Sari la conținut

Noemi - 0758268406


Postări Recomandate

Vizitator intimul
Reputație: 0

Aveti date concrete vizavi de revenirea ei la activitate? Cert e ca pe vechiul numar momentan nu mai raspunde. Presimt si eu ca ar fi vorba de str. Cosminului, celebrul cuib al Anei Maria si compania.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Am vb cu ea sapt trecuta. Lucreaza doar dimineata - pana la ora 12 mi-a spus. Aceeasi voce pitigaiata.

As fi incercat sa o extrag din locatie pt o vizita la hotel, dar eu numai seara as fi avut timp. In "scorbura" nu mai calc...

Eram curios cum arata acum. Eu am intalnit-o de vreo 2 ori pe vremea cand era slaba si purta "sutien" autoadeziv  :laugh2 

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator intimul
Reputație: 0

Am vb cu ea sapt trecuta. Lucreaza doar dimineata - pana la ora 12 mi-a spus. Aceeasi voce pitigaiata.

As fi incercat sa o extrag din locatie pt o vizita la hotel, dar eu numai seara as fi avut timp. In "scorbura" nu mai calc...

Eram curios cum arata acum. Eu am intalnit-o de vreo 2 ori pe vremea cand era slaba si purta "sutien" autoadeziv  :laugh2

 

Indiferent de ora la care o suni,nu raspunde pe noul numar. Sunt curios sa vad schimbarile privind abordarea clientului si a imaginii de prezentare dupa aceasta "vacanta" avuta.

Link spre comentariu
Vizitator masterblaster28
Reputație: 0

La 50 lei tura nu poti avea pretentii de abordare si altele.

Edina, care semana foarte mult la fizic cu ea si presta in acelasi bloc, avea tariful de 100 lei.

Link spre comentariu
Vizitator intimul
Reputație: 0

La 50 lei tura nu poti avea pretentii de abordare si altele.

Edina, care semana foarte mult la fizic cu ea si presta in acelasi bloc, avea tariful de 100 lei.

Totusi avea calitatile ei ce m-au atras la ea, da totodata si defectele ei.Sper sa se fi schimbat putin pe parte de defecte. Vizavi de Edina, doar atat : neinteresanta.

Link spre comentariu

Totusi avea calitatile ei ce m-au atras la ea, da totodata si defectele ei.Sper sa se fi schimbat putin pe parte de defecte. Vizavi de Edina, doar atat : neinteresanta.

Am sunat si eu de mai multe ori ieri. Fara rezultat. Faptul ca e un anunt vechi de aproape doua saptamani care nu a fost re-postat si absenta unuia in flash mi se par ciudate ca si locatia "la casa". 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

0755647011 e numarul la care mi-a raspuns. Dupa voce confirm ca la tel a raspuns Noemi cea pe care am intalnit-o de 2 ori cand presta impreuna cu cainele in scorbura de pe 7 noiembrie.

Nu mi-a trecut prin cap sa intreb daca si-a schimbat locatia pt ca as fi putut sa o intalnesc doar seara si mi-a spus ca numai pana la ora 12 - 13 "lucreaza". Cu vecina ei atentie mare. Eu am avut experiente nasoale (e buna la sex, dar din pacate e tacanita rau - minte si injura teribil)

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Am vizitat-o de curand, s-a mutat pe strada Cosminului, locatie saracacioasa, dar calda, fara igrasie, miros de fum de tigara.

Fata e curata, corp slim, sani mici dar fermi insa nu mai are banda adeziva pe sfarcuri.
ONp cu deep, urmat de Np pozitia capra, pasarica stramta, te face sa termini repede, finalizare in prez.
Halatul - 70, durata aproape o ora
 

De revenit, insa atentie: in casa erau prezente cel putin doua persoane...

  • Like 2
Link spre comentariu

Pe strada Cosminului,mai exact la ce nr? Am incercat sa o sun in repetate momente si eu,dar nu raspunde.E cumva ultima casa pe stanga?

Asa cum am banuit locatia e cea in care prestau Ana-Maria&comp-camera de la parter. Programul de "lucru" e 9-12.00/12.30.

Tariful/ora a crescut de 70 la 100.

Catelul a ramas in garsoniera(am inteles ca sta tot acolo, aici doar "munceste".

Apa lipseste cu desavarsire, deci oralul e doar protejat(mult spus oral la ce face ea protejat).

Destul de rotunjoara, bronzata, sanii nu mai par mici deloc :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...