Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Tayland
  • Oras:Tayland

Ma tenteaza ideea de a avea parte de un masaj de relaxare ...insa eu vreau relaxare suprema si intreb...Exista o scrumiera unde pot avea parte de o "tigara" o limonada si o ciocolata linistit?Sper ca intelegi ce vreau sa zic.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Ma tenteaza ideea de a avea parte de un masaj de relaxare ...insa eu vreau relaxare suprema si intreb...Exista o scrumiera unde pot avea parte de o "tigara" o limonada si o ciocolata linistit?Sper ca intelegi ce vreau sa zic.
Relaxare suprema poti avea si in timpul unul masaj de relaxare urmat de un masaj erotic, mai poti profita si de jacuzzi .. Eu accept doar un pahar de wiskey si o discutie placuta in locul celor (scrisesem pe langa cele - imi cer scuze) enumerate mai sus. Fac bine moralului. ;) Eu, una, stiu ca nu se servesc limonade si ciocolate.. dar.. nu pot garanta. Iti pot raspunde doar din punctul meu de vedere si prin prisma a ceea ce fac EU.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incepand cu data de 1 Mai, ziua de 1 a fiecarei luni s-a declarat Ziua Clientului Multumit la salonul nostru. De ce te poti bucura alaturi de noi? De masajul Nirvana, Body, de Relaxare fara a ti se impune un pret, insemnand ca platesti cat crezi tu ca merita. Programarile nu se pot face in zilele precdente. Mai multe detalii gasiti pe site-ul nostru

Link spre comentariu

Singurul salon in care am gasit curatenie, fete multe si frumoase, de calitate.....singurul dezavantaj e ca alegerea este foarte grea... Ma bucur ca l-am ales... eu unul nu bag mana in foc la alte saloane cat de bine se dezinfecteaza ... asa ca de ce sa risc? Ce sa mai zic? NOTA 10 !!! Restul.... va la las pe voi sa simtiti adevaratul ''masaj erotic'' alaturi de aceste femei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
ai uitat de adresa http://nirvanamasaj.ro/:)
eh .. citisem ca "incepatorii" nu au voie :D
Singurul salon in care am gasit curatenie' date=' fete multe si frumoase, de calitate.....singurul dezavantaj e ca alegerea este foarte grea... Ma bucur ca l-am ales... eu unul nu bag mana in foc la alte saloane cat de bine se dezinfecteaza ... asa ca de ce sa risc? Ce sa mai zic? NOTA 10 !!! Restul.... va la las pe voi sa simtiti adevaratul ''masaj erotic'' alaturi de aceste femei.[/quote']Iti multumim geek ... te mai asteptam, ori de cate ori ai ocazia .. maine ar putea fi una din ele .. hmm... alegerea foarte grea .. pe cine am putea arunca vina? ;)
Link spre comentariu

Buna ziuavreau sa spun ca am fost si eu la acest salon si mi se pare super ok.Prima data am incercat singur un masaj cu 2 fete apoi am luat-o si pe sotia mea deoarece am aflat ca fac masaj la cupluri de asemenea . Tot cu 2 maseuze bineinteles :) Mi s a parut foarte dragut locul mai ales amplasamentul locatiei. Este foarte curat si foarte prietenos din primul moment in care intri. Vreau sa mai merg deoarece au si o camera dubla ,cu doua paturi si sotia mea doreste sa i se faca si separat masaj,ei intr-un pat mie in altul. Dar programul este putn cam ciudat pentru programul meu de la serivicu. Oricum,nota 10 pentru acest loc

Link spre comentariu

este unul extrem de civilizat,cu 7-8 domnisoare foarte dragute si educate. Sunt amator al saloanelor de masaj erotic,si recomand acest salon pt ca aici totul este nou,curat,civilizat,fete bine pregatite cu analize la zi si cursuri de masaj. Salonul se afla undeva in zona Cotroceni.recomand

Link spre comentariu
As vrea sa stiu daca cineva a facut si sex la mon amour sau nirvama.Astept raspuns pe email ca sa nu denigram saloanele respective
Din cate stiu eu la nici unul din cele doua saloane nu se practica alte servicii,in afara celos spuse la telefon.Dar sunt sunt multe alte saloane unde se practica….de regula iti spun de la telefon nu se ascundacolo unde se face sex.Trebuie doar sa incerci.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna ziuavreau sa spun ca am fost si eu la acest salon si mi se pare super ok.Prima data am incercat singur un masaj cu 2 fete apoi am luat-o si pe sotia mea deoarece am aflat ca fac masaj la cupluri de asemenea . Tot cu 2 maseuze bineinteles :) Mi s a parut foarte dragut locul mai ales amplasamentul locatiei. Este foarte curat si foarte prietenos din primul moment in care intri. Vreau sa mai merg deoarece au si o camera dubla ' date='cu doua paturi si sotia mea doreste sa i se faca si separat masaj,ei intr-un pat mie in altul. Dar programul este putn cam ciudat pentru programul meu de la serivicu. Oricum,nota 10 pentru acest loc[/quote']@izvor ... multumim pentru aprecierea aratata fata de salonul nostru. Din pacate sediul salonului unde intr-o camera existau doua paturi nu mai exista, ne gasesti acum pe Bdul Eroii Sanitari, nr 16, langa Facultatea de Medicina Umana Carol Davila. Te asteptam si in noua locatie
Nu pot decat sa multumesc pentru aprecieri tuturor celor care au raspuns acestui post ... @carnat. @remus, @asistent, @penis, @bitch
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incheie ziua intr-un mod placut alaturi de noi. Astazi este Ziua Clientului Multumit la salonul nostru. De ce te poti bucura alaturi de noi? De masajul Nirvana, Body, de Relaxare fara a ti se impune un pret, insemnand ca platesti cat crezi tu ca merita. Programarile nu se pot face in zilele precedente.Pentru mai multe detalii: http://nirvanamasaj.ro/noutati_Pe+1+platesti+cat+vrei+pentru+masaj!_14

Link spre comentariu
Reputație: 42
  • Oras:Tayland
  • Oras:Tayland
Ma tenteaza ideea de a avea parte de un masaj de relaxare ...insa eu vreau relaxare suprema si intreb...Exista o scrumiera unde pot avea parte de o "tigara" o limonada si o ciocolata linistit?Sper ca intelegi ce vreau sa zic.
Relaxare suprema poti avea si in timpul unul masaj de relaxare urmat de un masaj erotic' date=' mai poti profita si de jacuzzi ..[/b'] Eu accept doar un pahar de wiskey si o discutie placuta in locul celor (scrisesem pe langa cele - imi cer scuze) enumerate mai sus. Fac bine moralului. ;) Eu, una, stiu ca nu se servesc limonade si ciocolate.. dar.. nu pot garanta. Iti pot raspunde doar din punctul meu de vedere si prin prisma a ceea ce fac EU.
DA!, ne vedem curand ;)
Link spre comentariu

Un salon nou, dar care chiar vrea sa multumeasca pe oricine care intra in salon. Daca chiar ai chef de un masaj bine facut si de fete simpatice, discretie si igiena incearca salonul acesta! O sa ramai cu siguranta surpins ca exista si locuri ca acesta.Eu il recomand ;)

Link spre comentariu

Eu am fost la unul nirvana acum ceva tim-p, curatel, fetele so-so. Acum m-am mutat in orasul meu natal si este si asa un salon de masaj erotic dar insa maaare diferenta fata de cele din Bucuresti (am stat 5 ani in Bucuresti). Nu prea s vorbarete si nu stiu sa faca decat sa maseze un pic (neprofesionist) si apoi sa ti o frece si cam atat… Iar preturile sunt excat ca n Bucuresti…Oricum cand ma intorc voi mai vizita nirvana

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Un salon nou' date=' dar care chiar vrea sa multumeasca pe oricine care intra in salon. Daca chiar ai chef de un masaj bine facut si de fete simpatice, discretie si igiena incearca salonul acesta! O sa ramai cu siguranta surpins ca exista si locuri ca acesta.Eu il recomand ;)[/quote']:) alizz ... multumim ..
Eu am fost la unul nirvana acum ceva timp…Oricum cand ma intorc voi mai vizita nirvana
@easy... actualele fotografii pe care le gasesti pe site-ul nostru sunt reale 100% .. si suntem aproape toate fetele... mai avem o colega noua care nu a aparut' date=' inca, in galeria foto
Link spre comentariu

Am auzit ca masajul erotic nu reprezinta o incalcare a bunurilor moravuri,ca de fapt se incepe cu masaj de relaxare,un masaj general,al intregului corp se continua cu body masaj,masaj realizat cu ajutorul corpului maseuzei nud peste corpul clientului si in final are loc acest masaj erotic,despre care se tot vorbeste,realizandu-se prin masarea zonei intime cu parti ale corpului maseuzei,fiind exclus sexul

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...