Sari la conținut

Sidonia & Andrada


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna da stiu ca multi ar vrea sa ma reintalneasca la fel si eu vreau sa va revad dar in aceste 4- 5 zile facem doar impreuna si promit ca veti fi multumiti de prestatia noastra.va pup :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

este vorba de sidonia de la podul calvariei? care din domnisoare este sidonia ?

 

poate gresesc dar nu seamana pozele de aici cu cele din topicul dedicat ei.

Da este Sidonia de la podul calvariei .In poze este cea blonda.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cj
  • Oras:cj

Fantezia in trei cred ca o are orice barbat si ma bucur ca am realizat-o.

Vad anuntul, pozele, descrierea si sun pe la 12 pentru o programare; Mi se raspunde din prima si stabilim o intalnire pentru a doua zi in acelasi interval orar.

Ma prezint la ora stabilita si mi se comunica apartamentul. Locatia frumoasa loata in regim hotelier, baie mare spatioasa, carema primitoare.

Sun intampinat de Andrada, bruneta (ocazie cu care-i confirm si eu colegului faptul ca Sidonia este cea blonda), sunt servit cu o apa sau suc, fac cunostinta si cu Sidonia si stam vre-o 10 minute la povesti; cele doua domnisoare sunt foarte dragute, remarc faptul ca pozele sunt foarte nereusite si in realitate domnisoarele arata muuult mai bine.

Le las banii, trec si la dus iar la intoarcere scapasera de lenjeria intima in care ma asteptasera si le gasesc goale in pat.

Actiunea incepe cu un show lesbi cu mangaieli, sarutari pe gura, sani, pasarica si sunt invitat sa intru si eu in joc. Am parte de un ON foarte bine executat atat alternativ cat si in acelasi timp. Senzatiile sunt cutremuratoare astfel ca in 10 minute termin fara sa mai apuc sa anunt de venirea evenimentului. Andrada face sex oral cu atata pasiune si daruire, iar presiunea exercitata este asa de mare, incat buzele fac poc cand se ridica.

Fug din nou la dus si revin grabit in pat dornic sa vad ce urmeaza; Actiunea incepe cam in acelasi fel si apoi urmeaza diferite variatiuni. Oricum mi-am indeplinit fanteziile pentru care venisem.

Ma asez in genunchi langa pat si o ling pe Andrada pe la spate, in timp ce Sidonia se lasa peste pat si imi face un sex oral. Schimb punelele si fetele schimba si ele rolurile; O penetrez si cu degetul in timp ce penisul meu este rasfatat.  Punem si un prezervativ, dar, asa cum remarca Andrada, amicului meu nu prea-i plac gumele. Totusi merge de un misionar cu Sidonia si doggy cu Andrada in timp ce o lingea pe colega ei. Se misca foarte bine, umectare naturala, gemete si contre, spatele i se umezeste si da o senzatie super placuta cand o mangai. Andrada are o prunela foarta draguta exact cum imi place mie: mica, rozalie, dulce Ma intind pe spate, Andrada intre picioarele mele cu acea gura magnifica pe penis si Sidonia intr-un facesitting pe gura mea. Ma delectez cu senzatia data de linsul pizdei si supt in acelasi timp. O iau inca o data pe Andrada, o pun pe spate si o sarut de la gura, pe gat, sani, abdomen, pusilica. Are niste sani foarte frumosi. Trec la pupat prune alternativ. Timpul zboara pe nesimtite si cu regret dar cu niste amintiri foarte frumoase ma grabesc spre iesire.

 

Ca si note voi fi subiectiv si dar doar FB - foarte bine.

 

Din punctul meu de vedere imi plac brunetele, corpul Andradei ma atragea mult mai mult, picioarele, coapsele, fundul ei intinsa pe burta intre picioarele colegei, abdomenul, sanii, pruna frumos epilata, buzele, ochii, glumele ei si caracterul zglobiu si dezinvolt.

Imi placea sa ma uit la ea cu lingea clitorisul. Eram suficient de aproape. Mi-ar mai fi placut sa o ling cand era pe burta, sau sa le penetrez pe la spate alternativ.

 

De recomandat? DA. Chiar le-am si recomandat la un coleg. Sper ca se va simti la fel de bine ca si mine.

As merge din nou, dar prefer sa raman cu aceasta prima amintire super placuta.

 

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...