Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

CRISTINA-NOUA BLONDA SUPER SEXY CU SANI FRUMOSI SI FUNDULET OBRAZNIC,20ANI,170,54KG,OFER SEX ORAL NEPROTEJAT(CU FINALIZARE),SEX NORMAL IN ORICE POZITIE,CUNNIL,69,FANTEZII,DOMNILOR .Buna ziua acest anut de mai sus este luat din Anutul telefonic. Si acum sa incepem sa va zic despre locatia este :Bd Unirii nr 45 la un apartament frumos mobilat. Si in baie este foarte curat,avet acolo tot ce va doriti de la sapun pana la gel de dus ,prosoape de baie curate.Servicile care ea le presteaza scrie in anutul de mai sus adica: SEX ORAL NEPROTEJAT(CU FINALIZARE),SEX NORMAL IN ORICE POZITIE,CUNNIL,69,FANTEZII. Tarifele cred ca varieaza eu am negociat cu ea pt 2 finalizari , 1 ora pt 150 de ron . Si acum sa incep sa va povestesc.Am luat azi legatura cu ea pe mess adresa de mail a fetei este : Email: [email protected] . M-am inteles cu ea la pretul de 150 de ron ,1 ora pt 2 finalizari. Si pe urma am plecat la ea am ajuns la adresa de mai sus mentionata si am revent cu un tel,la tel ea mia zis la ce etaj sa urc.Am urcat sus la ea la etaj pe scari ca lifutul nu mergea. Ea ma astepta la usa si era imbracata intr-o futita alba si bluza . Ea arata foarte bine este o blonda la 1:70 m cred ca are vreo 55 sau 60 de kg .O sa va dau linkul sa o vedeti cum arata ea: http://www.anuntul.r...I17054K_4491936 . Intru cu ea in apartament acolo nu am intrebat-o daca face FK,CIM,CIF si a zis ca nu si nu face nici anal. Eu am vrut cu ea sa fac doar oral si normal.Si acum sa va zic despre acuziune 1 finalizare am vrut doar sa-mi faca ea 1 oral protejat . Ne-am desbracat dupa care ea inceput actiunea:sarutari pe gat,piept pana jos cand a ajuns la penis care la supt ea vreo 10 min dupa care eu mi-am dat drumul. Ea face un oral de 8,5 se cam grabeste. Dupa asta am mers cu ea impreuna la dus si am facut un dus impreuna. . Pe urma am mers inapoi in camera si am stat de vorba la un pahar de vin vreo 20 -30 de min si pe urma am inceput din nou actiunea adica a 2 a finalizare. Tot asa cu un oral dupa care am inceput actiunea cred cam vreo 25 de minute a scos un prezervativ din sertar si mi l-a pus ea . Si am inceput sa facem sex nu comenteaza cand vrei sa schimbi pozita cu ea . Am facut cu ea 2-3 pozitii si am terminat in ea in prezervativ. Dupa ce am terminat de facut si a 2 a finalizare am plecat tot cu ea la dus ,dupa care am revenit cu ea de la dus si am mai stat la un par de vin si putin de vorba. Cred ca am depasit putin mai mult acea ora dar ea nu a zis nimic. Dupa ce am terminat paharul de vin am plecat si i-am dat banii la plecare si i-am zis ca mai revin. Acum sa trec sa dau note oral 8,5 se cam grabeste .Normal 8 . Igiena 10 . Nu am ce comenta.In concluze o recomand sa o incercati si voi.

  • Like 1
Link spre comentariu
CRISTINA-NOUA BLONDA SUPER SEXY CU SANI FRUMOSI SI FUNDULET OBRAZNIC' date='20ANI,170,54KG,OFER SEX ORAL NEPROTEJAT(CU FINALIZARE),SEX NORMAL IN ORICE POZITIE,CUNNIL,69,FANTEZII,DOMNILOR .Buna ziua acest anut de mai sus este luat din Anutul telefonic. Si acum sa incepem sa va zic despre locatia este :Bd Unirii nr 45 la un apartament frumos mobilat. Si in baie este foarte curat,avet acolo tot ce va doriti de la sapun pana la gel de dus ,prosoape de baie curate.Servicile care ea le presteaza scrie in anutul de mai sus adica: SEX ORAL NEPROTEJAT(CU FINALIZARE),SEX NORMAL IN ORICE POZITIE,CUNNIL,69,FANTEZII. Tarifele cred ca varieaza eu am negociat cu ea pt 2 finalizari , 1 ora pt 150 de ron . Si acum sa incep sa va povestesc.Am luat azi legatura cu ea pe mess adresa de mail a fetei este : Email: [email protected] . M-am inteles cu ea la pretul de 150 de ron ,1 ora pt 2 finalizari. Si pe urma am plecat la ea am ajuns la adresa de mai sus mentionata si am revent cu un tel,la tel ea mia zis la ce etaj sa urc.Am urcat sus la ea la etaj pe scari ca lifutul nu mergea. Ea ma astepta la usa si era imbracata intr-o futita alba si bluza . Ea arata foarte bine este o blonda la 1:70 m cred ca are vreo 55 sau 60 de kg .O sa va dau linkul sa o vedeti cum arata ea: http://www.anuntul.ro/anunt/CRISTINA-NOUA_BLONDA_SUPER_SEXY_CU_SANI_FRUMOSI_SI_FUNDULET_OBRAZNIC20ANI17054K_4491936 . Intru cu ea in apartament acolo nu am intrebat-o daca face FK,CIM,CIF si a zis ca nu si nu face nici anal. Eu am vrut cu ea sa fac doar oral si normal.Si acum sa va zic despre acuziune 1 finalizare am vrut doar sa-mi faca ea 1 oral protejat . Ne-am desbracat dupa care ea inceput actiunea:sarutari pe gat,piept pana jos cand a ajuns la penis care la supt ea vreo 10 min dupa care eu mi-am dat drumul. Ea face un oral de 8,5 se cam grabeste. Dupa asta am mers cu ea impreuna la dus si am facut un dus impreuna. . Pe urma am mers inapoi in camera si am stat de vorba la un pahar de vin vreo 20 -30 de min si pe urma am inceput din nou actiunea adica a 2 a finalizare. Tot asa cu un oral dupa care am inceput actiunea cred cam vreo 25 de minute a scos un prezervativ din sertar si mi l-a pus ea . Si am inceput sa facem sex nu comenteaza cand vrei sa schimbi pozita cu ea . Am facut cu ea 2-3 pozitii si am terminat in ea in prezervativ. Dupa ce am terminat de facut si a 2 a finalizare am plecat tot cu ea la dus ,dupa care am revenit cu ea de la dus si am mai stat la un par de vin si putin de vorba. Cred ca am depasit putin mai mult acea ora dar ea nu a zis nimic. Dupa ce am terminat paharul de vin am plecat si i-am dat banii la plecare si i-am zis ca mai revin. Acum sa trec sa dau note :la oral 8,5 se cam grabeste .Normal 8 . Igiena 10 . Nu am ce comenta.In concluze o recomand sa o incercati si voi.[/quote']Sunt zapacit de cap dupa atatea "ea".
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
MARCC nu este roman asa ca nu fiti rautaciosi.
Multumesc Cautatorul pentru intelegere
CRISTINA-NOUA BLONDA SUPER SEXY CU SANI FRUMOSI SI FUNDULET OBRAZNIC' date='20ANI,170,54KG,OFER SEX ORAL NEPROTEJAT(CU FINALIZARE),SEX NORMAL IN ORICE POZITIE,CUNNIL,69,FANTEZII,DOMNILOR MANIERATI!POZE REALE,RECENTE!SUNA! 05 Dec 14:12 0734.710.993Email: [email protected][/quote']Multumesc pisicuts ca ai retrimis anutul de la fata cu tot cu poze
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
Uite ce fotografii apar acum pe acest nr. de telefon. Care sunt reale? Sau or fi colege ??????
Pai si astea de aici sunt niste fotografii reale evident! doar ca faptura din imagini nu e de pe plaiurile mioritice, asta e clar! Mai incearca!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Pai si astea de aici sunt niste fotografii reale evident! doar ca faptura din imagini nu e de pe plaiurile mioritice' date=' asta e clar! Mai incearca![/quote'] MARRC ... fii amabil te rog, din recenzia ta nu am inteles daca face CIM sau nu, la telefon a zis ca face si cand ai ajuns acolo a zis ca nu face sau te-ai referit doar la anal - ca nu face. Lamureste-ne si pe noi ... face CIM?
Link spre comentariu

Este colega cu Adelina.Fata din anunul urmator:ANIMATOARE SUPER BUNA CU FORME SEXY,22ANI,170,53KG,TE ASTEPT PT A PETRECE O ORA DE NEBUNII ALATURI DE MINE!ORAL PASIONAL,NORMAL,POZITII NOI,CUNNIL,69,URO,DOMINARE,FANTEZII!FAC TOTUL FARA GRABA,GARANTAT VEI REVENI!SUNA TEL:0721896736 Nu stiu cum presteaza ptk nu am testato(e vb despre tipa blonda),insa va pot sugera sa va abtineti daca doriti sa mergeti la colega ei bruneta Adelina!!!!

Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
MARRC ... fii amabil te rog' date=' din recenzia ta nu am inteles daca face CIM sau nu, la telefon a zis ca face si cand ai ajuns acolo a zis ca nu face sau te-ai referit doar la anal - ca nu face. Lamureste-ne si pe noi ... face CIM? [/quote']Salut eu am vrut ca ea sa-mi faca un oral si un normal nu am intrebato-o daca face CIM sau alt ceva .
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...