Sari la conținut

Blonda-0755348480


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Care capră,a vecinului?

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ai avansat-o.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu am fost o dată de unde am plecat relativ mulțumit.

Să-l vedem pe Coldfusion cum pleacă de la tine.

Cred,totuși,că va pleca "turbat",de plăcere sau de regret că te-a vizitat, depinde de tine cum îl "citești". Așa că pregăteștete pentru marea întâlnire.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

au fost toti de pe acest forum nimfomane  iasi mă refer , si pesti sau bărbatii, prietenii unor colege :laugh2 ce banu lor na fost bun,

Crezi ca banii mei n-au serie sau ce ? Pe bune, te sun si vin sa te fut....nici n-o sa stii cine sunt.

 

O fi.

Da până nu o :feet nu mă convingi.

Si daca o fut dai o bere cand ajung la tine prin zona ? Daca-s cu masina dai o cafea si o cola la OMV. S-a facut ?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Da ati innebunit ? De acu o puneti target pe ana la futut ? Acus duce nr in 200 si ora n 4.... cold ce ai patit ?

si ce dak o să  cer 200 nr   4 ora . nu o să te mai tină buzunarul,ai să te duci la alta mai ieftină :laugh2 , no să cer decăt pretul pietei :girly 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

 

 

Pret : 100 lei 1 nr ( aprox. 20 min)

          200  lei 1 ora  ( 60 min. 2 nr)oral si normal,ambele protejate.accept si limbi in pasarica.saruturi ,masaj,

accept si doamne lesbi, 200 lei ora- ofer limbi in pasarica, saruturi peste tot, masturbare,masaj,---accept saruturii, limbi in fund si pasarica,masturbare,69, masaj, jok cu sinii, sug sinii, sa mi se suga degetele,,miini piceoare.NU PRIMESC DOMNI CU BILEEE , 

 program-9 /19-NU RASP LA NR PRIVAT SAU LA MESAJE ! ( IN CAZ DE NU RASPUND LA TEL. CEL MAI PROBABIL SUNT OCUPATA, SCUZE SI MAI INSISTA)

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@brett10,cu ce te-a deranjat Ana?I-ai făcut o propunere pe care oricum o are în ofertă,dar modul cum ai făcut-o deranjează și în altă ordine de idei nu știu să fi vizitat,tu,vreo fată din Iași.

Să ai spor în toate!

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

@brett10,cu ce te-a deranjat Ana?I-ai făcut o propunere pe care oricum o are în ofertă,dar modul cum ai făcut-o deranjează și în altă ordine de idei nu știu să fi vizitat,tu,vreo fată din Iași.

Să ai spor în toate!

 

s-a bagat in seama aiurea cu mine pe un alt topic. eu nici nu stiam despre ea

acum o penalizez pt tupeu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Te legi la cap fără să te doară.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...