Sari la conținut

0737394022 Ana - deplasare si locatie proprie


Postări Recomandate


VIN si LA TINE/HOTEL BLONDA pasionala, 23 ani, ofer masaj erotic prof. si contact intim normal oral, intr-o locatie de lux la mine, ultracental, discretie, 1.79 m, 60 kg, sani nr. 4, nu regreti I SPEACK EGLISH ma DEPLASEZ 0737394022 post-4256-133409730704_thumb.jpgAzi dimineata, pe la 4, ora mica, nu am somn. Ma gandesc ca un masaj complet m-ar putea ajuta. Cum recomandarile de pe aici n-au raspuns la apel cu o seara inainte, chiar daca ora era mult mai ok, in jur de 23, iau direct anuntul telefonic.Cum nu se punea problema de calitate, la ora aia damezele care au clienti si sunt apreciate in general isi fac somnul de frumusete, m-am orientat sprea anunturile care spuneau non stop. Dupa cateva incercari (vreo doua), care mi-au raspuns dar mi-au spus ca nu fac deplasari, sa merg eu la ele ca nu-s departe (la fel le-am zis si eu, daca nu-s departe de ce nu veniti voi????) sun la anuntul de mai sus (desi nu scria programul, apropo, fetelor, daca nu vreti sa fiti deranjate noaptea puneti si voi in anunt programul in care prestati, sa stie omu', ca n-are cum sa ghiceasca). Raspunde o voce ok, care imi confirma ca pentru 200 RON se deplaseaza la domiciliu pentru o ora si poate fi la mine in maximum o jumatate de ora. Ii dau indicatiile (hotel, camera) si astept.N-aveam cum sa refuz aceasta oferta, desi stiam ca exista riscul sa ma trezesc cu cine stie ce uratenie de o sa sar pe geam afara si chiar nu o sa mai pot dormi.In 25 de minute apare fata imbracata decent in blugi si cu o geaca (le urasc pe alea care apar la hotel imbracate in asa hal de nu trebuie sa spuna cu ce se ocupa ca-si dau seama si aia de pe statia orbitala NASA)Inalta, 180 cm, masiva (gen jucatoare de handbal) cu un "pic" de burta dar nu foarte grasa. Genul de fata pe langa care ai trece pe strada fara sa te uiti dupa ea dar nu urata. In anunt are 3 poze, dar doar una este a ei, restul sunt luate cu titlu de exemplificare.Intra, ii dau banii, face dus (eu facusem mai devreme, sa castigam timp) si se pune pe treaba. Un oral bunicel, fara maini, cu implicare dar nimic spectaculos.Ea deasupra, capra, dupa care termin in gura ei (cu cauciuc).Avand in vedere ora avansata s-a gandit domnisoara ca as vrea sa dorm. Ma intreaba daca sa mai stea, ii zic cum sa nu, a trecut doar un sfert de ora din ora.Se conformeaza (a incercat si ea), si se pune langa mine in pat si mai povestim de una de alta, avand ce povesti. Dupa timpul necesar pentru revenire, revenim, cam aceeasi reteta, doar ca au fost mai multe pozitii.Finalizare la fel, in guritza, tot cu cauciuc.In concluzie, totul se desfasoara doar protejat, efortul depus de domnitza este destul de mare dar fiind ea asa mai masiva nu e cea mai mobila si cea mai saltareatza fata ce am intalnit-o. Geme usor, habar n-am daca pe bune sau nu, dar se coordoneaza cu miscarile executate, nu exista discrepante. La oral, de exemplu, se ocupa de zonele adiacente, dar daca i-am indicat a lins un pic si outzele.Una peste alta o experienta ok, avand in vedere ora avansata la care dameza mi-a facut placerea sa vina la hotel la un pret absolut decent.Oral: 7, il face bine si se straduie, din pacate doar cu caciulitzaNormal: 6, am descalificat-o din cauza inflexibilitatii (la propriu) dar are o pizdulice calda, stamta si primitoare.Aspect: 6, din cauza "burticii" (la una migniona o burta ca a ei ar fi total disgratioasa, ea fiind inalta s-a mai scos.Total: 7,5 nici de aruncat dar nici prima pe lista (mai mare decat media notelor de mai sus datorita disponibilitatii pentru deplasare la ore mici, se deplaseazi si are si locatie proprie).

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...