Sari la conținut

zona sagului 0758621519


Postări Recomandate

Din pacate exista si tipe pe care nu le inteleg de ce practica meseria asta.Probabil ca sunt atrase de bani,nu stiu.Locatie modesta in Sagului,cred ca daca tot faci asa ceva este normal sa faci intro locatie macar decenta, in baie nu am intrat pentru ca am venit pregatit.Nu exista nici urma de comunicare,doar ca aia nu,ca ailalta nu ii place.Oral foarte slab,normal ma abtin.Tipa are poze reale in anunturile din publi,cu ceva tatuaje.Pacat de atitudine ca in rest ca si fizic arata bine.Am vrut sa stau o ora dar dupa primul numar am zis pas.Plata a fost 100 lei si am petrecut pe acolo vreo 25 min.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Numai deplasari
  • Oras:Numai deplasari

pare sa fie

 

Bruneta senzuala ofer sex oral si normal doar protejat domnilor generosi. Masaj erotic ,masaj de relaxare ...Pozele sunt 100% reale, daca nu sunt eu cea din poze platesc deranjul... :* :*   0757476832

post-79870-0-47934100-1485515213_thumb.jpg

post-79870-0-68294300-1485515228_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bifat la domsoara!

Poze reale.

Sunat, programat, zona Sagului-Doina

Am stat doar un nr

Locația-5 apartament mic si neîngrijit, are si o matza Alba cu negru, ihii😒

Oral-7 (protejat)

Normal-8 (strâmtă tare)

Aspect-fata 7, corp 9 (sânii 10 plus), are multe tatuaje, ceea ce e Ok pt amatori

Igiena-9 (nu am simțit nimic suspect)

GFE-7 cu mine a fost destul de comunicativa, poate a mai învățat ceva de la rubrica sugestii si reclamații de aici!

Halat-100 RON

Zice ca mai are o colega, doar ca era plecată atunci

 

De revenit: doar daca isi schimba locația (Ceea ce i-am si recomandat), fiindcă fata are mult potențial!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...