Sari la conținut

Cristina, 20 ani, noua in domeniu: 0720.276.551


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar am avut sanii ei superbi in palme de ma miram ca la ooarta noua ca nu s siliconati...iar am sarutat la nesfarsit gura ei primitoare...iar m am delectat cu prosperimea pasaricii...iar ne am sexuit pe toate partile...iar...iar...frate, fata asta da dependenta. Adica am sa mai merg !...aia e !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

duminica, soare,plimbre, 14 grade de Celsius si ...iata-ma prezent la lucru

cristina e o fatuca saten-blonda miniona subtirica foarte frageda

ea zice ca are 20 de ani, eu zic ca are mai putin

apartamentul confortbil, curat

frumusica, zabareata, vesela

dupa cateva vorbe e acomodare si un paahar de apa aurmat dus eu apoi ea

cand a revenit in camera si a dat prosopul jos am descoperit 2 sani superbi maricei tari cu sfarcuri numai bune de supt, gen mar, un fund micut, bine conturat, tare, picioare frumoase are lasau sa se intrevada o pizdyka micuta cu 2 "buze" apetisante.......o pustoaica frumoasa

f pupcioasa si lipicioasa ceea ce a facut ca ala micu sa sa spuna "prezent' imediat

oral fra prez , soft, placut, cu clasica elice de elicopter, deepthroat, lins si supt oelele, luat in gura fra ajutorul mainilor, mestecat in gura cum se mesteca mamaliga cu facaletul

super

montat prezervativul si dogy. pizdyka stramta, dar care s-a adaptat destul de repede

apoi un "lotus" care s-a transformat in "copac": eu in picioare, ea agatata de gatul meu

cu ea a fost usor: 1,60 m si 45 kg ......

pauza de hidratare,apoi incet incet a inceput iar oral (la fel ca si Ia la prima tura), apoi lady on top, apoi scos prez si continuat cu oral ....juniorul nu s-a lasat batut preaa usor, dar ea n-a abandonat

aprecierile mele:

apartament=10

cristina=10

atitudine=10+

oral (np)=10

normal (P)=10

tax de intalnire=200 lei

o duminica placuta... si asta si din "cauza" cristinei !

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

duminica, soare,plimbre, 14 grade de Celsius si ...iata-ma prezent la lucru

cristina e o fatuca saten-blonda miniona subtirica foarte frageda

ea zice ca are 20 de ani, eu zic ca are mai putin

apartamentul confortbil, curat

frumusica, zabareata, vesela

dupa cateva vorbe e acomodare si un paahar de apa aurmat dus eu apoi ea

cand a revenit in camera si a dat prosopul jos am descoperit 2 sani superbi maricei tari cu sfarcuri numai bune de supt, gen mar, un fund micut, bine conturat, tare, picioare frumoase are lasau sa se intrevada o pizdyka micuta cu 2 "buze" apetisante.......o pustoaica frumoasa

f pupcioasa si lipicioasa ceea ce a facut ca ala micu sa sa spuna "prezent' imediat

oral fra prez , soft, placut, cu clasica elice de elicopter, deepthroat, lins si supt oelele, luat in gura fra ajutorul mainilor, mestecat in gura cum se mesteca mamaliga cu facaletul

super

montat prezervativul si dogy. pizdyka stramta, dar care s-a adaptat destul de repede

apoi un "lotus" care s-a transformat in "copac": eu in picioare, ea agatata de gatul meu

cu ea a fost usor: 1,60 m si 45 kg ......

pauza de hidratare,apoi incet incet a inceput iar oral (la fel ca si Ia la prima tura), apoi lady on top, apoi scos prez si continuat cu oral ....juniorul nu s-a lasat batut preaa usor, dar ea n-a abandonat

aprecierile mele:

apartament=10

cristina=10

atitudine=10+

oral (np)=10

normal (P)=10

tax de intalnire=200 lei

o duminica placuta... si asta si din "cauza" cristinei !

Chiar 10 pe linie, asa da performanta! =))

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

profesionist, profesionist....dar tot amator ! (sau invers ?!)

astea au fost aprecierile mele, eu ma simt bine si cand beau un pahar ...de apa, daramite cand vad o fata frumoasa ! 

am vrut dor sa accentuez "disponibilitatea" "cooperarea" atitudinea Cristinei

mareane, picon ma stie si stie si amatorismul meu asa ca o a fie intelegator cu mine, sper

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

duminica, soare,plimbre, 14 grade de Celsius si ...iata-ma prezent la lucru

cristina e o fatuca saten-blonda miniona subtirica foarte frageda

ea zice ca are 20 de ani, eu zic ca are mai putin

apartamentul confortbil, curat

frumusica, zabareata, vesela

dupa cateva vorbe e acomodare si un paahar de apa aurmat dus eu apoi ea

cand a revenit in camera si a dat prosopul jos am descoperit 2 sani superbi maricei tari cu sfarcuri numai bune de supt, gen mar, un fund micut, bine conturat, tare, picioare frumoase are lasau sa se intrevada o pizdyka micuta cu 2 "buze" apetisante.......o pustoaica frumoasa

f pupcioasa si lipicioasa ceea ce a facut ca ala micu sa sa spuna "prezent' imediat

oral fra prez , soft, placut, cu clasica elice de elicopter, deepthroat, lins si supt oelele, luat in gura fra ajutorul mainilor, mestecat in gura cum se mesteca mamaliga cu facaletul

super

montat prezervativul si dogy. pizdyka stramta, dar care s-a adaptat destul de repede

apoi un "lotus" care s-a transformat in "copac": eu in picioare, ea agatata de gatul meu

cu ea a fost usor: 1,60 m si 45 kg ......

pauza de hidratare,apoi incet incet a inceput iar oral (la fel ca si Ia la prima tura), apoi lady on top, apoi scos prez si continuat cu oral ....juniorul nu s-a lasat batut preaa usor, dar ea n-a abandonat

aprecierile mele:

apartament=10

cristina=10

atitudine=10+

oral (np)=10

normal (P)=10

tax de intalnire=200 lei

o duminica placuta... si asta si din "cauza" cristinei !

Prea multi de 10 :), te-ai amorezat?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut . Deoarece am gasit aici pe topicul Cristinei oferta de show lesbi impreuna cu Anca , voi recenza aici . Am vorbit la finalul saptamanii trecute cu fetele si m-am programat fara probleme . Aveam chef de un three-some de calitate , mai ales ca ultimul la care am participat ( acum 2 Ani ce e drept ) a fost un fiasco . Le stiam pe fete , le vizitasem separat , deci eram convins ca va fi o intalnire reusita . Si a fost . Dupa dusurile de rigoare actiunea a inceput cu FK cand cu Anca , cand cu Cristina , cand toti 3 la un loc , cand fetele intre ele ( o priveliste la care ti se intareste pula instant cand fetele se saruta atat de pasional ) , apoi s-au apucat fetele sa suga si sa linga pula si oo-le cand pe rand , cand amandoua concomitent , ce sa mai senzatie . Anca a montat un prez si ma intrebam pe care s-o fut prima ? Am ales-o pe Anca si a inceput sa ma futa in pozitia lady on top , astfel incat dupa cateva min , am capitulat in prez . Dupa pauza si dusurile de improspatare , nr2 a inceput la fel , iar dupa incalzirea orala , am futut-o in poz misionar pe Cristina , super senzatie , mi s-a parut mult mai stramta decat prima oara , gemete sacadate , contre , FK cu Anca in timp ce pompan la Cristina si finish in balon . A fost o intalnire extrem de reusita cu 2 fete de o calitate deosebita . Dupa Parerea mea cea mai buna optiune de three-some la momentul acesta . Notele - sunt de 10 pe linie : ambele fete superbe , GFE -ul la cote maxime , FK -ul exceptional cu amandoua , intretinut , Oralul nepro - impecabil , atat pe rand , cat si concomitent ; Normalul - de mare angajament ; Igiena - impecabila ; Pret - 400 RON pt ceva mai mult de 1 Ora , 2 fin incluse . Voi reveni la fete pentru a repeta experienta minunata . O zi buna va doresc !

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie cantitativa:

 

Locatie : 9 (central, curat, prosoape curate, gel de dus la discretie)

 

Cristina:

Aspect: 10 (pentru mine)

Oral: 9

Normal - nu de data asta

GFE: 9.5

 

Anca :

Aspect : 10 (pentru mine)

Oral: 10

Normal: 9.5

GFE: 10

 

 

Recenzie calitativa:

 

Incitat la maxim de anuntul publicat pe topicele celor 2 fete, pe care dealtfel le cunosteam individual, nu preget prea mult si prin PM, cu cateva zile inainte, stabilesc o intalnire in 3. Trec peste detalii ca auns, sunat, urcat, etc.

 

Cand am ajuns, Cristina urma sa apara in cateva minute, asa ca am inceput "pe hoteste", ca sa zic asa, s-o degust si sa ma rasfat putin cu Anca. Am plecat apoi la improspatare toti 3, unde m-am amuzat deoarece gelul rosu de dus de pe trupurile noastre m-a facut sa ma gandesc la filme horror, desi numai asta nu urma.

 

Reveniti in camera, fetele ma fixeaza in pat si ma atentioneaza sa nu intervin, pentru ca ele au treaba impreuna. Si ce treaba! Pasiune, placere... N-am rezistat prea mult, desi privelistea era mai mult decat excitanta, si le-am rugat sa ma bage si pe mine in seama; pentru ca probabil li se facuse mila de mine, m-au ascultat. Si nu am regretat nici o clipa ca am intrerupt spectacolul de mai devreme - senzatii peste senzatii, amestecate, dublate, triplate, amestecate, la puterea n. Rasfatul corporal si oralul combinat, la care am participat si eu catre ele, cu atingeri si mangaierile potrivite, m-au facut sa termin repede, cu CIM, iar dupa pauza am reluat de unde ramasesem.

 

N-as vrea sa continui in stil kamasutranian, nu ca nu s-ar putea, dar altceva vreau sa subliniez, si anume faptul ca senzatiile au fost extraordinare si m-am simtit excelent. Chiar daca in mod evident venisem cu ot felul de scheme tactice in cap, la fata locului m-am lasat purtat de inspiratia momentului in ceea ce priveste combinatiile si pozitiile si bine am facut - dau un singur exemplu, desi nu am facut normal decat cu Anca, la sfarsit am fost total satisfacut de ce am primit din partea amandorura, pe rand sau impreuna (cu un plus totusi pentru Anca - e-adevarat, ne cunoastem mai de mult).

 

Si pana la urma asta am si cautat - nu recorduri, nu orgolii, ci sa ma simt bine; si am reusit, bineinteles avand in cele 2 fete niste partenere extraordinare. Si cel mai mult mi-a placut ca totul a fost firesc, curgator, complet, nu afost nevoie de vorbe, erau de ajuns gesturi, privir sau mangaieri si dorintele deveneau realitate. A fost in mod clar o experienta superba, si acum, cand scriu, ma napadesc fiorii de atunci.

 

La plecare, spre dezamagirea mea ( :giggle:), am aflat ca in paleta de servicii nu se regaseste si caratul pana la masina - a trebuit sa ma descurc singur si nu va spun cum. :P

 

De recomandat? Categoric.

 

De revenit? Oricand e posibil.

 

Multumesc Cristina, multumesc Anca.

 

  • Like 7
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...