , 

 program-9 /19-NU RASP LA NR PRIVAT SAU LA MESAJE ! ( IN CAZ DE NU RASPUND LA TEL. CEL MAI PROBABIL SUNT OCUPATA, SCUZE SI MAI INSISTA)

 

post-149828-0-03003300-1527926136_thumb.jpg
post-149828-0-63740900-1527926124_thumb.jpg
post-149828-0-36675900-1527926116_thumb.jpg
post-149828-0-91813800-1523800006_thumb.jpg
post-149828-0-84523100-1527926107_thumb.jpg
post-149828-0-82679500-1522080642_thumb.jpg
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ce băieți "simțiți și receptivi",avem ?

  • Like 7

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

dacă și asta mai cere bani așa fuți .......................................... .................. Uff

tu vorbesti, te-am vazut aseara, esty obosită :laugh2 si potolestete , c nu contează, c barbatătu are peste 2 m , nu te avantajează să fii mîrlancă,

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@bianca_lory,No,încet,că nu dau turci!Ai rămas fără audiență?

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

ma confunzi in plm de balena nasoala, nu te cunosc si nici nu vreau vreodata. Hai jet ca nu-ti mai dau atentie epavo.

dak te confund si pe tine  :slap2  tu te ai băgat în seamă, ai vrut să fim colege, după  ce te-am refuzat, l-ai trimis pe barbatătu sau cine dracu era să se dea politai :laugh2 dar nu i-a mers,stii destul de bine,ai venit noaptea să te ragii la geam , c te ai saturat de mine si că anunti politia,cît de proastă potii fi  dak vroiam o luai pe cocoasa demult, cu tot cu bărbatul tau de peste 2 m , hai pa si succes :kiss3 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

ma confunzi in plm de balena nasoala, nu te cunosc si nici nu vreau vreodata. Hai jet ca nu-ti mai dau atentie epavo.

Tu chiar esti imbecila ? Chiar nu poti sa-ti vezi de treaba si topicul tau ? Esti proasta rau, sa-mi trag una.

 

PS. Ana...vreau sa te fut. Cum facem ?

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

E nou,e timid și cred că are nevoie de ajutor!!!! O repriză de dominare la telefon sper să-l ajute.,.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...