Sari la conținut

Roscata fierbinte 0740269936


Postări Recomandate

  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Eu daca as fi in locul acelei fete, te.as fi dat afara de mult.

 

        N.as suporta ideea sa stau in apartament cu o CURVA, adica mancati la aceeasi masa, daca ma intelegi.

ai mari problema nici nu am ce discuta cu asemenea persoane
Link spre comentariu

Iepuraș ce-ai cu fata? E prea scumpă? Eu n-o cunosc pe fătucă, s-ar merita un futai cu ea?

Parerile sunt impartite! Din punctul meu de vedere, nu se merita sa o futi, asta daca esti domn si te respecti, asa ca mine. 

 

      Frate, e de la tara, au futut.o cu 50 lei tarani d.aia nespalati pana sa vina in Pitesti. 

 

Eu unul nu as fute asemenea specimen, fiindca ma respect. Ramane la alegerea ta, eu ti.am zis parerea mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Iepuraș ce-ai cu fata? E prea scumpă? Eu n-o cunosc pe fătucă, s-ar merita un futai cu ea?

buna.poti întreba mai bine persoanele care au fost la mine si ma cunosc mai bine nu un asemenea om care incearca sa creeze doar rau isi face un cont de cateva ore si isi da cu parerea
Link spre comentariu

Ce coincidență ă facut profil doar sa ma vb de rau si nici nu ma cunoaste spune doar minciuni

stai langa bunicii mei, la 50 km de Pitesti. Personal, nu te stiu, fiindca eu nu ma bag in seama cu toate curvele, dar te.am vazut si.ti stiu povestea, aflata de la prieteni care te cunosc.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Si daca nu ma cunosti mai baiatule ce iti dai atat de mult cu parerea despre mine ce te tot fute atat grija de mine.si apropo cand o sa stau la 50 de km distanță de Pitești o sa te anunt până atunci la revedere

Link spre comentariu

Si daca nu ma cunosti mai baiatule ce iti dai atat de mult cu parerea despre mine ce te tot fute atat grija de mine.si apropo cand o sa stau la 50 de km distanță de Pitești o sa te anunt până atunci la revedere

Daca stai langa bunicii mei la tara, cum zici ca nu stai la 50 km de Pitesti?:)))) 

 

Ti.am zis, eu nu ma bag in seama cu toate curvele, fiindca sunt domn si ma respect, de asta am evitat sa te cunosc personal.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Daca stai langa bunicii mei la tara, cum zici ca nu stai la 50 km de Pitesti?:)))) 

 

Ti.am zis, eu nu ma bag in seama cu toate curvele, fiindca sunt domn si ma respect, de asta am evitat sa te cunosc personal.

nu te mai agita atat.spui ca nu ma cunosti personal dar uite asta este motivul pentru care nu te mai primesc la mine pentru ca esti un obsedat (domnule)
Link spre comentariu

nu te mai agita atat.spui ca nu ma cunosti personal dar uite asta este motivul pentru care nu te mai primesc la mine pentru ca esti un obsedat (domnule)

Aloooooooo, am zis eu cumva ca vreau sa vin la tine?

 

Ti.am zis, eu ma respect si nu fut curve ca tine.

Link spre comentariu

Dacă ești domn si te respecți respecta si pe altii nu conteaza culoarea politica si jobul fiecaruia . Parerea mea

Sunt respectat, si respect la randul meu.

 

Dar sa respect o curva, niciodata. Fiind un om care ma respect, am pretentii si nu as fute o curva.

Link spre comentariu

citeste mai bine am spus că asta este motivul pentru care nu te mai primesc la mine ca de venit ai venit

Sa.mi moara ce am mai scump daca am fost eu la tine.

 

Tu esti nebuna ca cap, n.auzi ca eu ma respect si nu fut curve.

Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

Maine pleci la tara? Ma iei si pe mine din Pitesti?:)))))

Prietene in ritmul asta o sa fii banat cu siguranta!

Cum a spus si un coleg mai sus, topicul asta al fetei e pt recenzii, lasa prostiile ca nu intereseaza pe nimeni!

Link spre comentariu

Prietene in ritmul asta o sa fii banat cu siguranta!

Cum a spus si un coleg mai sus, topicul asta al fetei e pt recenzii, lasa prostiile ca nu intereseaza pe nimeni!

Poate ca mai sunt domni care se respecta si vor sa cunoasca putin trecutul fetei.

 

Nici n.are curaj sa dea ochii cu mine, s.ar baga in pamant de rusine. 

 

Eu sunt tipul ala, MARE si TARE.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...