Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Cum e la infatisare .la varsta e ca Michelle top...cine stie....dar la infatisare corp?!!!

Te înșeli...doamna avea acum 8 ani, cel putin 50 de ani, deci, în niciun caz nu este de vârstă apropiata cu Michelle.

  • Like 1
Link spre comentariu

E futacioasa rau de tot(defapt era...ca eu am fost la ea de cateva ori cu vre-o 4 ani in urma),sau poate chiar mai futacioasa caci la cat stiu cai placea pula nu cred sa dea inapoi,din contra...daca eram de prin zona o mai inpuleam de cateva ori chiar daca nu ma omor dupa mature.Retin ca am fost prima oara mai mult din curiozitate(am avut parte de niste deplasari prin Buc,si m-ia descgis curiozitatea,si chiar nu am regretat,chiar a meritat,daca se mai iveste ocazia sigur o mai vizitez)apoi dupa ce m-am convins ca era cea din poze si vazind cat de mult ii place pula,si cat de bine se fute si cum se fute chiar m-ia deschis pofta si curiozitatea.La cat ii place pula,clar ca si ei ia facut placere cand a vazut ce ciocan am (19cu5),am simtit-o imediat cum a fost placuta surprinsa de ciocanul meu si nerabdatoare sa mio suga si so impulesc cat mai hard(mi-am dat seama imediat ca femeia chiar vrea fututa bine nu gluma,m-am prins cai place pula la nebunie),asta ma si facut sa mai merg de cateva ori.Iti dai seama cat de mult ii place pula dupa cum o suge,dupa cum baga contre,dupa cum desface picioarele si te primeste si trage in ea sa io bagi cat mai adanc,dupa cum geme si dupa cum tine ochii inchisi.Merita fututa nu gluma,cat mai hard ca ai si in cine sa dai si femeii chiar ii place si nu comenteaza,ba din contra parca te roaga sa nu te opresti.La inceput e putin stramta dar dupa ce se umazeste(si se umezeste bine si naturel)devine chiar larguta.Se muleaza perfect dupa ciocan(19cu5...chiar era inebunita de placere,o simteam cum si cat de mult e excitata si ce mult ii placea,chiar merita fututa bine cai place nu gluma).La inceput cand am vazut cai mai stramta nici nu am crezut ca nu o sa comenteze catusi de cat(am mai avut neplaceri cu altele),dar sub surprindere mea chiar nu a scghitat nimic,si sa si largit destul de mult,ba cgiar din contra cand ii dadeam mai lent si adanc chiar ma tragea cat mai adanc in ea.Se fute bine ce mai....avantajul ca si arata bine,e si eleganta,educata,discreta si politicoasa.Futacioasa e cai place pula mult de tot,clar.Dupa primul futai,se vede cand te intorci la ea cai multumita ca te-ai intors si ca ai fututo bine.Eu cred ca cu toti clientii se comporta frumos din politete,si ptr ca e o femeie educata si eleganta,dar sigur cei care au fututo si care o fut mai bine au parte de ceva mai multa atentie din parte ei.Defapt asa se intampla mai cu toate femeile asa futacioase,care la plac pula la nebunie si stiu sa faca din futai o adevarata asta.Am mai vazut pe aici si cateva nemultumiri si rautati la adresa ei,dar sigur ori au vb din necunostinta de cauza ori din invidie,caci poate nu iau putut face fata si si-au dat seama.La cat de futacioasa e,putini ii fac fata,putini pot cat duce ea.Oricum,cred ca femeia se comporta frumos am spus ptr ca e educata si politicoasa,dar care o si fute bine sigur are parte de multe surprize din parte ei.Femeia cunoaste meserie,dar ca so puna in practica trebuie sa aibe cu cine.Eu chiar daca nu ma prea omor dupa mature,femeia asta a fost ceva special,dupa prima curiozitate chiar de asta am mai fost de cateva ori ca am vazut cat de mult ii place pula,si cai place sa sa fie fututa bine.Am zis ca se merita si am vrut so rup in pula,so inebunesc,dar sincer e chiar rezistenta si futacioasa nu gluma.Eu chiar am experienta si femeia asta chiar rezista,duce la pula nu gluma.Si sunt sigur ca nu sa cgimbat cu nimic,ba poate mai spre bine,cu cat trece timpul cu cat posibil sa devina si mai futacioasa.Depinde si cum o futi(marime ii place la nebunie)intra foarte usor in ritm,se muleaza foarte bine si cu stil,cunoaste meserie ce mai...SUCCES LA FUTAI !!!

  • Like 3
Link spre comentariu

Da,cred ca pozele sunt mai vechi,unele mi le amintesc,ar fi bine sa-si mai pune ceva poze noi.Dar eu cred ca arata la fel de bine,nu cred ca sa schimbat prea mult,femeia se intretine sigur,tine la aspectul ei(stiu ca mergea la sala)si cred ca arata asa bine si de la futai...la cum si la cat se fute e si normal sa o avantajeze,dupa ce mio sugea vre-o 10 min urma pomparea si implicare ei minim vre-o 30 min,(se vedea pe ea cat de mult ii place pula,dupa ce orgasme spontane si profunde avea,si cred ca e la fel,e constienta ce bine ii face pula,sigur o avantajeaza si participa la intretinerea fizica si psihica a femeii,bravo ei ca e asa deschisa si discreta).SPOR SI SUCCES LA FUTAREALA !

Link spre comentariu

Si in pozitia 69 te prinzi ca e lacoma de pula,cat de bine ai lingeo(wow...ce pizda faina are,ce lindic mare si cu cat il lingi si sugi parca e tot mai mare si mai tare)pula nu tio lasa.Are super pizda,super lindic,cat de futacios si de pulos ai fi nu ai cu sa nu o ei si la lins.E si foarte ingrijita,si asta iti da incredere si chef de tot tacamul,la care femeia reactioneaza si participa cu multa placere si interes.Chiar merita fututa bine cai place pula si se implica,dar arata si bine,e buna de pula.FUTAIURI CAT FIERBINTI !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E futacioasa rau de tot(defapt era...ca eu am fost la ea de cateva ori cu vre-o 4 ani in urma),sau poate chiar mai futacioasa caci la cat stiu cai placea pula nu cred sa dea inapoi,din contra...daca eram de prin zona o mai inpuleam de cateva ori chiar daca nu ma omor dupa mature.Retin ca am fost prima oara mai mult din curiozitate(am avut parte de niste deplasari prin Buc,si m-ia descgis curiozitatea,si chiar nu am regretat,chiar a meritat,daca se mai iveste ocazia sigur o mai vizitez)apoi dupa ce m-am convins ca era cea din poze si vazind cat de mult ii place pula,si cat de bine se fute si cum se fute chiar m-ia deschis pofta si curiozitatea.La cat ii place pula,clar ca si ei ia facut placere cand a vazut ce ciocan am (19cu5),am simtit-o imediat cum a fost placuta surprinsa de ciocanul meu si nerabdatoare sa mio suga si so impulesc cat mai hard(mi-am dat seama imediat ca femeia chiar vrea fututa bine nu gluma,m-am prins cai place pula la nebunie),asta ma si facut sa mai merg de cateva ori.Iti dai seama cat de mult ii place pula dupa cum o suge,dupa cum baga contre,dupa cum desface picioarele si te primeste si trage in ea sa io bagi cat mai adanc,dupa cum geme si dupa cum tine ochii inchisi.Merita fututa nu gluma,cat mai hard ca ai si in cine sa dai si femeii chiar ii place si nu comenteaza,ba din contra parca te roaga sa nu te opresti.La inceput e putin stramta dar dupa ce se umazeste(si se umezeste bine si naturel)devine chiar larguta.Se muleaza perfect dupa ciocan(19cu5...chiar era inebunita de placere,o simteam cum si cat de mult e excitata si ce mult ii placea,chiar merita fututa bine cai place nu gluma).La inceput cand am vazut cai mai stramta nici nu am crezut ca nu o sa comenteze catusi de cat(am mai avut neplaceri cu altele),dar sub surprindere mea chiar nu a scghitat nimic,si sa si largit destul de mult,ba cgiar din contra cand ii dadeam mai lent si adanc chiar ma tragea cat mai adanc in ea.Se fute bine ce mai....avantajul ca si arata bine,e si eleganta,educata,discreta si politicoasa.Futacioasa e cai place pula mult de tot,clar.Dupa primul futai,se vede cand te intorci la ea cai multumita ca te-ai intors si ca ai fututo bine.Eu cred ca cu toti clientii se comporta frumos din politete,si ptr ca e o femeie educata si eleganta,dar sigur cei care au fututo si care o fut mai bine au parte de ceva mai multa atentie din parte ei.Defapt asa se intampla mai cu toate femeile asa futacioase,care la plac pula la nebunie si stiu sa faca din futai o adevarata asta.Am mai vazut pe aici si cateva nemultumiri si rautati la adresa ei,dar sigur ori au vb din necunostinta de cauza ori din invidie,caci poate nu iau putut face fata si si-au dat seama.La cat de futacioasa e,putini ii fac fata,putini pot cat duce ea.Oricum,cred ca femeia se comporta frumos am spus ptr ca e educata si politicoasa,dar care o si fute bine sigur are parte de multe surprize din parte ei.Femeia cunoaste meserie,dar ca so puna in practica trebuie sa aibe cu cine.Eu chiar daca nu ma prea omor dupa mature,femeia asta a fost ceva special,dupa prima curiozitate chiar de asta am mai fost de cateva ori ca am vazut cat de mult ii place pula,si cai place sa sa fie fututa bine.Am zis ca se merita si am vrut so rup in pula,so inebunesc,dar sincer e chiar rezistenta si futacioasa nu gluma.Eu chiar am experienta si femeia asta chiar rezista,duce la pula nu gluma.Si sunt sigur ca nu sa cgimbat cu nimic,ba poate mai spre bine,cu cat trece timpul cu cat posibil sa devina si mai futacioasa.Depinde si cum o futi(marime ii place la nebunie)intra foarte usor in ritm,se muleaza foarte bine si cu stil,cunoaste meserie ce mai...SUCCES LA FUTAI !!!

https://m.youtube.com/watch?v=3tWjmsOcudk

Ai omorat femeia :))

  • Like 3
Link spre comentariu

Upss...neputinta,neputinta dar cand apare si frustrare e deja naspa.Ca sa te ajut eu te invit la un cockold,poate iti trece si te mai calmezi si tu.Vorbeste cu Estera si daca e de acord o facem,mie imi place sa fiu privit,si cred si Esterei sa fie linsa dupa...CURAJ LIVIULE ! (De nu,am eu...te si umileste de no lingi bine,Estera e mai eleganta si mai politicoasa,ceva mai intelegatoare).

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Upss...neputinta,neputinta dar cand apare si frustrare e deja naspa.Ca sa te ajut eu te invit la un cockold,poate iti trece si te mai calmezi si tu.Vorbeste cu Estera si daca e de acord o facem,mie imi place sa fiu privit,si cred si Esterei sa fie linsa dupa...CURAJ LIVIULE ! (De nu,am eu...te si umileste de no lingi bine,Estera e mai eleganta si mai politicoasa,ceva mai intelegatoare).

Dubioasa recenzia ta. O sa astept si altele ca sa ma dumiresc daca nu esti Estera sau cineva care ii face reclama.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Upss...neputinta,neputinta dar cand apare si frustrare e deja naspa.Ca sa te ajut eu te invit la un cockold,poate iti trece si te mai calmezi si tu.Vorbeste cu Estera si daca e de acord o facem,mie imi place sa fiu privit,si cred si Esterei sa fie linsa dupa...CURAJ LIVIULE ! (De nu,am eu...te si umileste de no lingi bine,Estera e mai eleganta si mai politicoasa,ceva mai intelegatoare).

Ma vad in situatia in care trebuie sa iti refuz oferta generoasa...nu imi place idèea de a fi cockold si nici nu as putea ca am doar 23 de ani si nici sexul cu 2 barbati si doar o femeie nu imi place, prea multa inghesuiala si oricum nu m as putea ridica la perfomantele tale..deci bafta :))
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Buna ziua,

Dragi colegi! Astazi am fost la ESTERA! Este O SUPER FEMEIE. Ma alatur colegilor care au avut cuvinte de lauda la adresa EI. Intradevar este o SUPER femeie care stie sa faca multumit un barbat.
Si acum actiunea: Am sunat cu o zi innainte si am discutat conditiile cu rugamintea ca astazi sa sun cu 1/2 ora sa confirm prezenta. Aceeasi adresa...piata alba iulua,banca transilvania,intrare cu portar,firma de avocatura et 2.Ajuns ca ora stabilita ,asteptat NU dupa usa ci la intrare in apartament intr-o tinuta Bussines......chiar ii statea foarte bine. Intrat...conversatie de rigoare in apartamentu super aranjat. Prosop curat din dulap si mers la baie.Dupa ce am revenit de la baie(care este bine dotata si aranjata)doamna(pentru ca intradevar este O DOAMNA)a venit si a inceput sa ma sarute peste tor incepnad de la gat pana jossssssssssss la nicusor! Am avut de cand am vazut pozele in gand sa o ling pana are orgasm....asa ca am inceput cu un cunnilingis facut ca la carte.....a avut 2 orgasme....si eu spun ca ma pricep la femei!!!! chiar au fost orgasme NU regizate sau simulate.Cine a fost la ea stie ce vorbesc!

Dupa al doilea orgasm a spus ca sa o las sa isi revina ca NU mai poate si ca a fost super bine.

Dupa ce ne-am odihnit 3-5 min am trecut la 69 cu ea desupra(asa ii place pt cine mai merge la ea).Am inceput oralul amandoi. O sge super bine cu toare ca la inceput mai folosest si mana...

Dupa cam 15 min am vrut sa incerc si bunatatea de pasarica care pentru varsta ei este destul de stramta! si nu sunt un super dotat!

Pus balonasul si cu ea deasupra ne=-am apucat de treaba.....stie ca faca sex.....te calareste de iti sare capacele!!!!

Dupa cate am observat a avut orgasm de la calareala.....chiar a variat si ea...am simtit lichid!

ACUM ca asa a fost cu mine si altfel cu altii cred ca este din simplul MOTIV ca am considerat-o o PRIETENA...o femeie (chiar merita sa fie asa considerata) si NU o EXCORTA!!! Pana la urma si excortele sunt femei.Daca le consideri simple EXCORTE si ele te considera ca o prelungire inutila a puliiiiiiii!

Dupa ce am terminat amandoi ne-am igienizat si am mai discuta unele lucruri . Nu sunt omul care sa o faca de 2 ori dect rar...dar data viitoare sigur va fi si a doua oara!!! PROMIT!!!

Condus la usa si dupa pupaturile de rigoare si ca ne vedem data viitoare am plecat.

Daca am uita ceva astep[t intrebari...si critici poate!

SI acum notele cum se spune(sunt personale si imi asum responsabilitatea:

Locatie : super 10 cu +++

Estera : unii spun ca rata varsta....dar eu cred ca sunt femei mult mai tinere si arata MULT mai rau ca Estera : 9,5

Prestatie :10 cu +

Stat aprox o ora....cadou 150 RON.

Este prima investitie de care NU imi pare RAU!

DE REVENIT......pnetru mine SIGUR DA!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Upss...neputinta,neputinta dar cand apare si frustrare e deja naspa.Ca sa te ajut eu te invit la un cockold,poate iti trece si te mai calmezi si tu.Vorbeste cu Estera si daca e de acord o facem,mie imi place sa fiu privit,si cred si Esterei sa fie linsa dupa...CURAJ LIVIULE ! (De nu,am eu...te si umileste de no lingi bine,Estera e mai eleganta si mai politicoasa,ceva mai intelegatoare).

Auzi am o curiozitate...Ii place pula sau nu ? :)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...