Sari la conținut

19 anisori-0731979169


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Azi i-am facut o vizita. Este o fatuca, miniona, blonda vopsita, slabuta dar cu ceva sani si fundulet. Cred ca are undeva la 45 kg. In zona far 1 Mai, la un bloc de garsoniere. Nu m-a dat pe spate. A prestat un oral cu finalizare, pe alocuri cu deep aprox. 70 %, ascultatoare datorita faptului ca nu este experimentata.

 Locatia- 8 garsoniera provenita din camera de camin cu pat mare

Oral- 8

Normal - nu am incercat

GFE- 7

Pret 70 lei

Igiena- 7 datorita faptului ca mi-a venit un miros neplacut de la pasarica.

Nu pot spune ca ma voi mai intoarce.

Succes!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

acum 2 zile mi-a zis ca are locatie in zona hotel parc.

Pai si-a batut joc de tine...sau nu mai ai tinere de minte hodorogule oricum rau ai ajuns isi bat pula de tn curveleee...o sa stai pe la usi milogule cersind pizda cu ocheanu' spânzurat de grumaz cocosatule...ti-ai scos slobozul din barba sau ai uitat???
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pai si-a batut joc de tine...sau nu mai ai tinere de minte hodorogule oricum rau ai ajuns isi bat pula de tn curveleee...o sa stai pe la usi milogule cersind pizda cu ocheanu' spânzurat de grumaz cocosatule...ti-ai scos slobozul din barba sau ai uitat???

fut_bine .... cred ca poti sa incetezi cu comentariile obraznice ... cred ca nu intereseaza pe nimeni parerea ta despre obiectiv care pana in prezent a adus multe informatii si imagini acestui forum pe care cred ca majoritatea le apreciem.

 

  Incearca sa treci peste si sa nu ne mai consumi timpul incercand sa sarim peste comentariile tale bolnavicioase.

 

   Eu unu iti multumesc ! 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Am fost si eu la domsoara in cauza . Pt 80 de lei am avut parte de ON , NP si de anilingus . Nu are ea multă experiența dar este ascultătoarea , face ce ii ceri , nu a cerut banii înainte , fără graba .raport calitate preț ok . Recomand

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

I am facut o vizita domnisioarei ,dupa ce am cautat pe cineva mai apropiat de zona mea,fiind o ora mai tarzie si neavand chef sa fac drumetii.Asa cum eu locuiesc in zona far am apelat la ea.Are 19 ani,miniona,vopsita blonda,cam slabuta ,undeva la 47kg,mi sa parut interesanta,e draguta in felul ei si copilaroasa...I am spus sa o lase mai usor cu desenele animate.

Oral-8 se mai poate imbunatati ,foloseste mana si un pic dintii

Normal -8

Igiena - 7 

Locatie -7 e o garsoniera din zona Billa,baie mica

Gfe - 7 dar cu siguranta e in urcare

Am stat la un numar si am achitat 100,i am dat bani la sfarsit,nu ma grabit,per amsamblu a fost destul de ok cu siguranta am sa revin la ea destul de curand,mai ales ca e ascultatoare

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna ziua

 

Am vizitat ieri fatuca asta mica.E o cretulina blonda foarte copilaroasa. Garsoniera mica intr-un camin. Pretentii f mari pt ceea ce presteaza: pt o ora total vroia 250 lei, iar un nr total era 150 lei. Fata este docila, face ce ii zici, dar se cunoaste de la o posta ca nu are experienta. Cu rabdare, daca mai sta pe piata si isi schimba locatia, ar putea avea succes.

Oral neprotejat -7 se mai poate imbunatati ,foloseste mana.

Normal protejat -8

Igiena - 9 - nici un fel de miros

Locatie -6 e o garsoniera din zona Billa,baie mica

 

1 nr = 100 lei lasati la inceputul discutiei

Gfe - 8 dar cu siguranta e in urcare

Am stat la un numar si am achitat 100,i am dat bani la sfarsit,nu ma grabit,per amsamblu a fost destul de ok cu siguranta am sa revin la ea destul de curand,mai ales ca e ascultatoare

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...