Sari la conținut

NOU!@! SALON MASAJ


Postări Recomandate

  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

 

 

Detalii detalii...

Este 150ron/ora ce include oral si normal 2 finalizari si 100ron/ o finalizare salonul este situat in zona obor intr-o zona privata mai multe detalii la telefon

Oral si normal P/NP?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Da, se vede, ai schimbat fata =))

se vede ca nai fost niciodata la mine si esti doar un comentator care nare ce face asa ca nu ma stresez cu tine si toata lumea care a fost la mine si cu mine a fost multumita asa ca nuti mai da tu cu parerea

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

se vede ca nai fost niciodata la mine si esti doar un comentator care nare ce face asa ca nu ma stresez cu tine si toata lumea care a fost la mine si cu mine a fost multumita asa ca nuti mai da tu cu parerea

Dupa cum scrii esti un "el" ...cam analfabet ce-i adevarat. =))

 

PS: pozele, pt nr de tel afisat, sunt a doua fete diferite.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Am sunat (mai mult din curiozitate) la "titulara" si a raspuns o voce obosita (sper sa nu fi fost "hi") deoarece vorbea cam ciudat. A cerut pentru o ora 160 ron. Se pare ca face pretul pe moment. Am incercat sa negociem in ideia ca pe sait a pus 150 pentru 2 fin. Pare de etnie dupa voce.

Link spre comentariu

Am sunat (mai mult din curiozitate) la "titulara" si a raspuns o voce obosita (sper sa nu fi fost "hi") deoarece vorbea cam ciudat. A cerut pentru o ora 160 ron. Se pare ca face pretul pe moment. Am incercat sa negociem in ideia ca pe sait a pus 150 pentru 2 fin. Pare de etnie dupa voce.

Dragul meu , nu sunt de etnie , era dimineata , si cam asa am eu vocea . Nu mai comenta aiurea ,daca nu ai fost pe la mine . te pup

Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

Am sunat si eu joi si am stabilit cu domnisoara sa ne intalnim in 20 de minute ,eventual sa mai revin cu un telefon cu 2-3 minute inainte ,ca sa-mi dea adresa. SUN  dupa 20 minute ,imi raspunde zicandumi - 100 ron numaru , la revedere ......Zic bine ,da-mi adresa. Raspuns--La revedere- si inchide. Cred ca are probleme serioase cu capu fata asta

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Dragul meu , nu sunt de etnie , era dimineata , si cam asa am eu vocea . Nu mai comenta aiurea ,daca nu ai fost pe la mine . te pup

Intrebarea este daca a fost  vreodata cineva la tine .

din toate recenziile  de pe aici esti o mare teapa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...