Sari la conținut

ANA!! sau sex cu ANA! 0756354674


Postări Recomandate

Vizitator ana!!
Reputație: 0

Pana duminica voi fii in Ct :girly

Serviciile si preturile sunt aceleasi : sex oral protejat/neprotejat(in functie de igiena/preferinte)

                                                        sex normal doar protejat

                                                        100 ron/fin 150/h

Poze noi nu am dar voi face cu siguranta.

O zi frumoasa va doresc!Pupici :girly

Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Ai impresia ca eu vin din Braila cu o saptamana inainte sa vad locatia ca sa.ti spun tie? O sa spun exact cand o sa aflu si eu, cand ajung si o vad nu e normal asa?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mda....

si cum nu puteam rata, aseara pe sfarsit de program am trecut pe la ana - si pe la larisssa, ca tot stau impreuna.. :)

 

pe scurt: ap cu 2 camere, destul de ascuns, deci si discret pentru cei ce vor sa isi "mascheze" autoturismele: pe badea cartan, dupa radet si anafu` ala sau ce dracu e acolo, prima str la dreapta, cum veniti dinspre bd tomis. de acolo, veti fi mai bine indrumati telefonic!

ca dotari, ap simplu, dar ok pentru phooting: 2 camere,deci 2 paturi! baia are cada, are apa calda! deci? e ok! in rest, simplu! daca se va sta pe perioada mai lunga, sigur se vor face imbunatatiri, din ce am discutat cu fetele.

ANA! - de la ultima vizita din vara, s-a mai implinit putin! parca pe solduri....nu exagerat, dar a pus! si nu se fereste de asta, ba chiar e o gurmanda! doar din putza nu papa!-deci, NO CIM! in rest, oral si normal ca in vremurile ei de glorie! :) soft sau hard, FK inclus (cel putin la mine). cadou-100/fin, in cazul meu. pt 1 ora, 150!

NOTE:

LOCATIE -8-9

ASPECT 9

SANI-10 :)

SERVICII 10

IGIENA 10

 

despre larisa, pe topicul ei! 

 

SPOR!

 

p.s. Ghost, daca nu e cafea, merge si o shaworma! :))))

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...