Sari la conținut

arata ok


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Iti poti acoperi fața si eventual tot capul si sa pui poze, daca vrei, eu nu mai insist, doar cu corpul.

Arata-i tu cum se face si baga la baieti o poza cu tine,poate isi face curaj si domnisoara.Doar corpul ne intereseaza..vezi tu ce-ti pui pe cap sau cum il cenzurezi.Hai,nu-ti fie jena,doar suntem intre prieteni,aici.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Salutare.

 

De felul meu sunt un tip calm si nu pun multe intrebari dar acum am una : de ce o vedeti voi in top pe duduia asta ? Cu ce pula mea iese in evidenta ? Ce pula mea face ea asa bine incat sa fie in top ? Sa-mi fie cu iertare dar duduie pana la top mai are de lucrat mult inclusiv la fizic.

 

Dar sa incepem conform regulamentului.

 

Dupa incercarea unei programari si primirea unei tepe din partea domnisoarei cand inca activa pe Silvestru ( vezi postarea mea de mai sus ) unde mi-am luat muie, ca teapa nu pot sa-i spun atata timp cat o anunt din timp ca ajung in fix 30 de min, o sun, imi da mesaj si imi zice ca mai dureaza 20 de min, apoi dupa jumatate de ora sa nu mai raspunda la telefon si mesaje. In fine, trecem la subiect : ma starneste al nostru coleg Briliantul cu duduia asta si cum am promis ca-i mai dau o sansa, m-am tinut de cuvant.

 

O sun, ii zic ca ajung in maxim 15 minute, urc si se arata de dupa usa o domnisoara pana in 22 de ani cu indulgenta, inaltuta, creata si roscata, simpatica la chip. Facem noi cunostinta, stiam tarifele ( 100 nr / 200 h ) si serviciile ( oral ne/protejat si normal protejat, CIM si cam atat stiu ). Cer la baie doar sa ma spal pe maini ca dus facusem de 15 minute. Baia mica, fara prosop ( a trebuit sa-i cer prosop sa ma sterg pe maini ) si dus in cada aia eu nu faceam, deci prima bila neagra e asigurata Trecem la dormitor unde pe un perete gasim o oglinda in care iti poti etala talentele in ale futaiului, in rest nimic. Domnisoara isi pune hainele in locul unui televizor lipsa undeva pe mobila, eu pe pat ca nu mai aveam loc. Deci a doua bila neagra e ....chiar tre sa pun hainele pe jos ? Da-o drecu de treaba. Se dezbraca duduie si ii cer un oral....cu exceptia a doua pupaturi de tate, doua pe coaie si un sus jos pe capul pompierului eu nu am vazut nimic...ok, hai sa punem un prezervativ ( ceva cu Mondo se chema, sa ma bata dorul daca am auzit de asa ceva ) si ii cer o capra. Se cracaneaza ea si nush cum dracu statea dar cred ca voia sa ascunda ca e larga in pizda ca vaca-n sale. In detrimentul celor mai atarnatoare labii pe care le-am vazut in viata mea, curu e bun rau. Vazand ca nu prea merge treaba ( da contre aiurea, ca stau eu nush cum, ca nu sta ea bine ) o rog sa vina ea deasupra....de unde fratica...va imaginati ca aici sta mai bine ? No way, niste miscari cam haotice. Aici am observat tatele care inca is neafectate de gravitatie si chiar is tari ( tineretea domnisoarei e confirmata de sani ) dar burtica e prezenta nu intr-un mod deranjant dar o tradeaza pe Sophia ca nu mananca chiar salata cu rosii si castraveti zilnic. Bon.....finalizez in prezervativ, ma imbrac si plec. Termin cu imbracatul inaintea ei, dar de unde....duduia tragea boarfele pe ea cu viteza melcului turbat si am asteptat sa ma conduca asa cum e frumos. Nu mai zic sa te dai dupa usa cand intra sau iese cineva de la tine....ea era in usa....n-ai vazut asa ceva.

 

Ca sa nu ma enervez mai tare sa trecem la note :

 

Locatie : 5 - doar ca e central si usor de ajuns/reperat/parcat...in rest nici o bucurie....in baia aia eu nu fac dus, nu ai unde sa pui hainele frumos, elegant, cat de cat, cearsaful ala nu parea schimbat recent, la fel si fetele de perna

GFE : 8 - vorbareata si sociabila, nu pune intrebari retarde sau alte cugetari semi-cretine

Oral : 5 - acelasi oral il gasesc si la 60 de lei numarul

Normal : 6 - contre haotice, mie mi s-a parut larguta si labii super atarnatoare

Fizic : 8 - tinerica, cur bun, tate tari dar burta aia trebuie data jos

Igiena : 9 - nu pot sa-i dau 10 din prima desi nu am simtit nimic

 

In loc de final, ce sa va zic.....o sa fur acelasi curent si o sa imi sustin inca o data ideea ca duduia nu are ce cauta la top pana nu regleaza niste chestii gen : programarea clientilor ( ea inca merge pe principiul primul venit - primul servit cu toate ca cineva s-a anuntat din timp - aici era vorba de mine cand mi-am luat teapa, pardon, muie ), nu stiu cum era locatia din Silvestru pentru ca nu am apucat sa o vad din cauzei super muiei pe care mi-a dat-o domnisoara dar cea de langa Hala e usor cam jalnica, pana nu-si imbunatateste substantial tehnica de oral/normal chiar nu vad de ce ar ajunge la top....e rigida domnisoara. Da oare se compara oralul facut de Sophia cu unul a unei fete din top ? Neeee, niciodata-n viata. Deci usor cu domnisoara la top.

 

Mai draga Sophia stiu ca la un moment dat o sa citesti recenzia mea. Te rog sa o consideri constructiva si daca stii unde bat atunci fa bine si corecteaza ce nu e bun si eu revin la tine cu placere ( si cred ca si alti colegi de pe aici sunt de acord cu mine ). Nu o lua in nume de rau dar cam asta-i adevarul vazut din pozitia mea.

 

Deci pe Sophia o pup si pe voi restul, va salut,

 

Cu stima.

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salutare la toata lumea.

Vin si eu cu o precizare referitor la acest topic in care se recenzeaza aceste doua distinse domnisoare.

Si tind sa cred ca si de aici apare confuzia.

 

Am fost undeva saptamana trecuta pe seara. Am fost intampinat de prima domnisoara cu care am avut experiente peste medie si, as spune ca si-a meritat banii. De mentionat ca ambele sunt brunetele si inaltute.

A inceput cu un oral dupa care am trecut pe la spate. fata arata bine si se straduie. mijlocul subtirel si curul bun de futut.

 

locatie -6

GFE-8-9

Oral 9

normal 9

 igiena 9-10

 

as spune si eu ca aceasta domnisoara are potential sa urce in top dattorita faptului ca stie sa se faca placuta si futaiul e bun.

 

Acum sa trecem si la a doua experienta:

 

Sunat, raspuns, programat si ajuns. binenteles ca dupa usa era alta domnisoara, bruneta si inalta. Putin mai grasuta in schimb.

Aici lucrurule se schimba. oralu mecanic si slabut , ma temeam ca nu o sa mi se scoale. la  normal a dat de doua ori din solduri si vrea sa schimbe. Era cat pe ce sa mi sa moaie din nou. Noroc ca mi a facut un soi de laba amestecata cu muie si mi am dat drumu. Binenteles ca mi-a servit avertismentu cu ”numaru e de 20 de min”.

 

 

GFE spre 3-4

Oral 5

Normal 3

igiena 8

 

Per total o experienta nefericita.

 

In ambele situatii pretul a fost de 100. pt numar.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare.

 

De felul meu sunt un tip calm si nu pun multe intrebari dar acum am una : de ce o vedeti voi in top pe duduia asta ? Cu ce pula mea iese in evidenta ? Ce pula mea face ea asa bine incat sa fie in top ? Sa-mi fie cu iertare dar duduie pana la top mai are de lucrat mult inclusiv la fizic.

 

Dar sa incepem conform regulamentului.

 

Dupa incercarea unei programari si primirea unei tepe din partea domnisoarei cand inca activa pe Silvestru ( vezi postarea mea de mai sus ) unde mi-am luat muie, ca teapa nu pot sa-i spun atata timp cat o anunt din timp ca ajung in fix 30 de min, o sun, imi da mesaj si imi zice ca mai dureaza 20 de min, apoi dupa jumatate de ora sa nu mai raspunda la telefon si mesaje. In fine, trecem la subiect : ma starneste al nostru coleg Briliantul cu duduia asta si cum am promis ca-i mai dau o sansa, m-am tinut de cuvant.

 

Salut Coldfusion imi pare rau ca te-am starnit aiurea dar prostia uneori doare. nu eu te-am pus sa ramai la accea fata sau acele fete din locatie eu am incercat sa te ajut cu multe informati eu am fost primul la acele fete si am incercat sa te ajut si pe tine cu un sfat despre acele fete sa nu cheltuiesti aiurea banii dar tu nu mai ascultat si acum dai in mine asa subtil . Eu am refuzat sa raman la accea fata cand am vazut ce figuri si fite avea accea fata sau acele fete chiar nu avea rost sa bifezi acele fete decat sa bifezi aiurea acea fata mai bine mergeai la o fata de top . Arata mesajele la lume depe tel sa vada lumea cate mesaje ti-am dat EU sa nu te duci . Chiar imi pare rau ca ai cheltuit niste bani aiurea si ai bifat o fata care nu merita mai bine mergeai la o fata de la top . Dece ma bagi pe mine de vina in acest cacat sau intr-o lumina nasoala daca am incercat sa te ajut ? Dece nu spui la lume cate mesaje ti-am dat pe tel sa nu te duci la aceste fete? Dece nu spui la lume ca eu am fost primul la aceste fete si tu mai intrebat cum sta treaba cu aceste fete  sau acesta fata? Eu ti-am raspuns la mesaj ti-am dat o cateva mesaje si ti-am explicat sa nu te duci la aceste fete sau aceasta fata  ca eu am fost la ea si am vazut cum sta treaba adica treaba este banda rulanta LA ACESTE FETE  si nu are rost sa cheltuiesti bani aiurea.In fine frate nu vreau sa ma cert cu tine dar m-a deranjat cand ai zis ca te-am starnit cu aceasta fata dar eu de  fapt am incercat sa te ajut sa nu te duci sa cheltuiesti bani aiurea FRATE EU AM INCERCAT SA TE AJUT NU DA IN MINE SUBTIL NU SUNT EU DE VINE PUTEAI SA PLECI ...  INCERC SA AJUT SI LUMEA ASTA DEPE ACEST FOORUM DAR EU NU VORBESC PROSTII EU INCERC SA SPUN TOTUL PE BUNE ASA CUM ESTE ADICA ADEVARUL PE CINE DERANJEAZA IMI CER SCUZE  :))) TREZITIVAAAA MAI BINE MANCATI SAU BETI ACEI BANI DECAT SA II DATI LA NISTE FETE CARE SE CRED PRINTESE CARE DAU CU BALTA IN BALTA CA NISTE RATE ACEASTA FATA SAU FETE NU SUNT DE TOP NU AU NICI O TREABA NU ARATA SEXY NICI UNA DIN ACESTE FETE POI O FATA CARE CERE 100 DE RON PE 1 NR SAU 200 DE RON TREBUIE SA ARATE BETON TREZTIIVAAAA  FRATIOR NU MAI ARUNCATI BANII AIUREA PE NITE FETE CARE NU MERITA ACESTI BANI .

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara la toata lumea hai sa va povestesc si eu despre intalnirea mea cu aceasta fata SOFIA imi cer scuze sunt baut :))) . NU VREAU SA DERANJEZ PE NIMENI Cica inalta SEXY ETC de unde frate inalta si sexy voi nu ati mai vazut fete :)))? voi catI M aveti inaltime ? imi cer scuze nu vreau sa jignesc pe nimeni si eu ma consider pitic la APROAPE 1:70 :))) . Dar fata ASTA nu are 1:80 sau 1:75 fata are abia 1:70 fara tocuri.Daca isi pune tocuri 15 cm are abia atunci 1:85 :))) Hai sa fim seriosi nu arata nici sexy . Poi uitati-va la fetele de la top cum arata ce servici ofera si in ce locati va ofera acele servicii.Abia acele fete de la top merita acei banuti .OK HAI SA INCEP SA VA POVESTESC SI EU DE ACEASTA FATA SOFIA SAU FETE DN ACEASTA LOCATIE.Locatia O au aceste 2 fete din cate am vazut eu si colegul meu de la munca locatia o au nu stiu cum sa va spun este in spate la orange pe acolo pe la moldova mall si sunt 2 FETE in locatie . Una bruneta adica creola la ten nu vreau sa o jignesc sa spun ca este tiganca dar asa arata la ten dar arata binisor la corp doar ca ea era aranjata cam machiata cam nasols cam strident dar na imi cer suceze bruneta la arata binisor la corp . Dar sofia tiapa dece mintiti fratilor aici pe forum ? dece nu sunteti cinstiti? unde fata este inalta? ca abia are 1:70 unde este sexy ? hai sa fim seriosi voi in ultima vreme nu ati mai avut femei ? ok puteti sa ma injurati cei care ati fost la ea sau restul ca nu ma intereseaza . Incep sa rad :)))) FATA SAU FETELE NU MERITA BANII IMI CER SCUZE LA PESTII CARE M-A VAZUT CAND AM URCAT SI CAND AM COBORART DE LA ACESTE FETE DAR NU AM PUTUT RAMANE cate apartamente aveti inciriate pe acel palier ? dupa ce am intrat in casa hopp si sofia bocanid in usa sa intre in casa si la doar 2 min de vb cu cu fata tigancusa cand am zis la fata tigangusa ca este cinEva la usa cica la ea nu ca este de la vecini iar cand o inceput sa bata mai tare in usa sofia cu pestele sau cu cine mai era ea imediat o fugit la usa fata tigacusa sa deschida usa . :)))) Nu am de unde sa stiu cu cine o mai intrat in casa pt ca avea jaluzele sau cum se cheama in living si erau trase si nu am vazut cu cine o intrat in casa sofia. Nu ca sunt eu fitos sau figurant dar nu am ramas pt ca aveau acele fete prea multe fite si figuri.Intalnirea mea cu sofia incepe asa ... Azi la munca neavand ce face am zis sa intru putin pe forum hop mesaj de la sofia aici cu cica dragul meu nu pot pune poze ok m-am imbraligat de la acel cuvant :)))si dau msg pe tel nimic o sun nimic abia dupa cateva ore ea imi da msg si imi zice ca ma poate primi. Zic ok o sun pe fata cu vreo 30 de min inainte sa ies de la munca vb cu ea rea foarte putin parea foarte ok la prima discute telefonica am incercat sa negociez cu ea un pic a fost deacord ea . Ea o acceptat 80 ron pt 1 nr si 100 de ron si ceva pt 1 ora . Eu am mai incercat sa negoziez putin si ea nu o mai vrut . Am zis ok am luat un taxiu cu un coleg de la munca si am plecat la ea imediat ce am iesit de la munca. Dar cand am ajuns la ea a inceput cu cu figuriri si fite .Dupa ce am ajuns prin zona pe la ea am vb prin mesaje si cu colegul nostru coldfusion l-am intrebat daca vrea sa vina si el sa se intalneasca cu aceasta fata ? i-am zis ca am reusit sa vb eu cu aceasta fata si ea a mai lasat din pret iar el a zis ca nu stie daca poate ajunge . in fine nu stau sa detaliz acum toata discutia cu el . Dupa ce am fost eu la sofia primesc msg de la coldfusion si ma intreaba daca am mai fost la sofia. ii raspund ca da ii spun ca nu are nu are rost sa merga la ea dupa care dupa nu stiu cate minute imi da msg imi si imi zice ca el a fost la ea dupa ce eu ma strofocam si ii dadeam mesaje sa nu se duca la ea ca nu are rost. Si la urma imi da mesaj si imi zice sa nu ii dau mesaje ca il deranjez ca el o ajuns acasa . :))) in fine mi-am cerut scuze de la el i-am dat msg si i-am zis ca nu am vrut sa-i fac probleme doar ca am incercat sa il ajut sa nu cheltuiasaca aiurea niste bani. in fine eu nu sunt suparat pe coldfuision daca el este suparat atunci mie imi pare rau ca am incercat sa il ajut sa nu cheltuiasca el niste bani aiurea in fine. Eu am vb la tel cu aceste fete am ajuns in casa am vb ptuin cu colega lui sofia .ea nu o acceptat suma propusa de mine si a chemat-o din camera pe sofia iar sofia o acceptat pt 10 min 60 ron am vrut sa raman dar cand am vazut ce fite si figuri o avut si sofia si colega lui sofia am zis ca mai bine nu raman.hai sa aveti o seara buna imi cer scuze daca am deranjat pe cineva iar daca cineva vrea sa ma injure sau sa-mi dea un comentariu rautacios poate sa ma injure sau sa-mi lase ce comentariu vrea ca nu o sa- i raspund inapoi Aspect fizic sofia. nota 6 o fata banala depe strada Aspectul fizic colega sofia nu mai stiu cum o zis ca o cheama nota 7 arata bine tingancusa fata este bruneta si creola la ten si arata binisor la corp fata de sofia . :) dar se machiaza cam prost :))) asa la corp arata binisor tigancusa ;) Locatie aprtamentul nota 7 desi locatia este o zona de lux moldova mall se putea si mai mult normal : nu am ramas oral : nu am ramas Tarif :100 de ron pt 1 finalizare dar cica mai poate lasa pana la 80 ron sau 60 de ron pt 10 min adica asa pe banda rulanta :))) sau 200 de ron sau o suta si ceva de ron pt 1 ora Aceste fete nu fac 80- 100 de ron pt 1 nr sau 150 sau 200 de ron pt 1 pt ora tot ce se spune aici este de vrajeala aceste fete sunt pe banda rulanta aceste fete nu ofera abosolut aproape nimic decat figuri si fite . IMI CER MIII DE SCUZE ACUM SUNT ORAS SI SUNT PUTIN BAUT AM LASAT ACEST COMETARIU DEPE TELEFON IMI CER MII DE SCUZE DACA AM PUBLICAT DE 2-3 ORI ACEST COMETARIU

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara la toata lumea hai sa va povestesc si eu despre intalnirea mea cu aceasta fata SOFIA imi cer scuze sunt baut :))) . NU VREAU SA DERANJEZ PE NIMENI  Cica inalta SEXY ETC de unde frate inalta si sexy voi nu ati mai vazut fete :)))? voi catI M aveti inaltime ? imi cer scuze nu vreau sa jignesc pe nimeni  si eu ma consider pitic la APROAPE 1:70 :))) . Dar fata ASTA  nu are 1:80 sau 1:75  fata are abia 1:70 fara tocuri.Daca isi pune tocuri 15 cm are abia atunci 1:85 :))) Hai sa fim seriosi nu arata nici sexy . Poi uitati-va la fetele de la top cum arata ce servici ofera si in ce locati va ofera acele servicii.Abia acele fete de la top merita acei banuti .OK HAI SA INCEP SA VA POVESTESC SI EU DE ACEASTA FATA SOFIA SAU FETE DN ACEASTA LOCATIE.Locatia O au aceste 2 fete din cate am vazut eu si colegul meu de la munca locatia o au nu stiu cum sa va spun este in spate la orange pe  acolo pe la moldova mall  si sunt 2 FETE  in locatie . Una bruneta adica creola la ten nu vreau sa o jignesc sa spun ca este tiganca dar asa arata la ten dar arata binisor la corp doar ca ea era aranjata cam machiata cam nasols cam strident dar na  imi cer suceze bruneta la arata binisor la corp . Dar sofia tiapa dece mintiti fratilor aici pe forum ? dece nu sunteti cinstiti? unde fata este inalta? ca abia are 1:70  unde este sexy ? hai sa fim seriosi voi in ultima vreme nu ati mai avut femei ? ok puteti sa ma injurati cei care ati fost la ea sau restul ca nu ma intereseaza . Incep sa rad :)))) FATA SAU FETELE NU MERITA BANII IMI CER SCUZE LA PESTII CARE M-A VAZUT CAND AM URCAT  SI CAND AM COBORART DE LA ACESTE FETE DAR NU AM PUTUT RAMANE cate apartamente aveti inciriate pe acel palier ? dupa ce am intrat in casa hopp si sofia bocanid in usa sa intre in casa si la doar 2 min de vb cu cu fata tigancusa  cand am zis la fata tigangusa ca este cinEva la usa cica la ea nu ca este de la vecini iar cand o inceput sa bata mai tare in usa sofia cu pestele sau cu cine mai era ea imediat o fugit la usa fata tigacusa sa deschida usa . :)))) Nu am de unde sa stiu cu cine o mai intrat in casa pt ca avea jaluzele  sau cum se cheama in living si erau trase si nu am vazut cu cine o intrat in casa sofia. Nu ca sunt eu fitos sau figurant dar nu am ramas pt ca aveau acele fete prea multe fite si figuri.Intalnirea mea cu sofia incepe asa ... Azi la munca neavand ce face am zis sa intru putin pe forum hop mesaj de la sofia aici cu cica dragul meu nu pot pune poze ok m-am imbraligat de la acel cuvant :)))si dau msg pe tel nimic o sun nimic abia dupa cateva ore ea imi da msg si imi zice ca ma poate primi. Zic ok o sun pe fata cu vreo 30 de min inainte sa ies de la munca vb cu ea rea foarte putin parea foarte ok la prima discute telefonica am incercat sa negociez cu ea un pic a fost deacord ea . Ea o acceptat 80 ron pt 1 nr si 100 de ron si ceva pt 1 ora . Eu am mai incercat sa negoziez putin si ea nu o mai vrut .  Am zis ok am luat un taxiu cu un coleg de la munca si am plecat la ea imediat ce am iesit de la munca. Dar cand am ajuns la ea  a inceput cu cu figuriri si fite .Dupa ce am ajuns prin zona pe la ea am vb prin mesaje si cu colegul nostru coldfusion l-am intrebat daca vrea sa vina si el sa se intalneasca cu aceasta fata ? i-am zis ca am reusit sa vb eu cu aceasta fata si ea a mai lasat din pret iar el a zis ca nu stie daca poate ajunge . in fine nu stau sa detaliz acum toata discutia  cu el . Dupa ce am fost eu la sofia  primesc msg de la coldfusion si ma intreaba daca am mai fost la sofia. ii raspund ca da ii spun ca nu are nu are rost sa merga la ea dupa care dupa nu stiu cate minute imi da msg imi  si imi zice ca el a fost la ea dupa ce eu ma strofocam si ii dadeam mesaje sa nu se duca la ea ca nu are rost. Si la urma imi da mesaj si imi zice sa nu ii dau mesaje ca il deranjez ca el o ajuns acasa  . :))) in fine mi-am cerut scuze de la el i-am dat msg  si i-am zis ca nu am vrut sa-i fac probleme doar ca am incercat sa il ajut sa nu cheltuiasaca aiurea niste bani.  in fine eu nu sunt suparat pe coldfuision daca el este suparat atunci mie imi pare rau ca am incercat sa il ajut sa nu cheltuiasca el niste bani aiurea in fine. Eu am vb la tel cu aceste fete am ajuns in casa am vb ptuin cu colega lui sofia .ea nu o acceptat suma propusa de mine si a chemat-o din camera pe sofia iar sofia o acceptat pt 10 min 60 ron am vrut sa raman dar cand am vazut ce fite si figuri o avut si sofia si colega lui sofia am zis ca mai bine nu raman.hai sa aveti o seara buna imi cer scuze daca am deranjat pe cineva iar daca cineva vrea sa ma injure sau sa-mi dea un comentariu rautacios poate sa ma injure sau sa-mi lase ce comentariu vrea  ca nu o sa- i raspund inapoi

 

Aspect fizic sofia. nota 6 o fata banala depe strada

Aspectul fizic colega sofia nu mai stiu cum o zis ca o cheama nota 7 arata bine tingancusa fata este  bruneta si creola la ten si arata binisor la corp fata de sofia . :) dar se machiaza cam prost :)))  asa la corp arata binisor tigancusa ;)

Locatie aprtamentul nota  7  desi locatia  este o zona de lux moldova mall se putea si mai mult

normal : nu am ramas

oral : nu am ramas

Tarif :100 de ron  pt 1 finalizare dar cica mai poate lasa pana la 80 ron sau 60 de ron pt 10 min adica asa pe banda rulanta :))) sau 200 de ron sau o suta si ceva de ron pt 1 ora .

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

 

Buna seara la toata lumea hai sa va povestesc si eu despre intalnirea mea cu aceasta fata SOFIA imi cer scuze sunt baut :))) . NU VREAU SA DERANJEZ PE NIMENI  Cica inalta SEXY ETC de unde frate inalta si sexy voi nu ati mai vazut fete :)))? voi catI M aveti inaltime ? imi cer scuze nu vreau sa jignesc pe nimeni  si eu ma consider pitic la APROAPE 1:70 :))) . Dar fata ASTA  nu are 1:80 sau 1:75  fata are abia 1:70 fara tocuri.Daca isi pune tocuri 15 cm are abia atunci 1:85 :))) Hai sa fim seriosi nu arata nici sexy . Poi uitati-va la fetele de la top cum arata ce servici ofera si in ce locati va ofera acele servicii.Abia acele fete de la top merita acei banuti .OK HAI SA INCEP SA VA POVESTESC SI EU DE ACEASTA FATA SOFIA SAU FETE DN ACEASTA LOCATIE.Locatia O au aceste 2 fete din cate am vazut eu si colegul meu de la munca locatia o au nu stiu cum sa va spun este in spate la orange pe  acolo pe la moldova mall  si sunt 2 FETE  in locatie . Una bruneta adica creola la ten nu vreau sa o jignesc sa spun ca este tiganca dar asa arata la ten dar arata binisor la corp doar ca ea era aranjata cam machiata cam nasols cam strident dar na  imi cer suceze bruneta la arata binisor la corp . Dar sofia tiapa dece mintiti fratilor aici pe forum ? dece nu sunteti cinstiti? unde fata este inalta? ca abia are 1:70  unde este sexy ? hai sa fim seriosi voi in ultima vreme nu ati mai avut femei ? ok puteti sa ma injurati cei care ati fost la ea sau restul ca nu ma intereseaza . Incep sa rad :)))) FATA SAU FETELE NU MERITA BANII IMI CER SCUZE LA PESTII CARE M-A VAZUT CAND AM URCAT  SI CAND AM COBORART DE LA ACESTE FETE DAR NU AM PUTUT RAMANE cate apartamente aveti inciriate pe acel palier ? dupa ce am intrat in casa hopp si sofia bocanid in usa sa intre in casa si la doar 2 min de vb cu cu fata tigancusa  cand am zis la fata tigangusa ca este cinEva la usa cica la ea nu ca este de la vecini iar cand o inceput sa bata mai tare in usa sofia cu pestele sau cu cine mai era ea imediat o fugit la usa fata tigacusa sa deschida usa . :)))) Nu am de unde sa stiu cu cine o mai intrat in casa pt ca avea jaluzele  sau cum se cheama in living si erau trase si nu am vazut cu cine o intrat in casa sofia. Nu ca sunt eu fitos sau figurant dar nu am ramas pt ca aveau acele fete prea multe fite si figuri.Intalnirea mea cu sofia incepe asa ... Azi la munca neavand ce face am zis sa intru putin pe forum hop mesaj de la sofia aici cu cica dragul meu nu pot pune poze ok m-am imbraligat de la acel cuvant :)))si dau msg pe tel nimic o sun nimic abia dupa cateva ore ea imi da msg si imi zice ca ma poate primi. Zic ok o sun pe fata cu vreo 30 de min inainte sa ies de la munca vb cu ea rea foarte putin parea foarte ok la prima discute telefonica am incercat sa negociez cu ea un pic a fost deacord ea . Ea o acceptat 80 ron pt 1 nr si 100 de ron si ceva pt 1 ora . Eu am mai incercat sa negoziez putin si ea nu o mai vrut .  Am zis ok am luat un taxiu cu un coleg de la munca si am plecat la ea imediat ce am iesit de la munca. Dar cand am ajuns la ea  a inceput cu cu figuriri si fite .Dupa ce am ajuns prin zona pe la ea am vb prin mesaje si cu colegul nostru coldfusion l-am intrebat daca vrea sa vina si el sa se intalneasca cu aceasta fata ? i-am zis ca am reusit sa vb eu cu aceasta fata si ea a mai lasat din pret iar el a zis ca nu stie daca poate ajunge . in fine nu stau sa detaliz acum toata discutia  cu el . Dupa ce am fost eu la sofia  primesc msg de la coldfusion si ma intreaba daca am mai fost la sofia. ii raspund ca da ii spun ca nu are nu are rost sa merga la ea dupa care dupa nu stiu cate minute imi da msg imi  si imi zice ca el a fost la ea dupa ce eu ma strofocam si ii dadeam mesaje sa nu se duca la ea ca nu are rost. Si la urma imi da mesaj si imi zice sa nu ii dau mesaje ca il deranjez ca el o ajuns acasa  . :))) in fine mi-am cerut scuze de la el i-am dat msg  si i-am zis ca nu am vrut sa-i fac probleme doar ca am incercat sa il ajut sa nu cheltuiasaca aiurea niste bani.  in fine eu nu sunt suparat pe coldfuision daca el este suparat atunci mie imi pare rau ca am incercat sa il ajut sa nu cheltuiasca el niste bani aiurea in fine. Eu am vb la tel cu aceste fete am ajuns in casa am vb ptuin cu colega lui sofia .ea nu o acceptat suma propusa de mine si a chemat-o din camera pe sofia iar sofia o acceptat pt 10 min 60 ron am vrut sa raman dar cand am vazut ce fite si figuri o avut si sofia si colega lui sofia am zis ca mai bine nu raman.hai sa aveti o seara buna imi cer scuze daca am deranjat pe cineva iar daca cineva vrea sa ma injure sau sa-mi dea un comentariu rautacios poate sa ma injure sau sa-mi lase ce comentariu vrea  ca nu o sa- i raspund inapoi

 

Aspect fizic sofia. nota 6 o fata banala depe strada

Aspectul fizic colega sofia nu mai stiu cum o zis ca o cheama nota 7 arata bine tingancusa fata este  bruneta si creola la ten si arata binisor la corp fata de sofia . :) dar se machiaza cam prost :)))  asa la corp arata binisor tigancusa ;)

Locatie aprtamentul nota  7  desi locatia  este o zona de lux moldova mall se putea si mai mult

normal : nu am ramas

oral : nu am ramas

Tarif :100 de ron  pt 1 finalizare dar cica mai poate lasa pana la 80 ron sau 60 de ron pt 10 min adica asa pe banda rulanta :))) sau 200 de ron sau o suta si ceva de ron pt 1 ora .

ROG UN ADMINISTRATOR SA STEARGA ACEST COMENTARIU  AM PUBLICAT DIN GREASEALA SI IMI CER MII DE SCUZE PRIMUL COMENTARIU POATE SA RAMANA IAR ACESTA SA FIE STERS

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

@ Sophia....ce sa stearga administratorul ? Topicul tau, postarile tale sau recenzia mea ?

 

@ Briliantul....nu m-am suparat, nu am zis ca din cauza ta m-am dus la duduie, nu stiu de unde ai inteles tu asa ceva, nu pun pe forum mesajele cu tine. Si o sa te mai rog ceva....mi-ai dat n mesaje in care imi explici acelasi lucru....am inteles de la primul mesaj, stiam tarifele de 100 cu 200, nu m-am dus planta la ele.

 

@ Malta_M....iti garantez ca pana la top mai are de mancat duduia...nu vezi ca deja s-a suparat si vrea sa i se stearga topicul ?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ce e ideal pentru unul,poate fi de neconceput pentru altcineva.La randul meu,am vizitat o fata cu recenzii multe si pozitive.Pentru mine,a fost cea mai proasta experienta din viata mea,cu o femeie.Din respect pentru ea,nu am facut recenzie caci mi s-a parut amabila,educata,cu bun simt si nu am vrut sa ii stric "firma".Cu toate ca mie nu mi-a placut,nu m-am intrebat de ce altii o lauda cu 10 pe linie,"experiente de vis" s.a.m.d.In viziunea mea,fiecare om,percepe lucrurile in felul lui.

Nu vrea sa ii iau apararea,nu am niciun interes,nici nu caut polemica.Tin sa prezint scuze daca relatarile mele,v-au facut sa va pierdeti timpul si banii.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:neverland
  • Oras:neverland

@Breleatule...sa-mi bag, tu ar trebuiesti pus in cartile de limba romana, asa un studiu fonetic complex ar merita textul tau. :snap

 

Man...eu nu am nimic personal cu tine, dar esti imposibil de citit, scrie mai scurt, gen "am fost, am negociat, atat, nota. punct" , sincer, la jumatatea textului am obosit... poate e important mesajul tau, dar greu...greu de parcus :(

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Ce e ideal pentru unul,poate fi de neconceput pentru altcineva.La randul meu,am vizitat o fata cu recenzii multe si pozitive.Pentru mine,a fost cea mai proasta experienta din viata mea,cu o femeie.Din respect pentru ea,nu am facut recenzie caci mi s-a parut amabila,educata,cu bun simt si nu am vrut sa ii stric "firma".Cu toate ca mie nu mi-a placut,nu m-am intrebat de ce altii o lauda cu 10 pe linie,"experiente de vis" s.a.m.d.In viziunea mea,fiecare om,percepe lucrurile in felul lui.

Nu vrea sa ii iau apararea,nu am niciun interes,nici nu caut polemica.Tin sa prezint scuze daca relatarile mele,v-au facut sa va pierdeti timpul si banii.

Majestic, aprob ce zici tu mai sus dar :

 

- Sophia are potential ( nu am negat asta ) dar ca sa ajunga in top mai are de corectat multe, inclusiv tehnica de futai, dupa parerea mea

- E corect ca si o fata din top nu poate sa-ti fie pe plac si tocmai aici e utilitatea forumului....fiecare recenzie trebuie luata ca atare si cu bune si cu rele

- Fiecare isi are opinia ( buna sau rea ) pe care vrea sau nu sa o impartaseasca sau nu cu noi

 

Nu stiu de ce am impresia ca tigancusa de care se tot pomeneste pe aici o trage in jos pe duduia Sophia.

 

Stima

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@Breleatule...sa-mi bag, tu ar trebuiesti pus in cartile de limba romana, asa un studiu fonetic complex ar merita textul tau. :snap

 

Man...eu nu am nimic personal cu tine, dar esti imposibil de citit, scrie mai scurt, gen "am fost, am negociat, atat, nota. punct" , sincer, la jumatatea textului am obosit... poate e important mesajul tau, dar greu...greu de parcus :(

 

Ce iti mai place si tie shaorma. :))))

 

Ok man stai linistit nu m-am suparat.O sa vin cu informatii gen cum ai zis tu o sa fiu scurt si la obiect .

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@ Sophia....ce sa stearga administratorul ? Topicul tau, postarile tale sau recenzia mea ?

 

@ Briliantul....nu m-am suparat, nu am zis ca din cauza ta m-am dus la duduie, nu stiu de unde ai inteles tu asa ceva, nu pun pe forum mesajele cu tine. Si o sa te mai rog ceva....mi-ai dat n mesaje in care imi explici acelasi lucru....am inteles de la primul mesaj, stiam tarifele de 100 cu 200, nu m-am dus planta la ele.

 

@ Malta_M....iti garantez ca pana la top mai are de mancat duduia...nu vezi ca deja s-a suparat si vrea sa i se stearga topicul ?

 

Bine ca nu te-ai suparat imi cer scuze inca odata ca te-am deranjat .  Eu am incercat doar sa-ti explic in acele mesaje depe tel cum sta treaba cu aceste fete in fine imi cer scuze daca te-am deranjat sau suparat cu ceva .

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...