Sari la conținut

Roscata fierbinte 0740269936


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Off-topic, dar de bun simt.

 

Exista posibilitatea sa stergeti/updatati numarul de telefon cu care a fost creat threadul? Nu de alta, dar initial nu am stat sa rascolesc prin zeci de postari sa gasesc nr. actual si am sunat la acela. Mi-a raspuns un crestin linistit care nu are nicio treaba cu lumea lampioanelor orsii si nu-i chiar fain.

 

Daca prima varianta nu merge, stergeti threadul acesta si incepeti unul nou cu numarul de telefon de actualitate.

 

Mai presus de futaci suntem oameni.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Disponibila
  • Oras:Slatina
  • Disponibila

Salutare, 

 

Am fost si eu la Maria acum ceva timp ( recent ) dar nu am avut timp sa scriu o recenzie, dar o voi face acum.

Eu nu sunt din Pitesti dar fata mi-a dat adresa si cu ajutorul tehnologiei am ajuns la fix. Operatiunea a durat o ora.

 

Oral : Un oral neprotejat spre perfectiune , se vede ca ii place ceea ce face si are si experienta in acest domeniu. Nota 9

Normal : ( nu stiu ca nu am incercat )

Finalizare : Orala foarte ok ( adica nu a fugit in secunda doi la baie ) . Am inteles ca face si corporala dar nu face facial asa ca tot Nota 9

GFE : De la primul apel telefonic am avut impresia ca vorbesc cu o prietena/colega . Nu ai ce sa reprosezi in aceasta privinta Nota 10+

Igiena : Foarte ok Nota 10

Halatul : 100 finaliazarea / 200 ora ( 30 pentru finalizare orala ) 
 
Per total o experienta foarte placuta. Recomand 
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Salutare, 

 

Am fost si eu la Maria acum ceva timp ( recent ) dar nu am avut timp sa scriu o recenzie, dar o voi face acum.

Eu nu sunt din Pitesti dar fata mi-a dat adresa si cu ajutorul tehnologiei am ajuns la fix. Operatiunea a durat o ora.

 

Oral : Un oral neprotejat spre perfectiune , se vede ca ii place ceea ce face si are si experienta in acest domeniu. Nota 9

Normal : ( nu stiu ca nu am incercat )

Finalizare : Orala foarte ok ( adica nu a fugit in secunda doi la baie ) . Am inteles ca face si corporala dar nu face facial asa ca tot Nota 9

GFE : De la primul apel telefonic am avut impresia ca vorbesc cu o prietena/colega . Nu ai ce sa reprosezi in aceasta privinta Nota 10+

Igiena : Foarte ok Nota 10

Halatul : 100 finaliazarea / 200 ora ( 30 pentru finalizare orala ) 

 

Per total o experienta foarte placuta. Recomand

 

bună. Ma bucur ca ți-a plăcut timpul petrecut alături de mine și te aștept cu fel mai mare drag.... Dar data viitoare fi mai atent la drum pupicei
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...