Sari la conținut

Anca - 0721049288


nfhh

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Cat despre stat pe net, ani de-a randul ai stat aproape toata ziua pe messenger.

 

Na, cand ajung la calculatorul celalalt pun niste poze cu tine. Macar sa te vada lumea.

 

Esti doar un simplu povestitor si un las care sta in spatele tastelor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Au si altii destule poze, stai linistit. Nu e nevoie sa te dai rotund. IAr unii nu trebuie sa filmeze/pozeze pe ascuns.

 

LEgat de pret sunt care dau mai mult, sunt care dau mai putin.

Pe femeie o manca bine de tot pasarica, e pacat sa nu o futi bine cand are nevoie. serviciu contra serviciu.

 

De s-ar misca mai bine, nu doar ar sta capra (sau altele) ar fi mai fain.

 

Acu sa nu uitam o chestie, una e 50lei in anul 2010 si alta e in 2018. Inflatie, google it!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ziua buna tuturor. Vizitat dameza la o pensiune din Gruia. Multe despre ea nas putea zice. Declara 28 ani, foarte suspicioasa, nu da niciun detaliu legat de persoana ei. Actiune: Oralul e satisfacator,  normalul ii cat de cat ok, pozitia ei prefererata doggy.Ce mi se pare ciudatt la acest exemplar e ca cere 250 pe ora dar daca negociati puteti obtine lejer 50 lei numarul, si nu mint pentru ca atat am platit, acuma depinde de client dk ii place de el. In rest, merita incercata macar o data.bafta baieti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Ziua buna tuturor. Vizitat dameza la o pensiune din Gruia. Multe despre ea nas putea zice. Declara 28 ani, foarte suspicioasa, nu da niciun detaliu legat de persoana ei. Actiune: Oralul e satisfacator,  normalul ii cat de cat ok, pozitia ei prefererata doggy.Ce mi se pare ciudatt la acest exemplar e ca cere 250 pe ora dar daca negociati puteti obtine lejer 50 lei numarul, si nu mint pentru ca atat am platit, acuma depinde de client dk ii place de el. In rest, merita incercata macar o data.bafta baieti

Dorian Popa?...no asa da!!! :))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

da da...bineinteles!!!! si ma bucur c-ai rezolvat asa ieftin

thanks. pari cam frustrat..... tio dat teapa tipa??:)))) pt cei care o cunosc: daca vreti sa faceti economie la bani o puteti fute si gratis o data (are clienti favoriti) numa ca tre sa stiti sa o lingeti, propuneti si o sa vedeti. La cei care va cere 200-250 roni fie nui place de ei, fie sunt dezgustatori si varza la pat. Asta ca pe viitor sa actionati in cunostinta de cauza. scriu pt cei onesti si corecti ca sa nusi risipeasca banii aiurea, la banii astia sunt variante mult mai bune. Cine o cunoaste stiu despre ce vb. bafta

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

PARANOICA

exact. tre sa recunosc ca femeia nui rea de felul ei da' mo deranjat mult comportamentul ei si mie mila de clienti care o suna, de fata cu mine vb la tel si dupa ce inchide ii face cretini si dezgustatori. ii drept, are si clienti favoriti si vb fain,depinde cum te porti si tu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj_Napoca
  • Oras:Cluj_Napoca

Ca sa fie clar pentru toata lumea: nu pot pune poze reale aici pentru ca doresc discretie, am 170 inaltime, 56 kg, parul foarte lung, fac sport. Cine doreste sa stie cum arat, ma poate vedea inainte in realitate, asa e cel mai bine. Nu am locatie, de obicei prefer sa merg la pensiune sau la hotel. Costa 150 o finalizare sau 250 o ora, sex oral si normal. Nu fac reduceri in functie de nimic, pretul e acelasi pentru toata lumea. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ca sa fie clar pentru toata lumea: nu pot pune poze reale aici pentru ca doresc discretie, am 170 inaltime, 56 kg, parul foarte lung, fac sport. Cine doreste sa stie cum arat, ma poate vedea inainte in realitate, asa e cel mai bine. Nu am locatie, de obicei prefer sa merg la pensiune sau la hotel. Costa 150 o finalizare sau 250 o ora, sex oral si normal. Nu fac reduceri in functie de nimic, pretul e acelasi pentru toata lumea. 

Serios ??? :))))vrei sa fac public mesajele cu negocierile? de fiecare data ai venit cu 50 fara sa stai pe ganduri.... Apropo, cum o fost partida de sex langa pian si teracota cu privirea aia de fata cuminte, ii vreun client favorit? :)))) pereti aia scorojiti nu ti sau parut dezgustatori cum ii consideri tu pe uni dintre clienti,a ? Aud? Oricum nu intereseaza pe nimeni...... Nam facut altceva decat sai pun in tema pe altii care vreu sa te intalneasca si sa confirm ce scriu ceilalti, pt comportamentul tau. Nu ma intereseaza cat iti dau altii, ii treaba lor,  da' ma deranjeaza ca ne iei de prosti si mai si minti cu nerusinare, adica tu te duci si cu 50 la marginea paduri ca dupa sa ceri 250 la hotel, nui frumos si nici corect. cei care te cunosc stiu ca nu mint, bafta si lasa vrajelile.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

thanks. pari cam frustrat..... tio dat teapa tipa?? :)))) pt cei care o cunosc: daca vreti sa faceti economie la bani o puteti fute si gratis o data (are clienti favoriti) numa ca tre sa stiti sa o lingeti, propuneti si o sa vedeti. La cei care va cere 200-250 roni fie nui place de ei, fie sunt dezgustatori si varza la pat. Asta ca pe viitor sa actionati in cunostinta de cauza. scriu pt cei onesti si corecti ca sa nusi risipeasca banii aiurea, la banii astia sunt variante mult mai bune. Cine o cunoaste stiu despre ce vb. bafta

prietene dar eu cu ce te-am jignit?...de fapt te-am periat!.....intotdeauna e bine sa futi ieftin si bun!!! Oicum multumesc pentru sfaturi!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...