Sari la conținut

Noemi - 0758268406


Postări Recomandate

Vizitator etala
Reputație: 0

Am fost la domnișoară....locație 7Noiembrie .....ce sa zic garsoniera micuța și cu binecunoscutul miros de mucegai,Baia fără dus te cureți puțin la chiuveta .despre fata.......

.este micuța cu burta mare parca ar fi gravida (not too sexy) pentru mn cel puțin timida aproape nu vb deloc mi sa părut pilita (avea un pet de 2,5 l de bere desfacut)iar despre servicii ce sa zic oral bunicel și după pauza sta ca o leguma

Cadou 100 ron

Note

Locație 5

GFE 5

Oral 8

NP 6

Nu pot sa o recomand

Dacă știți voi ceva mai bun aștept recomandări.

Pilita nu, frate. FUMATA :)) Cand am fost eu la ea, avea un joint destul de mare in mana, din care tragea cu pofta :)) Exact ca in filme, era si foaaarte relax fata, puteam sa fac orice cu ea ca n-avea treaba :))

Link spre comentariu

Daca fata se simte bine asa :))))

Ce sa faci ;)

Nu sunt eu unul care posteaza foarte mult pe aici,

Traim intr o tara libera si fiecare face ce vrea bineinteles in limita bunului simt!

Sunt altii care fumeaza si omoara oameni sau stiu eu ce fac, ea fumeaza si o "suge" !

Cu toate ca vedeti recenzi vechii ca e mizerie stiu eu tot se trece pe la ea

Cheers

Link spre comentariu

Pilita nu, frate. FUMATA :)) Cand am fost eu la ea, avea un joint destul de mare in mana, din care tragea cu pofta :)) Exact ca in filme, era si foaaarte relax fata, puteam sa fac orice cu ea ca n-avea treaba :))

"Jointul" e facut din chistoace de tigari. Am asistat la "prepararea" unuia :D

Link spre comentariu

La Noemi cred ca am fost de 15-20 ori in ultimii doi ani, doar datorita pretului. Mizerie mare, miros patrunzator de tigara si igrasie. Actiunea este mecanica dar sta cum o pui, nu comenteaza decat daca are efort de facut. E destul de amabila dar nu stiu cat intelege din ceea ce i se spune.

De recomandat doar datorita pretului.

Spor tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator intimul
Reputație: 0

a mai fost cineva la ea de curand? e gravida? 

Acum 3 saptamani cand am vizitat-o recent nu era gravida. Intentionez sa o vizitez si azi si promit sa o intreb de "sanatate" :)

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

nu numai ca nu e gravida, dar a slabit si pare uzata rau de tot. 

vai vai sambata am fost am crezut ca mor dea binelea nu se implica deloc si pe langa asta in timpul sexului cineva a batut la usa si ea omers si o deschis va dati seama eu in pat gol cu prez pe pula si in usa ea discuta cu un barbat cred ca ar trebui Evitata!!!!!!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Din cate am inteles e cam mare dezordine si mizerie prin apartament. Dar ea cum sta la capitolul igiena? E curata?

In ultima perioada apartamentul arata decent. A mai renuntat si la betisoarele parfumate care puteau mai tare decat igrasia. de curata e curata, dar f apatica. 

Link spre comentariu

vai vai sambata am fost am crezut ca mor dea binelea nu se implica deloc si pe langa asta in timpul sexului cineva a batut la usa si ea omers si o deschis va dati seama eu in pat gol cu prez pe pula si in usa ea discuta cu un barbat cred ca ar trebui Evitata!!!!!!!!!!

Nu era baiatul de la catering?  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...