Sari la conținut

caut sclav pentru umilire


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Gata! M-am decis! Sunt inca uimita sa vad ca in sfarsit am descoperit cat de tare este practica BDSM!  

 
Nu stiu de ce aveam o viziune ciudata despre aceasta activitate dar tocmai am descoperit  ca este o latura care ma atrage si care imi place la nebunie.  In capul meu erau alte idei (probabil ca ma gandisem prea departe sau nu analizasem cam ce trebuie din asta). Pentru cine cauta o stapana cu foarte multa experienta in bdsm hard si extrem de hard o recomand pe Karla, eu inca mai am cate ceva notiuni de invatat si de experimentat (de aceea sunt disponibila pentru dominare ceva mai soft).
 
Sper sa nu fiu iar contactata de indivizi din aceia care, pe langa faptul ca nu au nici o treaba cu dominarea, mai sunt si labili. 
 
Analizati si studiati intai acest domeniu si apoi contactati persoane interesate sa ofere. Inainte de a ma contacta pentru asemenea sedinte ganditi-va ca sunteti un experiment pentru mine. Pe voi imi testez momentan limitele si jocurile. Cadeti in plasa mea, dar fara comentarii. 
 
Asa ca: ofer sclavilor umili si generosi sedinte de dominare soft prin umilire fizica si verbala, penetrare, facesitting.  Daca meriti poate te rasplatesc cu o recompensa- cunnilingus, uro. Mi-ar placea sa te feminizez si sa te corectez (daca gresesti) prin bataita si alte mici pedepse care sa ma incite.   Picioarele mele asteapta sa le adori. Tributul este 250 ron/h.
  


Ps: Pot fi gasita si in postura de "asistenta in antiteza".  Nu va explic ce vrea sa insemne, cine e istet intelege ce am scris, cine nu, sa o contacteze pe Karla pentru o sedinta si o sa afle.


PRACTICI BDSM

Bloodplay (Blood Fetish, Vampire Fetish, Hematolagnia, Haematophilia)
reprezinta un fetish pentru sange si, de asemenea, un mijloc de a stabili o legatura intima cu o persoana. Anumiti fetisisti sunt stimulati sexual de cele mai multe ori la vederea sangelui sau a persoanelor goale sau semi-goale, pe cand altii sunt excitati la simpla vedere a sangelui.

Bondage (Vincilagnia)
implica legarea unei persoane, in scopul imobilizarii complete sau a unor parti ale corpului acesteia.

Breast Bondage
Legarea Sanilor este o tehnica ce difera de majoritatea tehnicilor de bondage prin faptul ca nu are ca scop imobilizarea directa a persoanei legate. Totusi, poate avea indirect acest efect, atunci cand este combinata cu alte tehnici. Se pot prinde si clipsuri pe sfarcuri sau in alte zone, pentru si se pot folosi mai multe metode de torturare a sanilor pentru a obtine un efect erotic mai mare.

Flogging (Flagellation)
Biciuirea cu un cat o'nine tail.

Humiliation play (Erotic humiliation)
implica folosirea consensuala a umilirii intr-un context sexual, aceasta ducand la excitarea unei persoane, datorita trairilor puternice provocate de umilire si injosire sau de umilirea altei persoane. Umilirea poate fi verbala sau fizica, in particular sau publica.

OTK - Over The Knees
indica pozitia "peste genunchi" (persoana submissive este asezata pe genunchii persoanei dominante, cu fata in jos), folosita de obicei pentru Spanking.

Sensation Play
se delimiteaza de formele psihologice ale jocurilor erotice, precum transferul de putere sau jocul de roluri, prin faptul ca reprezinta o serie de activitati menite sa induca partenerului senzatii fizice. In cazul cuplurilor care nu se considera activi in BDSM, Sensation Play implica folosirea esarfelor de matase, a penelor, ghetii, uleiurilor pentru masaj si a altor obiecte asemanatoare pentru obtinerea placerii fizice. Sensation Play se poate desfasura si pe plan sado-masochist, presupunand aplicarea de stimuli atent controlati, astfel incat corpul uman sa reactioneze ca si cum ar fi fost ranit. Desi poate provoca durere, aceasta practica este folosita de obicei in scopul emanarii de endorfina, ceea ce poate provoca o placere asemanatoare cu cea a orgasmului.

Sensory Deprivation
Privarea de simturi presupune reducerea sau inlaturarea deliberata a stimulilor unuia sau mai multor simturi. Pot fi folosite metode simple, precum legarea la ochi cu o esarfa sau purtarea unei glugi/cagule si a dopurilor pentu urechi, pentru a priva persoana submisiva de vedere, respectiv de auz. In afara de acestea, se pot folosi si metode mai complexe pentru a o priva de simtul tactil, gustativ, termic sau olfactiv.
 


http://1.bp.blogspot.com/-jeFA8mrJOiQ/VbNx5cv9H0I/AAAAAAAAAE0/E6ONpQprvLg/s400/IMG-20150725-WA0018%257E2.jpghttp://2.bp.blogspot.com/-JnyTATW8IF8/VbNxutJLGII/AAAAAAAAAEs/T6RPLwJFaw8/s320/IMG-20150725-WA0002%257E2.jpgSpanking
Aceasta practica presupune lovirea persoanei submissive cu palmele, cu o cravasa, o perie de par, curea sau cu un cordon de piele/material textil.

Tease and Denial (T&D; Orgasm denial)
implica stimularea sexuala a unei persoane, pentru a o aduce intr-o stare de excitare intensa, fara a-i provoca insa orgasmul. Se foloseste de obicei pentru a crea persoanei stimulate sentimentul puternic de frustrare sexuala si placere, aducand-o pana in pragul orgasmului, dar refuzandu-i orgasmul.

Tickle Torture
este o forma de tortura care presupune gadilarea unei persoane timp indelungat. In majoritatea cazurilor, persoana submisiva este imobilizata, astfel incat sa nu se poata feri, apoi ii sunt identificate punctele de pe corp in care gadilatul are cel mai mare impact, dupa care persoana este
gadilata de-a lungul a cateva minute sau chiar ore.

Urophilia (Urolagnia, Undinism)
reprezinta un fetish care presupune obtinerea placerii sexuale prin urinare sau contactul cu urina.

Wax Play
este o forma de joc senzual, in care se picura ceara calda sau fierbinte (de ex. din lumanari) pe pielea unei persoane.

Whipping
Biciuirea cu o cravasa sau un bullwhip.  


ATITUDINI SI RAPORTURI

Profilul dominant
O persoana dominanta obtine placere din controlarea unei persoane submissive. Printre factorii care motiveaza aceasta placere se numara: demonstrarea puterii si a abilitatilor proprii, detinerea proprietatii asupra unei alte persoane si faptul de a fi obiectul afectiunii si al devotamentului.
Persoanele dominante "orientate pe servicii" ar putea adauga, pe langa sentimentul de confort ce il ofera afectiunea primita sau oferita persoanei submissive, faptul ca a avea la dispozitie resursele si abilitatile unei alte persoane este foarte folositor.
Multe dintre aceste fantezii implica inversarea rolurilor sau reversul constrangerilor obisnuite, astfel incat persoanele care in mod normal au roluri importante in cultura contemporana doresc sa incerce postura de submissive, in timp ce altii, care in mod normal sunt datori sa sustina moralitatea traditionala, ar putea dori sa experimenteze situatii in care astfel de limitari nu exista.

Profilul submissive
O persoana submissive este aceea care, din propria vointa, cauta sa se supuna unei alte persoane.
Esentiala este deosebirea dintre supunere si obedienta, intrucat obedienta poate exista si fara componenta "supunere". Obedienta este o actiune externa care poate sau nu sa provina din dorinta de a indeplini dorintele unei alte persoane. Adevarata supunere nu este o actiune, ci o atitudine manifestata intr-o actiune. Supunerea in sine a luat deja nastere in mintea si inima persoanei submissive, inainte ca aceasta sa manifeste o conformare la instructiunile si cerintele persoanei dominante.
Prin natura sa, supunerea este un fenomen cu doua fete, pe coordonatele puterii. Indiferent de statutul pe care il au in viata sociala, persoanele submissive au o caracteristica in comun: toate doresc sa cedeze puterea unei alte persoane. Motivele sunt variate. In mod paradoxal, unii vad in transferul de putere ca fiind eliberator.
Cine detine puterea intr-o astfel de relatie este greu de determinat exact. De aceea, in ciuda aparentei exterioare de dominare si supunere, o relatie D&S se bucura cam de aceeasi egalitate intre parteneri ca si o relatie vanilla.
O persoana submissive implicata intr-un raport D&S pe termen lung se afla intr-o astfel de relatie pentru ca este confortant sa stie ca are pe cineva care tine la ea indeajuns de mult pentru a o antrena si a o ajuta sa progreseze.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Poi de asta am enumerat...

Sa se stie ce fac

Sau altfel spus,ce scrie aia fac

Daca nu scrie..nu fac

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

scuzele mele ca nu am citit tot nu am rabdare... la soft poti include poney play, pet training si unul din favoritele mele sa iti trasnformi submisivul in mobilier. uneori un scan, alteori cofee table pe care sa iti odihnesti picioarele, human ashtray daca esti fumatoare il poti folosi drept scrumiera  samd

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

fiecare domina isi face regulile ei, dar daca imi permiti inca cateva sfaturi. nu toti submisivi accepta umilire verbala sau sunt confortabili cu asta :) de asta specific clar pe siteul meu ca apelez la umilire verbala doar daca este ceva admisibil de ambele parti. oricum ininte sa accept un submisiv nou vad in ce categorie intra si ce fac cu el in urma chestionarului la care imi raspunde. Sa te documentezi ca terminologie ceea ce faci tu e mai mult decat necesar.la fel si gadgeturi tinute etc. eu insa prefer in loc de un bici sa vad submisivi troniti cu sa zicem un plici din ala de insecte. mi se pare mult mai umilitor. La CBT -cock ball torture- vreau sa il vad cum smulge cateodata firicel cu firicel de par pubian cu o penseta :)) la small cock humiliation ii spun sa il ridice cu un clestitos de ala gen cu care apuci dulciuri varsate ca sa pot rade de el. pe langa terminologia standard si metode de a umili gandeste-te mereu ca ai ihn fata ta un barbat ca oricare altul si exista mult mai multe metode sa il faci sa sufere decat cele din cateva siteuri bdsm :)

aaa later edit si la comunicarea dinainte de sesiune si n u il trata urat. un submisiv e submisiv  cat este in sesiune. pt mine e un semn de domina proasta si slaba cea care se simte la control umilind inainte de sesiuni.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Cum dorești tu

 

În semnătura ai un nr de telefon, un link pt info,un email găsești pe acolo.

Ma suni

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Vreau si eu foot fetish , doar foot fetish ...deocamdata , ce zici ?

Zic ca se poate

100 ron 15 minute sau 250 ron toată ora(dacă te tine)

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Bravo Irina! Spor sa ai, si nu uita ca dominarea este o arta (indiferent de ce practici in sedinte), documenteaza-te bine bine de tot si eu cred ca o sa ai succes. Bafta!  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...