Sari la conținut

Roscata fierbinte 0740269936


Postări Recomandate

Vizitator daniel031285
Reputație: 0

ah ce poze .superba si atat de perfecta esti Maria .. daca te as ruga sa facem la un fel sa mi faci o programare se poate? pt ca .te am prins la tel de cel putin 4 ori si ai avut treaba si apoi incheiai programul . daca te rog sa ma programezi si p mine la fel cum ai facut prima oara cand m ai programat pt a 2 a zi . crezi ca cer prea mult ?

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

ah ce poze .superba si atat de perfecta esti Maria .. daca te as ruga sa facem la un fel sa mi faci o programare se poate? pt ca .te am prins la tel de cel putin 4 ori si ai avut treaba si apoi incheiai programul . daca te rog sa ma programezi si p mine la fel cum ai facut prima oara cand m ai programat pt a 2 a zi . crezi ca cer prea mult ?

bună... De fiecare data când am vorbit nu mi-a permis timpul....
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

bună... De fiecare data când am vorbit nu mi-a permis timpul....

pai ok . observ ca altii te prind mai libera de ex si colegul cu programarea . exact asta ziceam si eu sa raspunzi si sa faci o programare pt decursul zilei cand vorbim sau pt a 2 a zi . nu asta am zis si eu Maria ? dupa cum am zis nu cred ca am cerut ceva in plus fata de restul . o sa te sun si eu maine sa stabilim .
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

pai ok . observ ca altii te prind mai libera de ex si colegul cu programarea . exact asta ziceam si eu sa raspunzi si sa faci o programare pt decursul zilei cand vorbim sau pt a 2 a zi . nu asta am zis si eu Maria ? dupa cum am zis nu cred ca am cerut ceva in plus fata de restul . o sa te sun si eu maine sa stabilim .

ok
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...