Sari la conținut

Anca - 0721049288


nfhh

Postări Recomandate

Eu la Anca ii dau nota 10...M-am intalnit cu ea in seara asta,a fost singurs care a raspuns la tel,si nu am fost dezamagit.e simpla,naturala ,nu ca altele.

Sunt la primul post,nu stiu cum se scrie pe aici,dar din pacate nu stau mult prin tara,fata si-a facut mai mult de bine treaba.

Eu am fost multumit de ea,o sa revin la ea ,de fiecare data cand revin in tara la Cluj

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Eu la Anca ii dau nota 10...M-am intalnit cu ea in seara asta,a fost singurs care a raspuns la tel,si nu am fost dezamagit.e simpla,naturala ,nu ca altele.

Sunt la primul post,nu stiu cum se scrie pe aici,dar din pacate nu stau mult prin tara,fata si-a facut mai mult de bine treaba.

Eu am fost multumit de ea,o sa revin la ea ,de fiecare data cand revin in tara la Cluj

Mai merge opel-ul ala "fumuriu"? :))
Link spre comentariu
  • Oras:napoca
  • Oras:napoca

bună .duminică avînd chef sa fut ceva incep sa dau telefoane,dar fetele nu prea lucrează asa ca zic sa incerc la anca,ia a mai rasp duminica.si sun la vechiulei nr0721049288 rasp ,si ne intelegem la o finaliz On si Np la o sută roni cu condiția sa o ling si eu la păsărică,ca tare îi place,ne intilnim undeva in gruia la o pensiune ,a venit ia cu masina ei ,eu am achitat camera 50 lei.a facut anca dus ,si am început cu un On la care anca se descurcă binisor dar nimic spectaculos,am inceput eu sa îi fac oral dar care ați mai fost cu ea stiti ca îi place sa fie trasă de buzele pizdi nu linsa,a inceput sa geama frumos,am cont un timp asa pe urma am montat prezervativul si am penetrato in poz misionar ,unde am si finaliz glorios.multe nu ar mai fi de spus acelasi anca nimic nou,dar care isi face treaba. sa futeti sănătoși

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

bună .duminică avînd chef sa fut ceva incep sa dau telefoane,dar fetele nu prea lucrează asa ca zic sa incerc la anca,ia a mai rasp duminica.si sun la vechiulei nr0721049288 rasp ,si ne intelegem la o finaliz On si Np la o sută roni cu condiția sa o ling si eu la păsărică,ca tare îi place,ne intilnim undeva in gruia la o pensiune ,a venit ia cu masina ei ,eu am achitat camera 50 lei.a facut anca dus ,si am început cu un On la care anca se descurcă binisor dar nimic spectaculos,am inceput eu sa îi fac oral dar care ați mai fost cu ea stiti ca îi place sa fie trasă de buzele pizdi nu linsa,a inceput sa geama frumos,am cont un timp asa pe urma am montat prezervativul si am penetrato in poz misionar ,unde am si finaliz glorios.multe nu ar mai fi de spus acelasi anca nimic nou,dar care isi face treaba. sa futeti sănătoși

spunemi te rog frumos are labii mari??:))..asta imi doresc ....mersi ..

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Problema e ca nu prea savureaza linsul sau suptul lor, ci mai degraba... trasul (de ele).  :slap2

 

Pasaroiule cipcirip eu am convingerea ca stii de ce labiile Ancai sunt XXL.

La cati or tras de "aripioarele" alea (nu ma hazardez a da un numar, numar care oricum este cu patru cifre) e normal ca au atins dimensiunile actuale. Daca doar le lingeau, sau doar supte daca erau, cred ca nu aveau actuala anvergura.

 

P.S.: cele scrise mai sus sunt (sau ar putea fi?) o gluma.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

sti cumva este undeva pe site sa o vad si eu cam cum arata ??sau nr de tel?ms ..

 

Pe site este pe acest topic. Nu te asteptai la acest raspuns, nu?

Poze nu are.

Sunt descrieri mai mult decat relevante despre aspectul fizic al fetei.

Numar de telefon?

E scris mare (si tare) in titlul topicului.

...

Uuuuf, azi mi-s bun (ca inca e sarbatoare) si pun numarul de telefon si aici: 0721049288

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Pe site este pe acest topic. Nu te asteptai la acest raspuns, nu?

Poze nu are.

Sunt descrieri mai mult decat relevante despre aspectul fizic al fetei.

Numar de telefon?

E scris mare (si tare) in titlul topicului.

...

Uuuuf, azi mi-s bun (ca inca e sarbatoare) si pun numarul de telefon si aici: 0721049288

ms ....:)))))...esti baiat fain ...:))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara

Am fost cu Anca acum vreo 2 saptamani. Comunicat cu ea prin sms , apoi tel. Initial am stabilit sa mergem la pensiunea din Gruia, iar din anumite motive ce tin de mine am ales pensiunea de pe Campina. Intalnit cu ea acolo. Platit camera, urcat, dusat amandoi, vorbit ceva timp, apoi ne-am apucat de treaba. Pot spune ca m-am simtit confortabil in compania ei. Am beneficiat de ON si NP.

 

Locatie: un 8

Anca   :   8

ON     ;    8

NP     : 8+

De revenit  Da, doar ca e mai complicat neavand locatie proprie

De recomandat  da

160 roni- inclusiv camera

SPOR!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Va salut!

greu de descalcit fata asta. Am fost cu ea la pensiunea din Gruia. Desi in mod normal m-ar enerva comportamentul ei, ea zice ca hormonii ei sunt de vina, am constatat ca daca o las in pace si nu o bag in seama cand se agita am parte de intalniri bune cu ea. Contact telefonic la nr. de pe topic, aveti grija ca suna sau da sms inapoi.E agitata de felul ei, cateodata te repezeste :-))) , dar daca lasi dupa ea e ok. Am constatat ca prefera intalnirile la pensiuni.Am incercat odata sa o duc acasa, dar cand am vazut cat s-o lamentat , am lasat si atunci dupa ea. A venit intr-o rochie rosie, cu parul desfacut, nervoasa ca a parcat cu greu (ii trebe loc de 3 masini ca sa reuseasca sa parcheze), binenteles ca am intrat in camera cu o intarziere de o juma de ora fata de ora stabilita, nu m-a deranjat, pe ea o caut doar cand am timp destul, mi-o mai facut asa :-)). In camera am luat-o in brate si am sarutat-o, am mangaiat-o, ii place fetei , raspunde la sarut , au fost cateva momente chiar faine, dar probabil se excita tare sau dracu stie ca se blocheaza, ba nu are aer, ba trebe sa isi stranga parul :-))))) nu te lasa sa continui cum vrei tu. M-o trimis la baie sa fac dus, ea s-o dezbracat si s-o aruncat pe pat.Am revenit langa ea si am stat un pic in povesti. Isi respecta tabieturile, nu face nimic pana nu platesc biletul :-)), 200 data trecuta, aseara 170, camera o platesc inainte la receptie 50. Stiu ca altii iau bilete mai ieftin sau mai scumpe, nu comentez. Apoi discutii, mangaieli, stiam deja, sa o prind de labii , sa trag usor si sa le las :-)))). Se oftica daca razi, mai ales ca ea se excita asa, dar m-am executat constiincios, chiar am prins-o si cu buzele, aceeasi manevra, fara umezealla ca nu ii place :-)))). I-am spus sa o ia in gura si sa ma suga ca imi trebe, o inceput fata sarguincios, poate ati crede ca nu e nimfomana, eu zic ca e, ii place pula, se excita si vrea sa fie fututa.A pus prez-ul doar cand I-am spus ca imi ajunge si vreau sa o fut.A intrebat cum vreau, :-)))) , I-am spus ca misionar pt ca stiam ca ea nu vrea, iara s-o lamentat :-))))))), I-am zis hai fata peste mine , a trecut deasupra si s-a infipt bine, apoi a inceput sa ma lucreze, eu cu mainile pe sanii ei pe corpul ei, ea gemand cu gura deschisa si ochii inchisi, a durat ceva, m-a umplut de placere pt ca imi parea foarte frumoasa, I-am spus sa ma sarute , s-a lasat pe mine apasandu-ma cu sanii si m-a sarutat plina de pasiune si de excitare.Am ramas cu imaginea asta ca tare mi-a placut.Am imbratisat-o si am dat si eu pana am obosit amandoi.S-a ridicat si s-a pus caprita spunand ca vrea sa io trag pe la spate.Stiam ca ii place.Fundul ei e fain, Am aranjat-o bine si I-am tras-o , cu ochii si mainile frematandu-i bucile. Am dat si incet sa o simt cum intra si iese si tare.I-am masat si cealalta gaurica, tentanta dar fata nu face anal, daca incercamsa bag un degetel cred ca sarea ca arsa asa ca nu m-am incumetat.Cand am obosit I-am spus ca vreau iara oral si sa ma termine, fata s-a apucat iara de oral, e fain, il intareste bine dar cateodata e dura. In timp ce era la oral I-a sunat telefonul, nu il pusese pe silentios.A vrut sa il opreasca, dar I-am spus ca poate sa raspunda dar sa ramana acolo  cu buzele pe pula :-))). Kinky. Si fata ii raspundea clientului si mai lingea si sugea pula intre replici.Perversa treaba.Mai dadeam si eu din cur ca s-o incurc :-)))).A durat mai bine de 5 min. discutia, am auzit tot dar nu va dau detalii desi is savuroase.Apoi ne-am concentrat atat eu, cat si ea si am terminat la ea in gurita, a stat si a supt pana m-am linsitit, apreciez asta, a fost o placere.Apoi am mers amandoi la baie si ne-am intors pe pat la povesti, ea asteptand sa o sune urmatorul client, eu relaxandu-ma si mangaindu-i corpul.

 

Locatie: 8,5 e aproape ok

Aspect fata: 9 , nu mai e o pustoaica dar se mentine chiar bine atat la fatza cat si la corp, nush cati ani are dar cred ca are 30+ da eu apreciez prost de fiecare data;

oral: 8,5 bunicel, un pic cam dur, dar facut cu pofta :-)));

normal protejat: 9 - se fute cu placere dar doar LOT si capra la alte pozitii se lamenteaza asa ca nu am incercat sa fortez lucrurile;

GFE: aicea nush cum sa apreciez, daca nu as cunoaste-o as zice ca e naspa, dar nu e, e chiar simpatica, eu zambesc si rad de fiecare data cand vad cum se agita sau se oftica, sau zice ca ii rup spatele, sau ca nu are aer, sau ca trebe sa isi stranga parul ca sa nu I-l rup, sau ca nu o inteleg, desi nu ii fac nika :-))))))

Timp: mai mult de o ora am stat cu ea, nu stiu exact;

Eu am avut o intalnire buna si in seara asta si luna trecuta.Recomand dar sa aveti rabdare cu ea, se agita dar ii trece repede si continua :-)))))

Numai bine!

  • Like 17
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...