Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bukarest
  • Oras:Bukarest

Locatia: Mircea Voda, langa Cam de Comert.Tarif:150 Ron ora.Fata e uratica la fata, pustoaica, maxim 22 de ani, sani mici, un pic pufoasa. Ce mi-a placut la ea a fost forma pasaricii ei de piersicuta( am mai vorbit despre ea in alt thread).Fata este foarte obedienta, cum o pui asa sta.Sex oral, am ales protejat: nota 5Sex normal: 6, dupa cum am mai zis in alt thread, ma uitam in oglinda din fata patului cum o futea doggy style.Locatie: -(minus) 4, foarte imputita.-FK: nu am cerut si nici nu am intrebat.-Anal:nu face.-Cunni si anni, nu am intrebat.Concluzie:NU recomand datorita locatiei foarte infecte, iar la 150 ron ora se poate si mai bine, sau mai pui 50 de lei si iei ceva mai bun. Fata e blanda, nu am nimic cu ea, nu mi-a luat cheful cu nimic, dar locatia frate...Cine a mai fost la cuibul din Mircea Voda recunoaste patul acela cu cadru metalic si pseudocada cu masaj.Toate cele bune!


OOps! Am uitat sa includ si anuntul! Rog moderatorii sa ma ierte de aceasta greseala, m-am grabit ca fata mare la maritat...

Va rog sa editati voi daca se poate si sa adaugati voi si anuntul. P.S. eu am platit 150 Ron, deci mi-am luat dubla teapa:)))ADORABILA si dulce, vino alaturi de mine intr-o locatie de lux, unde iti voi oferi tot ceea ce-ti lipseste, oral si pasional, normal in toate poz vrute de tine, anal adanc, poz 69, masaj, accept cuni-anilg. 17 Dec 15:56 0725.136.600

post-17248-133409730708_thumb.jpg

post-17248-133409730709_thumb.jpg

post-17248-133409730711_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...