Sari la conținut

ANA!! sau sex cu ANA! 0756354674


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mda!!

nici nu am plecat bine aseara de la ana, ca la ora 9 AM eram deja la ea! am inebunit dracu`!!

 

am ginit-o online pe la 8.30, deci clar era treaza, si am sunat-o direct! oricum , parca ramasese cumva datoare fata de mine, sau ma rog, asa imi place mie sa cred :)

 

Locatia-dobrila eugeniu, in spatele cofetariei sus mentionate, retras de ochii lumii, ap cu 3 camere, spatios, pat mare in dormitor, canapea tare in sufragerie!  :) AC pentru racorire!

 

Servicii- Ana il are pe acel "vino`n-coa", cu tehnica buuuna la oral, neprotejat, a trebuit sa o domolesc pentru a nu termina! Oricum, nu face CIM!!

La normal-am incercat vreo 4 pozitii, din care 3 alese de ea, are initiativa si daca stii sa o "fierbi" ai parte de o partida pe cinste!

Igiena este una de nota 10, GFE maxim, cu glume, rasete, porcaieli, tatonari, ciupituri, muscaturi, futaiuri!

 

Ca si note ma risc iar cu cate un 10 la toate capitolele, cu mentiunea ca maine sunt iar la ea!

Cadou - 150 lei pentru 1.2ore DTD, o finalizare, e mai greu cu a 2-a la mine, dar asa imi place mie: sa o simt datoare! :))

 

Ganduri bune!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...