Sari la conținut

ANA!! sau sex cu ANA! 0756354674


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare futacilor! ðŸ‘

 

Fiind pe picior de plecare am zis ca trebuie sa ma golesc și eu puțin ca după nu o sa mai am ocazia, asa ca am luat forumul la căutare ce era activ și sun de câteva ori la câte o gagică, dar neavând noroc am zis să-mi încerc șansa și la Ana, sunat răspuns rapid din partea ei, și stabilim repede o întâlnire în următoarele minute. Ajuns la locație, de ghidat nu prea a mai fost nevoie ca se știe locația, urc, era îmbrăcată într-o costumație sexy și pe tocuri, ma poftește la o țigare (ii mulțumesc pe această cale, ca eu am terminat-o pe ultima când răsfoiam forumul și după ce mi-a răspuns m-am grăbit sa ajung la ea și nu am mai cumpărat), o cola rece, am făcut imediat click-ul cu ea, vorbareata, glumeata iar după câteva minute am purces spre dormitor nu înainte ca ea sa își mai dea un refresh la duș, eu eram pregătit, iar când a venit am început luptele seculare 😠știind ca nu o sa mai am parte de ceva frumos, ne-am sărutat, mângâieri, s-a frecat cu sânii ei de mine și de junior, oral nep umed, cu atenție la zone, 69 unde am și finalizat în gurița ei, și mi-a plăcut mult ca după ce mi-am dat drumul, a continuat sa o suga pana la final. Mergem la dus, ne igenizam iar apoi mai băgăm o țigare și ne apucam de al doilea nr, tot cu sărutări pe corp, FK, s-a suit și peste mine, i-am supt sânii aceia micuți pt unii, dar foarte tari, deci niște sâni asa fermi de mult nu am mai văzut, apoi a pus caciulita și am început cu ea deasupra, când pompam eu când făcea ea opturi pana am decis sa trecem și la caprita unde am apucat-o bine de fundul ala tare și am pompat cu viteza pana nu am mai putut. Finalizat în balonas, stat preț de câteva momente cu juniorul în ea sa fiu sigur ca sunt gata. Mers încă o data la dus, mai băgăm o țigare și am plecat ca aveam treaba, deja începuseră telefoanele.

 

Note :

Oral nep: 10 atenție la oua, umed, priviri

Normal pro: 10 se mișcă bine și deasupra, da contre bine la caprita, geme frumos

Anal: N/A

Igiena: 10 curata, epilata

Gfe: 10 FK, te servește cu ce vrei tu, amabila, vorbăreata, nu m-a grăbit deloc și nici nu aduce în discuție cadoul nici măcar la final nu a zis nimic

Locație: am mai dat note la locația asta, vara se simte lipsa unui AC dar în rest ok, baie echipata cu ce vrei tu, prosop mare alb și curat etc

 

Tarif 300 h toată vizita a durat o oră și 9 minute pe ceas 😠futai undeva la 45 de minute

 

Dacă vreți o fata cu forme frumoase, carne ferma pe ea, întreținută și curata plus servicii mergeți la ea.

 

Haideți va pup și ne mai auzim peste ceva timp ðŸ»ðŸ˜Ž

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Hei,dragilor!😘

 

Ca servicii va pot oferi :

-sex oral in functie de igiena

-sex normal doar protejat

-69,sex intre sani

-footfetish

-dominare soft

-alte fantezii

Preturile mele sunt 150/o finalizare, 300/h

Threesome cu Larissa 300/o finalizare,500/h

Revin maine dupa ce ma instalez. Intre timp putem vorbi pe whats 0756354674

Zi frumoasa! Pupici😘😍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...