Sari la conținut

Anca - 0721049288


nfhh

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

care vreti poze cu ea? ca rezolvam :)))))))))

eu o vad in fiecare zi la sala.....sogore la mine taxa este mai scazuta daca vrei sa intelegi ce zic.... :laugh2  :laugh2  :laugh2 da daca vrei de la mark2000 baga pe"LUCIAN BLAGA" cam mult da ce sa faci :laugh2  :boob  :boob

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

. Punem de-o cheta ?

 

Nu se merita efortul financiar.

Analiza pe costuri, raportata la beneficii.

Decat a da 200 / 2 = 100 lei pentru o poza, cu 50 lei de persoana (nu cred ca a scazut "standardele" si sa accepte suma asta pentru doi doritori de impuliceala, la un loc) o combini sa vina sa i-o tragi in masina.

Asa incat, judecand nu doar strict financiar, cu jumatate suma ai originalul, nu doar poza.

Plus ca in varianta originala intra si un ON+NP, pe cand varianta foto cred ca nici o laba nu poate "inspira", ca deh, au trecut anii si fata (scuze, doamna, ca are o varsta) nu e "chiar" fotomodel.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Poza une

 

Starone, iti spun eu unde e poza, doar urmareste-ma.

De duci la baie, pe furis, sa nu te vada ma-ta, pregatit pentru o laba "epica".

Tu baiat finut, si curatel, evident si la laba folosesti prezervativ.

Asa incat, inainte de a intra in baie, iti ascunzi in chiloti (sa nu te obseve ma-ta, grija mare), prezervativele alea cu surprize ce le-ai luat de la ABC-ul din colt, pe banii dati de ma-ta sa-ti cumperi bombonele.

Ajungi la baie, scoti prezervativul, il desfaci, si vezi daca apare Anca in poze.

 

P.S.: valabil si pentru alti labari "cersetori" de poze cu grizeta Anca.

Link spre comentariu

  • Oras:Cj
  • Oras:Cj

O sa încep cu începutul. Am chemat fata asta de multe ori la mine. Din start refuz sa aleg anumite pensiuni cum propune ea. Pot sa va spun ca în comparație cu acum 6 ani nu s-a schimbat deloc dpdv al comportamentului. Aceeași fata isterica, veșnic nemulțumită de poziție, de mângâieri de nimic. De ce am tot apelat la ea? E ieftina și pentru a goli nucile merge. Va spun sincer ca merge cu 25 lei la ea sa te golești. Și nu mint pentru ca atât plătesc când o chem (oricum mai mult nu merita).

Acțiunile care au avut loc nu cred ca mai are rost sa le înșirui aici, dar am văzut ca trebuie date note.

Oral: 1-2....vai de mama ei... Nu cred ca știe ce înseamnă oralul

Normal: 2... Dacă nu faci cum vrea ea se tot plânge

Calitate-preț : 5....v-am spus, la necaz, de o golire rapida merge... Dar atât.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...